- 83 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
продам чері тіго8 2008року тел:
Продам власне авто. По двигуну коробці ходовій питань немає, електрика вся працює кожна кнопка справна. Гума літня катала пів сезона (нова) запаска титан два ключі.газу ніколи не було. За авто доглядали.Новий власник буде задоволений. Свіжа страховка, свіже ТО
продам авто питання по телефону перший власний можливий торг свіжа страховка , підігрів сидінь, нова гума.
Перша реєстрація 2010 року. Щойно проведено ТО (масла, фільтра, ремінь ГРМ, ролики), зроблена ходова.
з реальним пробігом 170 000 км. Автомобіль технічно повністю справний, вкладень не потребує. Сів і поїхав. ✔ Двигун працює рівно, без сторонніх шумів,обслужений. ✔ Коробка стан ідеальний ✔ Ходова частина обслужена тиждень тому Замінені усі деталі на ходову в тч нові тормозні диски і колодки. ✔ Всі розхідники замінені вчасно ✔ Кузов у хорошому стані,з дрібними нюансами Машина доглянута, використовувалась акуратно. Додатково віддам: – комплект із 4 дисків з зимовими шинами Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Автомобіль в дуже гарному стані
Чудовий кросовер з економним та потужним двигуном 1.8 газ-бензин!!! Гарна комплектація!!! Високий кліренс!!! В гарному стані, як технічно так і візуально!!! Один власник з салону!!! Вся історія обслуговування!!!!
продам авто,є нюанси по кузову,двигун і коробка працює добре.нова зимова гума
авто не требует вложений сел поехал все подробности по телефону
Продам авто народу всі деталі по телефону. Срочно.
Продам Chery Tiggo 2007 року. Автомобіль на ходу, двигун працює добре, по мотору зауважень немає. Коробка та ходова в робочому стані. Є сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Горить Check Engine через вирізану екологію (на роботу двигуна не впливає). По лакофарбовому покриттю присутні косметичні недоліки. Авто потребує невеликих вкладень та уваги по дрібницях, тому ціна встановлена адекватна стану автомобіля.
Авто в гарному доглянутому стані, повне і своєчасне обслуговування. Є не критичний ньюанс по задній ляді, салон чистий, нічого не стукає і не скрипить, два комплекти ключів. Невеликий торг біля капота. можливий обмін на авто на автоматі.
Авто в доброму стані,акпп працює відмінно,підігрів сидінь,електропакет,
Машина в хорошому стані,глядяна,є не долікі але вони рішаються,нова гума літня,салон не прокуряний приємно пахне ,росходніки мінялось все в часно,телефонуйте розкажу все в диталях.
Машина в гарному стані Рік 2008 Мотор 2.0 бензин досить бодрий росхід около 9 літрів Ходова в купі не гримить Заводиться без якихось проблем Є хороша музика підігрів сидінь кондиціонер 4 стіклопідйомника все працює
Автомобіль в гарному стані, сів поїхав.Газу ніколи не було, в місті 8-10л.Пробіг рідний, будь які перевірки.Кузов в гарному стані, в рідній фарбі,присутні сколи, царапини. Всі скла рідні. Мотор 2.0 атмосферний, працює рівно, масла не бере немає ніяких підтікань. Коробка - надійна 5 ступка,також працює гарно. Ходова - без зауважень. Все необхідне обслуговувалось в срок та по регламенту. Регулювання фар,клімат-контроль (заправлений працює),повний електропакет, підігрів сидінь та дзеркал. Салон в доброму стані, по електриці питань немає,вмісткий багажник. 16 диски з гарною гумою. Авто-площадкам не турбувати, продаж з переоформленням. Ціна за готівку, на обмін дорожче як у всіх.
Вітаю! Продаємо свого китайця. Причина банальна: достатньо "специфічний" робот, який не підійшов дружині. На ходу, все працює, іноді іржа, все як у китайців. Є комплект зимової резини (стоїть літня). Коврики красиві, червоні, нові! Доречі: двигун там 1.8, але сайт не дає можливість вибрати цей варіант. Реклама не цікавить. Можливий обмін на двомісного Смарта, бажано кабріо з Вашою доплатою. Подивитися можна в селі Гора біля Борисполя в будь який час.
Авто в чудовому технічному стані Нарікань ніяких немає Лакофарбове покриття без пошкоджень Торг присутній на місці Всі деталі за телефоном
Продам свій автомобіль, повністю обслужений. ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПРТРЕБУЮ Автомобіль у хорошому стані Ходова зроблена, гальма обслужені, по двигуну питань немає, працює і на газу і на бензині. Двигун два літри від Митсубиси (дуже надійний). По кузову незначні сліди експлуатації. Газ вписаний в ТП, четверте покоління, з нещодавнього замінив газовий редуктор. В авто встановлено повноцінний планшет, можна дивитися фільми, користуватися інтернетом, Ютуб і т.д. АВТО В СІМ'Ї З 2023 року в 25-му була перереєстрація в колі сім'ї. Телефонуйте на всі питання відповім, а ще краще приїжджайте дивіться Дзонити за номером Андрій
