- без пробігу
- Львів
- Дизель, 2.3 л.
- Автомат
Дзвінки тільки у вайбер чи вотсап, так як я за кордоном!!! Продам КРОСОВЕР CHERY TIGGO 2017 купівля / випуск 2016 рік. Куплено в автосалоні України 1,6 бензин, механіка 5-ст. Є кондиціонер, 4 склопідйомники, Airbag, керування на кермі, сенсорна магнітола під флешку, парктроніки! Гаражне зберігання, не битий, не фарбований! Хороший, доглянутий автомобіль, чистий і пахне, не прокурений, не затяганий салон, повністю обслужений, на хорошій гумі, З ДУЖЕ ВЕЛИКИМ БАГАЖНИКОМ!!! Переоформлення можливе через Дію або договір купівлі-продажу. Усі питання по Вайбер чи Вотсап
Офіційно куплений в салоні Chery Amulet у максимальній комплектації Гідро підсилювач, кондиціонер, 4 скло підйомники 2007 рік 1.6 газ/бензин Газ вписаний Двигун після капіталки, пройшов обкатку, працює рівно як на газу так і на бензині, заводиться в будь-яку погоду Коробка механіка 5-и ступка Ходова збережена, збита, нічого не стукає По кузову є нюанси на фото все видно Новий акумулятор, кондиціонер робочий, холодить, але дуже слабо потрібно до заправити, пічка гріє дуже добре З авто нічого не тече, все сухеньке, газ обслужений З мінусів це нюанси по кузову, по техніці хороший варіант на кожен день Також горять помилки на приборці, після капітального ремонту двигуна, та погано тримає ручнік, потрібно підтягнути тросик Страхівка закінчилась Три ключа, всі працюють По документах порядок, переписується Перекупів та кому дорого прошу не турбувати, торг буде, але тільки після огляду на місці
Машинка на повному ходу сів поїхав кузов поварений рижиків немає є газ вписаний росхід дуже маленький рідний пробіг їздила жінка на роботу по нюансах потрібно замінити вижимний на їзду не впливає їде без проблем ? дзвоніть розумний торг присутній
Авто в хорошому стані. Є незначні пошкодження переднього бампера. Продаю бо майже не користуюсь ним.
Авто в хорошому стані ,всі мастила ,ремені,були замінені.
Авто в доглянутому стані, користувались не часто в основному по місту, ГБО 4 покоління працює справно, розхід газу 9-10 л. , бензину 7,5-8 л. , останння заміна фільтрів і масла була на пробігу 47 тис. Зимова резина куплялась новою і їздить тільки другий сезон (фактично нова) і плюс віддам чотири літні шини які ще 2-3 сезони поїздять. Трохи прогоріла вихлопна (на їзду не впливає) . Можна торгуватись біля капоту ( в межах розумно )
Автомобіль був куплений новим в автосалоні у Львові, перший власник. Мотор Mitsubishi 2.4L (129 кс), передній привід, коробка автоматична 4-ступенева. 2 комплекти ключів. Літня та зимова шипована резина. Є "рижики" по кузову.
не гнела працює як на газі так і на бензині
1 власник купувалось авто в салоні в 2019 році.Обслуговувалось виключно в офіційного дилера.Авто в рідній фарбі.Рідний пробіг 20тис.км.Стан нового авто
Автомобіль в відмінному технічному та естетичному стані, не потребує вкладень ! Офіційний автомобіль придбаний в дилера , вчасне та якісне обслуговування без зауважень ! Хороша комплектація ! Деталі за телефоном ! Тест-драйв ! Можливий кредит та лізинг ! Можливий розрахунок криптовалютою !
Продам власне авто. Ходова при пробігу у 70тис км ще вся рідна (поміняні наконечники тяг на гольфівські бо посипалися на 6 тис).Стоїть італійська газова установка, форсунки корейські hana і практично новий балон, бо машина 3 роки їздила по Голандії. Тому і зірване тонування передніх вікон. Економна машина 27л газу на 300-350 км. Дуже економна. Авто я сам обробляв антикором, знімав обшивку дверей , пороги, багажник, крила, дно, встановлено захист двигуна та чохли на сидіння. За всі роки жодної підозри на корозію. Поміняні масла, фільтра на ГБО також, гальмівна рідина . Машина комфортна і сучасна. Проблем з запчастинами немає. Заміна масла кожні 7-8 тисяч або раз на рік. Кожних 1000 км проїжджав 100 км на бензині. Встановлена задня дорога камера та планшет купляв у Китаї дорогий, відеореєстратор. Машина була зроблена для себе і не бита. Пробіг рідний. Є ще зимові колеса.
1.5 бензин на механіці. Морда в бронеплівці. Доставлено захист металевий. Дорогі лед лампи. Днище оброблене керамікою. Передні парктроніки. Куплена в грудні 21 р. в салоні Укравто. Там і обслуговується. На 70 тисяч пройшла повне ТО. Оригінальний форкоп з електрикою. Каско дійсне до 14.12.26 р. В подарунок зимові шини і два бампери (різноколірні) Не бита. Рідна фарба.
Авто купувалося новим в автосалоні, з того моменту — в одних руках. Використовувалося дбайливо, зберігалося належним чином. Пробіг рідний. Без ДТП, в рідній фарбі. Авто повністю технічно справне. У жовтні 2025 було проведене повне ТО. Жодних вкладень чи ремонту не потребує.
Надійне авто постійно на ходу, обслуговується вчасно, замінено ГРМ на новий, помпа, свічі масла і т.д.
Авто CHERY ELARA газ бензин 2.0 2008р в гарному стані технічно обслужена рідна фарба масла фільтра міняні ходова у гарному стані економна
ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МАШИНА СТОЯЛА В СУХІМ ГАРАЖІ . ПОТРЕБУЄ НЕВЕЛИКОГО КОСМЕТИЧНОГО РЕМОНТУ ,У ПОДАРУНОК ЗИМОВІ ШИНИ НА ДИСКАХ
Продам авто cherry qq613.Двигун 1600.Другий власник.
