- 163 тис. км
- Краматорськ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу. Нове зчеплення, радіатор. Понизу на дверях є ржавчина, на фото видно.
Авто на ходу. Нове зчеплення, радіатор. Понизу на дверях є ржавчина, на фото видно.
Машина в хорошому стані вкладень не потребує, 1 власник зі салону , автомобіль без жодного підкасу, всі рідні вікна, кондиціонер робочий, по електриці все працює. На фотографіях виглядає шо це рижики на порогах і дверях це обробка червоного коляру. На автомобілі немає ні одного рижика і ржавчини. Машина оброблена.
Комплектація: кондиціонер, склопідйомники, ABS, ГУР. Кузов не гнилий, без іржі. Двигун не димить. ГБО 4-го покоління вписано в техпаспорт. Ходова не стукає, КПП не гуде. Усі питання по телефону.
Продам авто в гарному технічному станні.Надійне та економічне(5-6л),зручне для міста.Купував для дружини з пробігом 11000 тис. на даний час 65757тис.проблем ніколи не було поміняв лише акомулятор і був дрібний ремонт по ходовій,масла фільтра мінялись вчасно.Є дефект на правому порозі був задітий бордюр і є вм'ятина та інші мілкі дефекти по кузову.
Авто в хорошому стані,е деякі нюанси,які не мають значних вкладень
Надійний та доглянутий автомобіль , повністю на ходу.Вчасно проходив технічне обслуговування, мотор працює рівно, коробка без нарікань, ходова частина в порядку.Пробіг авто справжній, не бита , не фарбована.Чистий та охайний салон, економна витрата пального, є комплект зимової резини.Документи в порядку, переоформлення без проблем. Авто комфортне як для міста, так і для далеких поїздок. Продаж у звязку з оновленням автомобіля.
Продам власне авто купував в салоні в 2008р. Я перший власник з доками порядок тільки повне переоформлення . авто в гарному стані на свої роки. Всі функції працюють згідно комплектації. Кондиціонер працює відмінно. Віддам зимову резину з дисками. Авто варте уваги ,всім вдалих покупок ,і продажів Слава Україні!!!!
Продам авто CHERY JAGGI 2007 року випуску перша реєстрація 2008 р. По авто робити нічого не потрібно, мотор коробка без нарікань , ходова зроблена, гідро підсилювач, чотири скло підйомника, електро регулювання зеркал, магнітола
всі питання по телефону
Авто на ходу сів та поїхав. 1. Не гниле ( мінімум косметики на фото) дирок не має, кузов в доброму стані (варились короба) 2. Ходова частина зроблена мною ще 5 тис тому назад, тормозні диски, колодки, сайлент перед-зад мінялись, стойки в нормі, задні амортизатори мінялись. 3. Іде добре, коробка питань нема і міняв рік назад масло. 4. Радіатори охолодження та кондиціонера в доброму стані, працює на бензині та газу (ГБО4), електро дзеркала та 4 склопідйомники працюють, кондиціонер працює холодним, освітлення все працює, фари лед з лінзами, обігрів заднього скла. Авто володію 2 роки при мені проїхало 9 тис (використовувалось як друге авто), страховка закінчилась у квітні, скло тріснуто при минулому власнику (заводське) мені не заважало, двері ізнутрі оброблені. В авто все працює. 5. Два комплекти резини, зима в новому стані 14 дюймів, літо в нормальному. Але помітив після заміни термостату (пічка не дуже гріла зимою) викидує іноді !! антифріз з бачка, хоча на холостих працює і вентилятор вмикається і датчик температури рідини теж показує при підключенні телефоном через ELM що температура падає , бульбашок в бачку нема. 6. Оформлення - генер. довіреність на 3 місяці або переоформлення через ДІЯ/МРЕО. Ціна вказана на віддачу та без торгу.
Доброго всім здоров'я! Продам своє авто куплене в салоні липень 2008. Після чого було одразу оброблено антикорозійною речовиною днище, арки, пороги, 5 дверей та капот. Встановлений захист двигуна. Автомобіль в візуальному та технічному стані повністю справний. Є зимова резина на литих дисках,+рідна запаска лита повно розмірна. Встановлено і зареєстровано ГБО-3. Розхід 8-10л. 300 км тому була заміна масла, ГРМ замінено. Все що мінялось було одразу занотовано в сервісну книгу. Є два ключі. Використовувалась охайно, без темпераментної їзди. Перший власник. Зберігалась лише в гаражі. Масло завжди мінялось через 10 000. Машинка догляджена як "дитинка". Детальніше по телефону.
Продам Chery Jaggi 1.3 газ/бензин, 2008 року випуску, на повному ходу. Двигун у доброму стані, заводиться з пів оберту, працює рівно, масла не бере. Ходова в доброму стані, нічого не стучить. Салон в гарному стані. Кузов не фарбований, має невеликі вікові нюанси. Дуже гарна комплектація, ел. склопідйомники, регулювання дзеркал, сигналізація, центральний замок, кондиціонер який працює бездоганно, двохдінова магнітола з камерою заднього огляду. По електриці все працює. По залишеним питанням телефонуйте. Торг на оформлення вітається.
Продам авто в гарному стані: Cherry Jaggi , 2011 р.в. 1.3 бензин Механічна 5-ступенева коробка передач. Працюючий заправлений кондиціонер, пічка. 4 електросклопідіймачі. 94 тис пробігу. Гідропідсилювач керма. Електрорегулювання дзеркал. Камери заднього і переднього виду. Охайний салон. Два комплекти гуми (літо/зима). Два ключі. Не потребує термінових вкладень. Сів поїхав. Є косметичні дефекти по кузову. Повне переоформлення. Продаж у зв'язку з придбанням нового авто (Cherry Tigo). Масла/ фільтра замінені. Без торгу. Телефонуйте в будь-який час.
продаж Chery Jaggi на повній комплектації, ідеальний стан, пробіг рідний, другий господар, перевірка на будь-яком сто, капіталовкладень не вимагає, сів і поїхав. продаж лише з переоформленням.
Терміновий продаж чудового доглянутого авто, все працює чудово ! Салон світлий , механіка, бензин ! Ціну знижено!!!! 2300 !!!!
