- 250 тис. км
- Вигода
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Авто на ходу димить деталі по телефону
Авто на ходу димить деталі по телефону
Машина на повному ходу всі розхідники замінені ходова зроблена
Продам власне авто. Машина на ходу, газ вписаний в техпаспорт. Додаю 4 зимові шини без дисків. Торг присутній в межах розумного.
Продам автомобіль в хорошому стані деталі за номером
Продам автомобіль в хорошому стані, не битий, не фарбований, в гарній комплектації, задні передні склопідйомники, кондиціонер також працює. З документами все в порядку, будь-який вид переоформлення. За детальною інформацією телефонуйте.
Продам чері амулет. Машина на ходу є нюанси по кузову, які видно на фото. Перебраний мотор, поміняно радіатор, стартер, вентилятор. Потрібно доробити ходову. Можливий обмін з моєю оплатою( пиріжок, мінівен) до 4000$. Торг присутній.Є літня гума на дисках. Що зимова, що літня гума в новому стані.
Термінова продажа всі деталі по телефону
Авто в хорошоиу стані, з малим пробігом, один власник. Стоїть аудіосистема JBL та задні парктроники. Також є два комплекти резини зимова та літня літня на титанових дисках а зимова на металічних.
продам ...в хорошому стані..ходова стойки нові,двигун після капітали проїхав 400км коробка без нарікань...машина в рідні фарбі...всі рідні вікна включаючи лобове...з мінусів пару рижиків...
Не гнила,зимова резина,заводиться і троїть
Продаю власне авто, стоїть без діла. Пороги переварені, днище оброблене, є сліди корозії на арках.ГБО4(невписане), додатковий комплект оригінальних дисків з резиною. Є питання по електриці. Деталі по телефону. Торг можливий.
купляв з салону перший власник .звоніть пишіть на вайбер.скину номер продавця.бо не можу вписати його номер.
недавно міняли вкладиші гідрики моторне масло свічки запалювання задні тормозні колодки бензонасос новий передній бампер масло гур нові туманки заміна тосолу всі фільтри нові новий ремень генератора нова помпа задня подушка мотора. Є проблема з замком зажигання заводиться напряму від стартера через кнопку потребує заміни порогів
авто вкладень непотребує всі розхідники замінені кондиціонер заправлений грм поміняний власник
Авто купувалося новим в автосалоні, один власник з моменту покупки. Гаражне зберігання. Експлуатувалося дбайливо, завжди вчасно обслуговувалося. Пробіг 98 240 км - рідний. Двигун 1.6 працює рівно, коробка без зауважень. Автомобіль повністю технічно справний, вкладень не потребує - сів і поїхав. Без ДТП, не фарбована - вся в рідній фарбі. Авто повністю обслужене, всі роботи проводились вчасно. З додаткового: встановлена магнітола проставки на передніх колесах (підвищений кліренс, краще для наших доріг) У комплекті: 2 комплекти гуми (зима/літо)+ 2 всесезонки літня гума на легкосплавних дисках Кузов у хорошому стані, з урахуванням віку — без гнилі. Є незначні сліди експлуатації у вигляді дрібних рижиків, нічого критичного (детальніше розповім по телефону). Авто економне, просте в обслуговуванні, ідеально підійде як перше авто або для щоденної їзди. Продаж з повним переоформленням. Торг біля авто.
другий власник від салону,перевірка на любому сто,все зроблено.Можливий обмін на т4 2.5 т.д.і
Автомобіль з 2015 року в одній сім'ї брали новим з салону в Києві,оброблений мовілем їздив дідусь переважно на рибалку та в магазин 23 тис оригінального пробігу,провірка авто на любому сто, стоїть газ 4 покоління,кондиціонер працює,руль з електро підсилювачем, є нюанси на фото видно не серйозні на них скидаю торг біля капоту за більш детальною інформацією за номером
Продам авто. В ідеальному стані, без пошкоджень, обслуговувалася все своє життя вчасно і тільки на СТО, все що вкладалося з розхідних матеріалів - тільки оригінальне. Мотор - 1.8. Бензин. 2 ключа. Зберігання тільки гаражне. Продаж тільки з негайним переоформленням. Можливий торг в розумних межах.
Авто куплене у лютому 2022 року перед війною в автосалоні міста Суми. У квітні евакуйовано до міста Надвірна. Пробіг 14000 км, не використовується бо живу і працюю в Сумській області. Сервісна книжка, обслуговування виключно на спеціалізованих СТО. Аникорозійна обробка. В ДТП не була. Продається через те що затягнулася війна, тому потреби в авто немає.
