- 100 тис. км
- Суми
- Бензин, 1.08 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, в гарному стані . Все працює .
Продам авто, в гарному стані . Все працює .
Стоїть парктронік ,диски титанові +нові зимові шини
Авто в гарному стані масла фільтра поміняні салон в гарному стані зауважень немає сів і поїхав вкладень непотребує всі питання по телефону
Машина повністю на ходу: сів-поїхав. Другий власник. Пробіг 90,000 (переважно на газу). Газ/бензин вписані в техпаспорт. Пороги переварені. Фарбована. Є "рижик" на капоті. В комплекті з авто 4 стальні диски із зимовою гумою (можу продати окремо або поміняти на диски іншого діаметру БЕЗ гуми). Прошу 120К гривень. Реальному покупцю реальна скидка. Причина продажу - придбав інше авто.
автомобіль повністю обслужений на повному ходу був КП двигуна поварені пороги заміна ременів грм генератора Нові колеса все працює вся електрика справна повний порядок з документами їздила жінка економно авто в хорошому стані можливий мінімальний торг
На авто їздить дружина, економічне, все працює. Підійде як перший автомобіль. Є нюанси по лако-фарбовому покриттю. Всі деталі по телефону.
Продам автомобіль Chery QQ в хорошому стані, в одних руках 12 років, є сервісна книжка, мотор коробка в чудовому стані,розхід маленький, по кузову є незначні нюанси дир немає,не гнила, ходова зроблена, більше питань по телефону
Авто у задовільному стані, потребує незначного ремонту коробки передач, авто на ходу. Додаткова інформація по тел. **********
Економна - заправив і забув ( газ/ бензин), всюди можна припаркуватися, ідеально підходить для міста, особливо дівчатам хто тільки починає водити (коробка робот)
Продам чери 311 2011года робот (AMT), авто на ходу, мотор работает как часики, масло не ест, коробка не пинает, есть ньюансы только по кузову, видно на фото
Що я пропоную: - авто Chery QQ S11 - Обсяг 1083 - бензин - кондиціонер - "пічка на дровах"))))) - гідравліка - сервіс - гараж не зберігання Машинка у мене з 2008 року… другий власник, оформлена на мене (Херсонська реєстрація) Знаходиться в Румунії (Евакуювалися з Херсона).. за бажання можу знімати відео.. або домовитися про зустріч на Західній Україні - своєчасно проходила всі сервісні обслуговування (олії, ремені та інше), зарекомендувала себе добре за весь час експлуатації! ...були нюанси з підшипниками, амортизаторами … і такою дрібницею як пластикові ручки та інше) … але то все – «дрібниці життя» які існують у нашому житті). Що ще скажу - машинка заряджена, маленька та комфортна! Якщо скажуть Вам за Китай, щось пані, то не правда! У цьому я переконався у досвіді! … Якщо є питання – за ціною та ін. … Пишіть у рахунок і дзвоніть по телефону
Продам авто в гарному стані, обслуговувалась по ТО вчасно. Ходова частина збита, двигун працює рівно, робот обслуговувався, замінена олива, перемикається плавно нарікань немає. Чотири склопідйомники, кондиціонер, підсилювач керма, люк, парктронік задній, замінені лед лампи світло хороше, гума залишком 90 відсотків обох комплектів. Вписаний газ 4 покоління! Комплект зимової гуми на легко плавних дисках. Дуже економна та ефективна для використання в місті! З дифектів маємо тріщину лобового скла, присутні декілька рижиків на задній ляді та передніх арках. Деталі за телефоном!
Продам свій особистий автомобіль, багато чого зроблено, для своїх років машина в хорошому стані і на повному бойовому ходу, авто в ДТП не було. На всі питання відповім по телефону. Площадкам не беспокоить. Торг возможен у капота.
Доброго дня! • Продам чудове авто, вкладень не потребує! • Багато чого зроблено та замінено, гри, масло в двигуні, в КПП, передні колодки, передні амортизатори, свічки, бронепровода ... Кондиціонер працює!!!
Авто технічно в справному стані. ГУР , АБС , 4 ЕСП , кондиціонер. З останнього заміна масла та фільтрів. Заміна передніх підшипників ступиць. Свічки та провода мінялись осінню. Абсолютно нові передні фари з гарними Бі-лед модулями (світло стало реально круте ). Є камера заднього виду. Магнітола з блютуз. По кузову є моменти та питання. десь рижик, десь якийсь пижик. Але в цілому силова частина в порядку . Є кондиціонер який пробували заправляти , система тиск тримає , але компресор з кнопки не вмикається , на пряму з акумулятора працює. Причину так і не знайшли . Тож зараз кондиціонер не працює. Машина купувалась для того щоб дівчина навчилась їздити Києвом , та пристосувалась до трафіка. Ще є комплект нової зимньої резини (2025 рік , пробіг 4000-4500 тис.км.) тільки переоформлення.
Продам своє доглянуте авто. Компактна, економна, проста в керуванні, надійна і проста роботизована коробка автомат. Усе працює -кондиціонер (заправлений) і пічка дують на відмінно,кожна кнопочка працює, є склодоводчики. Авто обслугововалось своэчасно. -здійснено заміна мастила АКПП, -замінено мастило,і фільтра двигуна -новий акумулятор. -замінено нещодавно гальмівні колодки,троси ручніка. Авто не було в ДТП ні разу, немає ніде гнилі і корозії, зберігалася в гаражі! Комплектація максимальна (Luxury) пороги цілі, по дну взагалі питань немає. Все ціле і дуже в гарному стані. Нещодавно зроблений страховий поліс на рік, є комплект (майже нової) зимової гуми, 2 ключі. Є люк, задні парк троніки, та 4 подушки безпеки! Усі питання за телефоном.
Терміново продам авто, хозяйка жінка, дуже бережно ставилась та доглядала. Авто повністю обслуговане ,на впевненому ходу. Дуже гарний вибір для першого авто, маленька, охайна не примхлива в догляді та обслуговуванні. Можливий торг біля капота.
