- 254 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Потребує робіт по кузову щоб все було гуд!Всі питання по телефону ,мотор, ходова зроблені. Реальному покупцю, реальний торг!
Потребує робіт по кузову щоб все було гуд!Всі питання по телефону ,мотор, ходова зроблені. Реальному покупцю, реальний торг!
Чері тіго 2,4 двигун MITSUBISHI.Авто на ходу але потребує уваги на фото все є.Резина зима в дуже гарному стані.Вид палива бензин,газ вписаний в т.п.По документем все норм.ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ.Все що цікавить по авто можу розповісти в телефонному режимі або приїхали подивились .
Продам власне авто перший власник. Потребує кузовного ремонту. Авто на ходу, сів і поїхав.
Гарне авто Є незначні сліди корозії Зимова гума Газ 4 покоління Гарний торг
продам авто питання по телефону перший власний можливий торг свіжа страховка , підігрів сидінь, нова гума.
продам авто,є нюанси по кузову,двигун і коробка працює добре.нова зимова гума
Продам авто народу всі деталі по телефону. Срочно.
Продам авто в дуже хорошому стані не гнилий все працює хороша зимова гума на литих дисках. Також і другий комплект літньої гуми теж на литих дисках.
Cherry Tiggo 2008 року, мотор 2,4 на автоматі, передній привод. Газ- бензин. Виїхала з салону у 2010 році. Мотор коробка ходова без зауважень, 5 тис км тому була заміна ременів та роликів ГРМ та задніх амортизаторів. Машина кожний день на ходу. Великий кліренс. Є моменти по кузову, на фото. До продажу машина не готувалося. 2 ключа, два комплекта резини. Торг мінімальний біля капоту, автобізнесменам допомогу у продажу не пропонувати. Цінуйте свій і мій час. Всім гарних продажів та мирного неба.
Продається Cheri Tiggo м.Васильків Автомобіль у хорошому, справному стані. Двигун працює добре. Коробка працює без зауважень. Ходова мягка. Авто обслуговувалося на професійному СТО. По авто нещодавно виконанні роботи: Замінені всі ремені і ролики. Масло двигуна. Фільтра масляний і газовий. Салон доглянений, ніхто ніколи не курив. По кузову є корозія та вікові нюанси. Документи в порядку. Один власник. Газ вписаний.
.
Авто в хорошому стані я власник є нюанси по порогах можливий обмін
Автівка повністю на ходу,двигун та коробка автомат працюють без нарікань,по кузову є нюанси, авто не гниле, є рижики, з документами порядок
Автомобіль ,повністю обслужений ,працює що на газу і бензині,всі питання за телефоном.
авто на повному ходу не фарбована, двигун коробка все добре газова вписана кондиціонер заправлений вся електроніка працездатна, будь-яке переоформлення
