- 77 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані вкладень не потребує, 1 власник зі салону , автомобіль без жодного підкасу, всі рідні вікна, кондиціонер робочий, по електриці все працює.
Машина в хорошому стані вкладень не потребує, 1 власник зі салону , автомобіль без жодного підкасу, всі рідні вікна, кондиціонер робочий, по електриці все працює.
Надійний та доглянутий автомобіль , повністю на ходу.Вчасно проходив технічне обслуговування, мотор працює рівно, коробка без нарікань, ходова частина в порядку.Пробіг авто справжній, не бита , не фарбована.Чистий та охайний салон, економна витрата пального, є комплект зимової резини.Документи в порядку, переоформлення без проблем. Авто комфортне як для міста, так і для далеких поїздок. Продаж у звязку з оновленням автомобіля.
Продам власне авто купував в салоні в 2008р. Я перший власник з доками порядок тільки повне переоформлення . авто в гарному стані на свої роки. Всі функції працюють згідно комплектації. Кондиціонер працює відмінно. Віддам зимову резину з дисками. Авто варте уваги ,всім вдалих покупок ,і продажів Слава Україні!!!!
всі питання по телефону
Доброго всім здоров'я! Продам своє авто куплене в салоні липень 2008. Після чого було одразу оброблено антикорозійною речовиною днище, арки, пороги, 5 дверей та капот. Встановлений захист двигуна. Автомобіль в візуальному та технічному стані повністю справний. Є зимова резина на литих дисках,+рідна запаска лита повно розмірна. Встановлено і зареєстровано ГБО-3. Розхід 8-10л. 300 км тому була заміна масла, ГРМ замінено. Все що мінялось було одразу занотовано в сервісну книгу. Є два ключі. Використовувалась охайно, без темпераментної їзди. Перший власник. Зберігалась лише в гаражі. Масло завжди мінялось через 10 000. Машинка догляджена як "дитинка". Детальніше по телефону.
Продам Chery Jaggi 1.3 газ/бензин, 2008 року випуску, на повному ходу. Двигун у доброму стані, заводиться з пів оберту, працює рівно, масла не бере. Ходова в доброму стані, нічого не стучить. Салон в гарному стані. Кузов не фарбований, має невеликі вікові нюанси. Дуже гарна комплектація, ел. склопідйомники, регулювання дзеркал, сигналізація, центральний замок, кондиціонер який працює бездоганно, двохдінова магнітола з камерою заднього огляду. По електриці все працює. По залишеним питанням телефонуйте. Торг на оформлення вітається.
продаж Chery Jaggi на повній комплектації, ідеальний стан, пробіг рідний, другий господар, перевірка на будь-яком сто, капіталовкладень не вимагає, сів і поїхав. продаж лише з переоформленням.
варить красить не надо
Продам автомобіль Chery Jagi 1.3 газ євро 4 вписаний. Поміняли ремінь ГРМ, перебрано повністю зад саленблоки, ароматизатор, потрібно приділити увагу порогам. За раз проїхали 600 км. Машина справилася відмінно.
Продам авто.В доброму стані.Не гнеле.Багато запчастей замінено .Їздить кожний день.Як що цікавить дзвоніть ********** все розкажу.Марія Іванівна.
У продажу черри джаги авто 2008р.в. 1.3л.комплектація Кондер, підсилювач керма, електро дзеркала, 4 склопідйомники, центральний замок, сигналізація. Машина господарська 133т пробіг. Резина літо нова, запаска домкрат ключі все є. + комплект резини зимової теж нової. Парктроніки. Працює все! Не гнила ні дірява, вся оброблена. Кому як перша машина навчитися або навіть просто їздити новачкові або дівчинці Вогонь! За таку ціну дуже жива машинка. Дзвоніть детально все розповім .
Свое авто. Гаражные зберігання . Перший хозяин зробив при купівлі повний антикор. Ми при купівлі в цьому переконалися, але теж зробили. Стан як із салону . Жодних технічних зауважень не має
Авто куплене з салону, один власник. Повністю на ходу , все працює. Є невеликий нюанс по кузову, на фото видно . Економічна машина 6 літрів по місту. Працює як пічка так і кондиціонер. Весь час гаражне зберігання. Можливий торг
Продам авто Chery Jaggi в гарному стані 2008 року газ/бензін ГБО- 4 покоління , зимова гума Я власник тел:**********
Є пофарбовані місця
Бюджетне авто в хорошому стані. Рідний пробіг 149тис. Новий акумулятор, замінені пороги та оброблено в 2025році. Присутні незначні рижики. Немає нюансів по їзді. Замінено свічки, масла і фільтри та комплект ГРМ. Зимові колеса на сталевих дисках +100$. Авто вартує уваги.Всі деталі по телефону
