- 95 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто. 96 тис км. Є тріщина на лобовому склі. невелика вмятиня на кришку багажника. Ціна дуже непогана. Продаж з ов'язковию перереєстраціею.
Продам авто. 96 тис км. Є тріщина на лобовому склі. невелика вмятиня на кришку багажника. Ціна дуже непогана. Продаж з ов'язковию перереєстраціею.
Продам авто в доброму стані. Находиться в Бершадський район.
Авто куплено під замовлення з салону. Максимальна комплектація. Підігрів сидінь, камера заднього виду, круїз контроль, сенсорний екран автоматична коробка передач. На авто стоїть сигналізація з автоматичним настартуванням на відстані, наприклад взимку, поки збираєтеся вийти можна вже з квартири кнопкою на сигналізації завести авто, щоб прийти і сісти вже в теплу машину. Пробіг 90 тис. Всі сервіси пройдено у офіційних дилерів. В комплекті нова зимова резина та літня резина. Машина не потребує жодних витрат, бери і їдь.
Машинка в гарному стані, все працює
Автомобіль на ходу, двигун запускається та працює. Коробка передач справна, ходова в нормальному стані. Є нюанси по кузов, але виглядає охайно, в комплекті зимова гума з дісками, тоновані вікна. Є нюанс: присутнє підтікання масла з двигуна з-під головки , потребує усунення. На експлуатацію автомобіля наразі не впливає, але новому власнику варто врахувати цей момент.
Продам машинку в гарному стані один власник з автосалону 70 000 рідної пробігу, стан сів поїхав резина хороша всесезонна, деталі по телефону.
АВТОМОБІЛЬ НА ХОДУ Один власник, авто куплено у автосалоні, у автосалоні було встановлено : захист двигуна, тонування, подвійний антикор, сигналізація двухстороння з доводчиками всіх вікон на 110 тис. км. був встановлений ГБО Італія, Лавато
Машина технічно справна, салон також на відмінно. Змінено комплект щеплення, Новий акумулятор. Кондиціонер холодить відмінно. Автомобіль обслугований та доглянутий.
Після невеликої ДТП але заводиться і їде якщо цікавить пишіть на вайбер скину відео
Автомобіль в доглянутому стані, практично вся в рідній фарбі, вікна всі рідні, встановлено ГБО 4 покоління і вписано в техпаспорт, ходова частина все що було потрібно замінити замінили, двигун працює ідеально масла не бере і не димить, салон в дуже гарному стані, кузов повністю оброблений, максимальна комплектація, сервісні книги, 2 ключі, запаска як нова ще жодного разу не використовувалась, 5титанових дисків оригінальних, рейлінги на даху, свіжа гума, можливий гарний торг реальному клієнту.
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Торг присутній. Відповідаю лише на дзвінки за номером телефону:**********
Chery Kimo, 2013 рік, 1.3 бензин, робот — надійний і економний міський хетчбек! Автомобіль у відмінному технічному стані — сів і поїхав!Двигун працює тихо й рівно, коробка робот чітко перемикає передачі,без ривків. Ходова доглянута, жодних сторонніх звуків, усе вчасно обслуговувалось.По кузову є кілька дрібних косметичних нюансів — без ДТП, все по дрібницях, видно на фото. Салон чистий, охайний, усе обладнання працює — кондиціонер холодить, усі 4 склопідйомники, парктронік допомагає при парковці. ? Ідеальний технічний стан ? Мінімальні витрати на паливо ? Комфортна комплектація Можливий торг біля авто. Перевірка на будь-якому СТО за вашим бажанням!
Продам сімейне авто, машина у збереженому стані, газ 4 покоління, зроблений кап ремонт двигуна з якісними запчастинами . Новий акум, ходова зроблена, гальмівні диски та колодки замінені.Комплект зимової гуми на оригінальних дисках.Машина не нова і має звичні сліди експлуатації. Будь-яке переоформлення. Запрошую до перегляду.
Авто в ідеальному стані. Я перший власник брав з салону, сідаєш і їдеш
Продам в гарному стані мотор після капремонту не бита гарне буде авто як для початківця ходова вогонь по коробці питань нема газ бензин новий газовий редуктор новий акум гарна резина машиною будете задоволені всі питання по телефону переоформлення без проблем не гнила поварена оброблена
Продам Чері Тіго Т11 2.0 Зелений колір , пробіг 152 тис. км. Встановлено ГБО 4-покоління, щойно поміняно масла, фільтра. Новий акумулятор поставив восени 2025 р. Ходова зроблена нічого не стукає і не гримить. Кузов в нормальному стані, як на її роки, є рижики, можна сказати на тверду четвірку. Є додатково комплект титанових дисків на зимовій резині. Єва-коврики. Зараз стоїть, так як є інша машина тел на Ватсап, Телеграм або Вайбер, або **********
Всі питання по телефону сів та поїхав
На ходу. Один власник з салону. Всі питання за телефоном **********.
