- 436 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на повному ходу стоїть газ 4 покоління кожен день на ходу є куда прикласти руки потрібно замінити свічки і тормозні колодки
Автомобіль на повному ходу стоїть газ 4 покоління кожен день на ходу є куда прикласти руки потрібно замінити свічки і тормозні колодки
Продам терміново. Всі деталі по телефону, Ватцап ,Вайбер.
Продаю CHERY AMULET 2008 року, авто на ходу , всі недоліки видно на фото () Олег
Один фактичний власник.Машина в доброму стані. Два комплекти ключів.Можливий торг.Чудові чохли на сидіння залишаються Вам!
Авто на ходу , але пробита прокладка ГБЦ, в один з циліндрів потрапляє антифриз. Після пробиття з?явилось багато помилок , чек двигуна , тиск мастила, і чек абс/ручне гальмо. Також потребує уваги ходова і по кузову є іржа та прогнилі місця(на фото). Також на бамперах є тріщині, здобуті в результаті зіткнення на малих швидкостях , зразу - з пеньком , спереду - з парканом. В плані техніки - машина вчасно обслуговувалась, багато запчастин замінено на нові (стосовно багатьох замін є підтверджуючі документи). Якщо маєте додаткові питання - готовий відповісти телефоном або в переписці. Гума на авто - літня, передня куплена в цьому році, пройшла 150 км, задня - куплена в 2023. Змова гума - в комплекті , може ще походить сезон
Гаражне зберігання. Кондиціонер. Підігрів передніх крісел. Електро підйомники всіх вікон. Тонування всіх вікон. Перший власник. Куплена з салону. Все працює ідеально, перевірено майстром.
Машина справна, не гнила. Нові шини. Є комплект зимових шин. Кондиціонери працює
машина в бойовому ходу сів і поїхав було замінено водяний насос масляний насос і новий роспредвас ходова в чудовому стані є нюанси по кузову так як машина ненова то на швидкість невліяє кому цікаво дзвоніть любий вид переоформлення
Машина на повному ходу, не ржава не гнила все ціле, масла не бере зовсім
Є власності літня резина та зовнішній металевий поріг.
Авто на ходу, був проведений ремонт
До даного авто додаю зимові колеса в комплекті.
ПРОДАМ ЧЕРІ АМУЛЕТ ! СТАН?????Сів і поїхав .... Ціна договірна .
Машина має удар в ліву задню частину,по ходовій все відремонтовано,кузов не рихтувався Двигун рік тому проходив кап ремонт проїхав 20000км після ремонту На машині встановлено ГБО але потрібно перевірити(по якісь причині не включається) Також потрібно перевірити кондиціонер За детальною інформацією телефонуйте ********** Торг присутній
Продам чері тіґо 2008р куплялась в 2010р.2.4 бензин ,мотор і коробка передач мітсубісі аутлендер. Ходова перебрена ,поміняні тормозні колодки ,підігрів передніх сидінь, всі вікна рідні, затемнені Коректори фар і зеркал. Встановлено сигналізація.
Продам машину вся в рідній фарбі, не гнила, з рідним пробігом. Детальніше за телефоном.
Автомобіль купувався в салоні. Я перший та єдиний власник. Автомобіль в повністю робочому стані, в гарній комплектаціі́, кондиціонер, ел.склопідйомники, титанові диски, підігрів передніх сидінь. Сидіння з моменту покупки в чохлах, зняв тільки для фото. Кузов в рідній фарбі, всі елементи рідні. Зберігалась в гаражі. Тільки перереєстрація.
