- 105 тис. км
- Березань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в відмінному стані,з 2012 року в одних руках.Кожного дня на ходу.По кузову доглянута,техніка теж без зауважень.Охайний салон,сидіння від чері тіго 7,Шкіряні вставки в дверях.Газ 4го покоління,повністю обслужений,новий редуктор та нові швидкісні форсунки.Телефонуйте в любий час,відповім на любе запитання.
Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Продаю у зв?язку з придбанням рамного автомобіля, що більш підходить для специфіки роботи. Не гнила, є пару рижиків, оброблена після купівлі з салону першим власником Всі деталі по телефону, торг Комплект зимової гуми в наявності
Автівка повністю на ходу,двигун та коробка автомат працюють без нарікань,по кузову є нюанси, авто не гниле, є рижики, з документами порядок
Автомобіль ,повністю обслужений ,працює що на газу і бензині,всі питання за телефоном.
авто на повному ходу не фарбована, двигун коробка все добре газова вписана кондиціонер заправлений вся електроніка працездатна, будь-яке переоформлення
Технічно ідеальний стан Потребує кузовних робіт
Авто від власника. Повний привід. Газ зареєстрований, бак 50 л. Сигналізація, автодоводчики скла, камера заднього виду, парктронік, мультимедіа Android.
Всі питання по телефону
Авто с родным пробегом, в одних руках из салона, только летняя эксплуатация,антикор и подкрылки с нуля, не бит, не крашен. Газ не нюхал. Торг у капота.
Авто своє сімейне , у дуже чудовому стані, другий власник, своєчасно обслуговується, пробіг рідний . Їжджу тільки на бензині. Кузов ідеал. Потребує лише заміни задніх амортизаторів. Якщо не беру телефон пишіть на любий месенджер (vaber або what’s app) Огляд авто Фастів або Боярка
У використанні із 2015 року. Супер зручна, висока, все працює, два ключі, сервісна книга. Встановлено додатково величезну 2din магнітола з GPS на андроїд. Газ не ставили і добре, витрата тішить. Щодня на ходу. Довгі поїздки в насолоду - завдяки акпп міський ритм не втомлює. З документами все ок, до перевірок на сто відношуся нормально. В подарунок зимова гума 14т грн , як дуже приємний бонус.
Кондиціонер,підігрів сидінь,все працює
2.0 передній привід Обслужений: передня ходова задня ходова колодки, масла фільтра. Також всі типові проблеми цих автомобілів були усунуті (докладніше роскажу кому цікаво) Газ бензин. Із прикольного знімається повністю задній ряд з кнопки для перевозки габариту і є камера заднього виду. Переоформлення дія або мрео. Є відео і більше фото.
Авто в відмінному стані.Готова до перевірок на СТО Замінила ремінь ГРМ ,помпа,АКБ свічки термостат радіатор . Повне ТО пройдено в січні Тоніровка ,підігрів сидінь ,парктроніки, комплект зимової гуми .Салон в идеальному стані , в машині не палили . Гбо 4 покоління вписаний в тех.паспорт. Авто доглянуте і вкладень не потребує Оброблена повністю антикорозійно в грудні 2025 повторно канадським засобом Rust stop хто не знає загугліть . До цього була оброблена попереднім власником .кузов в відмінному стані без рижиків Хто хоче авто за 3000 -4500або задарма бо - китайська будь ласка не турбуйте
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує.
Продається власний автомобіль, надійний та комфортний. 2008 рік , 2.0 бензин. Авто в гарному стані коробка працює без пеньків та затяжок, двигун не димить по кузову присутні рижики, але не критично Присутній торг біля авто. По всім питанням дзвоніть.
Внедорожник / Кроссовер (5 дверей | 5 мест) Пробег: 121 тыс. км Двигатель: 2.4 л. 16-ти клапанный (134 л.с. | 99 кВт), бензин(92/95) Коробка передач: Автомат Привод: Передний Цвет: Черный Город: Киев Состояние: VIN - lvvdb24b68d170909, Безопасность: Центральный замок, Иммобилайзер,Подушка безопасности (Airbag), ABS, Сигнализация Sherif 2 ключа, ESP, регулировка фар с салона, Серворуль Комфорт: Усилитель руля, Эл. стеклоподъемники, Бортовой компьютер, Кондиционер, Подогрев передних сидений, Подогрев зеркал Мультимедиа: Магнитола, Акустика, CD, MP3 и CD-чейнджером на 5 дисков. Прочее: Тонирование стекол Авто в хорошем состоянии, клиренс 180 см, задния седенья трасформеры или вообще снимаются, багажник увеличивается с 540л до 1120л, Расход топлива город – 12л. Трасса -8, приобретено в салоне в 30 июля 2010г. первый раз выехала на асфальт, по ВИН кузов 2008 г..Салон в чехлах под ними чисто. Резина стоит R16(лето), также есть комплект на зиму(R16)NOKIAN, Двигатель Mitsubishi 2.4, 4G64S4M, В салоне не курили, ухожен, металлическая защита двигателя, антикоррозийная обработка кузова и днища каждый год перед зимою(все полости в мовиле и пуш сале также крылья изнутри, саморезы на локерах смазаны медной смазкой). Фары лед, тонированы броне пленкой. Своевременное ТО, замена масла (в мостах, коробке, двигателе и гидроусилителе) и расходников Торг при покупке за наличку. ПЕРВАЯ РЕГИСТРАЦИЯ! Китайская сборка! Не Автозаздео. Поглянути на авто можливо у районі метро Теремки або в м.Кременчук Полтавської обл. Дзвоніть є багато до нього запчастин.
