- 126 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
На повному ходу, не гнила, є обмін
На повному ходу, не гнила, є обмін
Авто в хорошому стані.Нова ходова.Тільки переоформлення.**********
Гарний автомобіль, їздить дівчина, новий АКБ, нове зчеплення, тормозна система, свічки , броніпровода , дорогі леди в фарах , замінені короба ,гарна резина. Чехли на сидіннях шилися на замовлення ,преміум-якості.
Авто в робочому стані,заміна масла тільки відбулася,ходова в порядку,кондиціонер працює,салон чистий,детальна інформація за телефоном або на місці огляду
Дзвоніть **********
задовільний стан. два комплекти гуми. зима на сталевих дисках, літо на легкосплавних. паркувальна камера, навігація.
Продам автомобіль. У робочому стані. Рідний пробіг 114 тис. км. Перший власник. Авто сів і поїхав. Два комплекти резини в хорошому стані. Кузов потребує уваги.
Продам власне авто у доброму стані. Другий власник, брали з пробігом 40т.км. Машина використовувалася в основному для поїздок на роботу по місту (не кожен день) ~ 10-15км на день та по магазинах. За час володіння зроблено все, що вимагало уваги, всі розхідники вчасно змінювалися. Все скло рідне, без ДТП. Чудовий бюджетний варіант для міста. Коли брав, то побоювався, що китаєць, але жодного разу не пошкодував, що взяв його: ніколи не підводив. Ціни на запчастини дешевші за жигулі. Підкраси були, все видно: наші дороги не щадять нікого. Пороги було замінено, але вже облізли і стали «дизайнерськими». Обробка антігравієм вся на місці - залишилось тільки зробити косметичні підкраси. У салоні не палили, у хорошому стані. Збільшений кліренс за рахунок проставок – ніде не чіпляється. Витрата палива радує (особливо з огляду на поточні ціни на бензин) Нова АКБ - змінив у лютому. Страховка діє до кінця жовтня. Документи в порядку. Дивитись біля м. Перемога. Якщо немає зв’язку – пишіть у Telegram. Або тут, але заходжу нечасто.
Продам Chery Kimo 2008 года, в хорошем состоянии. Автомобиль очень маневренный и удобный в управлении(особенно для девушки). Расход маленький. Мотор с коробкой и ходовая вложений не требует. Электрозеркала. Стеклоподъемники с доводчиками. Кондиционер заправлен. Установлен xenon. Парктроник. 2din магнитола. Салон в чехлах. Есть нюансы по кузову (на фото видно). Любой вид переоформления. Более подробная информация по телефону.
Продам авто на ходу можливий торг \ ватсапп, вайбер
