- 103 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.08 л.
- Робот
Чудовий автомобіль для тих, хто хоче навчитися їздити. Дуже зручний для міста. Маневровий. Для такої компактної машини завжди знайдеш місце де запаркувати. Не дивлячись на те, що вона маленька, розганяється дайБоже. По пустому автобану йшли 155 км легко. Якщо є зауваження що потрібно не більше 130 км, то є так. Просто сама не помітила я втопила. Приємний світло-сірий салон. 2 пари колес (Зима/літо) Кондиціонер. Вентилятор. Пічка. Обігрів заднього скла. Постійний догляд з любовью - Акумулятор замінено грудень 2024 - Гальмівні колодки грудень 2024 - Рульовий механізм новий - заміна листопад 2022 - Патрубки замінені всі з моменту купівлі. Можна сказати змінювалися постійно. - ТО регулярно. Збережени всі документи про ремонти. Є корозія дверей, що притаманно для цієї марки машини. Є ремонт задньої частини, бо один дурачьок не зміг затормозити. Але відремонтовано все якісно. Дуже люблю свою Зозуленьку. Віддам з оберегом :) Ви точно не пошкодуєте. Моя красуня стане вашим кращим другом.
