- 80 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Потрібно замінити рульову рейку Акамулятор новий Резина є зимня і літня Стоїть газ але не підлючений
Потрібно замінити рульову рейку Акамулятор новий Резина є зимня і літня Стоїть газ але не підлючений
Авто належить одному власнику.Брали з салону.Є сигналізація,кондиціонер,підсилювач керма,защита двигуна.Авто використовувалося охайно і бережно.Деталі за тел.
Продаю власне авто. В гарному ходовому стані з пошкодженнями по кузову(ліве крило під заміну, пороги ремонт/заміна) Двигун та коробка передач працює відмінно. Ходова в гарному стані, без зайвих звуків. Комфортна в експлуатації та зовсім не дорога в обслуговуванні. З документами порядок. На літній новій гумі +в комплекті зимова гума. [Є запаска на диску.] За машиною слідкувала ретельно! Дуже класно як для першої машини) !ЦІНА ВКАЗАНА З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖЕНЬ ТА ЇХ РЕМОНТОМ! Продаю, бо подарували нове авто. РОЗУМНИЙ ТОРГ МОЖЛИВИЙ
Чері Кімо 2008 рік. двигун 1.3 газ /бензин, електро склопідйомники, кондиціонер робочий, парктронік задній, гідропідсилювач керма, пружини нові задні, ходова зроблена повністю, мотор коробка хороші, економне розхід малий, центральний замок сигналізація, 2 ключі, замінено масла фільтра 200 км, новий ремень грм роліки і помпа вкладень непотребує, решта деталі по телефону.
Chery Kimo 2008 рік На ходу. Бензин, механіка. Зроблений кап ремонт двигуна на 383600 пробігу, замінені масло, антифриз, ремені грм… Встановлена нова зимова гума. Я другий власник. Авто не нове, є сліди експлуатації, але повністю робоче - сів і поїхав, термінових вкладень не потребує
продам власне авто.в одних руках з моменту покупки в автосалоні. є нюанси по кузову, видно на фото.вся інша інфа по телефону.
ЦЗ, сигналізація. На 120 зроблено велике ТО за регламентом. Ремінь ГРМ, помпа, сальники, олія, фільтри. У сім'ї дванадцять років їздить щодня на роботу-з роботи. Потребує кузовної косметики. Газ ніколи не стояв-витрата 6л по місту.зроблено ходову, важелі, стабілізатори, гальмівні диски, колодки. Машина робиться щоб їздити. ціна 2.2 без торгу,пробіг зараз 140 нова акб.
Авто в гарному стані, по всім питанням телефонуйте
Якщо ви бажаєте придбати авто за яким дійсно доглядали, не від перекупів, то це саме воно. Продам свій автомобіль. Дуже доглянуте, їздила я та робили все для себе. Авто готове до будь-яких перевірок. Ідеальний варіант для міста. Я володію нею 1 рік, їздила дуже мало і тільки по місту, попередні власники також дбайливо ставилися до авто і мало їздили. По обслуговуванню: - Восени встановили новий акумулятор, швидко заводиться навіть взимку - весною замінено передні гальмівні колодки 4 штуки - замінила два амортизатори і підсилювачі - перевірено рідини - рік тому поставили новий ГРМ - замінили лампочки на нові, додаткове освітлення позаду(зручно коли треба їхати заднім ходом). Всі ці роботи можна перевірити на вашому СТО. Я купила її за 2200$, вклала 300$. Салон Світлий, чистий та акуратний. Чохли нещодавно замінила, нічого брудного не перевозила, їздила в основному я одна, дуже чистий салон. Електро підйомники всіх вікон. Є кондиціонер (минулого літа добре охолоджував, зараз потрібно заправити). Пічка взимку працює відмінно, дуже тепло. По кузову: Хороший стан. Гарний колір. Невеликі подряпини спереду праворуч та на правому дзеркалі, легко усуваються. Задній ряд повністю розкладаєтся, збільшується обʼєм багажного відділення. Із нюансів: - Потрібно замінити шини (бо вже зношені). Можна і так їхати, але краще замінити. - Є трохи корозії на правому боці. Нічого не скриваю, машинка вже не нова, тому це нормально для неї. Дарую: - блютуз ресівер, щоб підключати музику по блютузу - Чохол для ручки коробки передач - Засобі для догляду, омивач скла - Додаткова шина Перекупників прохання не турбувати, продаю лише в приватні руки. Машина готова до перевірки на будь-якому незалежному СТО. Тільки повне офіційне переоформлення через МВС. Краще пишіть мені тут в чаті, на дзвінки не завжди можу відповісти. Машина буде Вам добре і довго служити. Пишіть, домовимось про зручний час перегляду. Гарного дня!
РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ ПЕРШОГО ВНЕСКУ, або в лізинг з авансом від 10%. Доступний обмін на будь-яке авто. Доставляємо авто по всій країні В продажі Chery Kimo 2011 року випуску. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Комплектація: • Галогенна оптика • Протитуманні фари • Тканинний салон • Мех.регулювання сидінь • Штатна Магнітола • Камери заднього та переднього виду • Кондиціонер • Гідропідсилювач керма • Комфортне підсвічування салону • Передні та задні ел.склопідйомники • Ел.регулювання дзеркал Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, Фінський провулок 7)
ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МАШИНА СТОЯЛА В СУХІМ ГАРАЖІ . ПОТРЕБУЄ НЕВЕЛИКОГО КОСМЕТИЧНОГО РЕМОНТУ ,У ПОДАРУНОК ЗИМОВІ ШИНИ НА ДИСКАХ
Автомобіль у хорошому стані, другий власник, не бита, рідна фарба нові колеса (всесезонка) новий акумулятор, чистий гарний салон, рідний пробіг. Доглянута та обслужена, повністю на ходу. Згодом буде потребувати заміни порогів. Відповім на вайбер
Авто в гарному стані, все працює, вкладень не потребує
Деталі по телефону
Авто в нормальному стані! Потребує невеликого косметичного ремонту кузова! Варити не потрібно! Не гнила! Торг присутній!
Продам гарне економне авто на автоматі ,
Хороший варіант для першого автомобіля.Компактний, економний зручний для міста. Є незначні нюанси по кузову які не впливають на експлуатацію. Також потребує ремонту по електриці. Детальніше розповім по телефону. Можливий торг.
другой власник авто без вкладень сів поїхав обмін на смарт,матіз,QQ на автоматі
Продам Чері Кімо в гарному стані. Вся в рідній фарбі. Не гнила, машина була оброблена антикорозією. Всі недоліки постарався сфотографірувати (ручку передачі замінено). Газ-Бензин вписаний в техпаспорт. Більше деталей по телефоні.
