- 115 тис. км
- Шостка
- Бензин, 1.85 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані. Без аварій. Замена мастил та фільтрів по регламенту.
Машина в гарному стані. Без аварій. Замена мастил та фільтрів по регламенту.
другий власник від салону,перевірка на любому сто,все зроблено.Можливий обмін на т4 2.5 т.д.і
Продаю власне авто Чері Тіго ФЛ 2014р в гарному стані , кожна кнопка працює, комплектація ГУР, ABS,Airbag,Кондиціонер, Підігрів передніх сидінь та дзеркал, задній парктронік, сенсорна авто магнітола,встановлений газ 4 покоління Р17 колеса з гарною гумою. Не битий не крашиний.
Продам свій Chery Tiggo, 2013 року. Пробіг — 145639 км. Авто в одних руках з моменту купівлі, без серйозних ДТП, повністю справне та готове до поїздок. Регулярне ТО , все робилось по регламенту. Все працює. Є сліди корозії на окремих елементах кузова, що природньо для його віку. На загальний стан та експлуатацію не впливає (на фото видно) Салон не прокурений, чистий та охайний, комфортний для сім’ї та подорожей. Шини 2 комлекта зіма/літо Ціна 4500€ За додатковою інформацією телефонуйте , будь ласка , в Telegram , або Viber **********
Кондиціонер,підігрів сидінь,все працює
Авто в відмінному стані.Готова до перевірок на СТО Замінила ремінь ГРМ ,помпа,АКБ свічки термостат радіатор . Повне ТО пройдено в січні Тоніровка ,підігрів сидінь ,парктроніки, комплект зимової гуми .Салон в идеальному стані , в машині не палили . Гбо 4 покоління вписаний в тех.паспорт. Авто доглянуте і вкладень не потребує Оброблена повністю антикорозійно в грудні 2025 повторно канадським засобом Rust stop хто не знає загугліть . До цього була оброблена попереднім власником .кузов в відмінному стані без рижиків Хто хоче авто за 3000 -4500або задарма бо - китайська будь ласка не турбуйте
Продам авто. В ідеальному стані, без пошкоджень, обслуговувалася все своє життя вчасно і тільки на СТО, все що вкладалося з розхідних матеріалів - тільки оригінальне. Мотор - 1.8. Бензин. 2 ключа. Зберігання тільки гаражне. Продаж тільки з негайним переоформленням. Можливий торг в розумних межах.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує.
1.8 ГАЗ БЕНЗИН ПРОПАН ІТАЛІЙСЬКА УСТАНОВКА!!! ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТІ ФОРСУНКИ ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!!ОФІЦІЙНЕ АВТО КУПЛЕНО В УКРАЇНІ В САЛОНІ!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА МУЛЬТІКЕРМО СЕРВОКЕРМО ГАЛОГЕНКИ ПІДІГРІВ СИДІНЬ ТИТАНОВІ ДИСКИ 17 РЕЙЛІНГИ ФАРКОП ПАРКТРОНІК!!! ГАРНИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! ПЕРША РЕЄСТРАЦІЯ 14 РІК!!!
Перший власник, авто доглянуте та бережно експлуатувалось. Вчасно обслуговувалось, технічно в хорошому стані. Двигун і коробка працюють без нарікань. Салон чистий, не прокурений. Машина в оригінальному заводському покриті. Документи в порядку.
Авто в хорошому стані, двигун і КПП теж, ходова без питань, газ 4 покоління вписаний у техпаспорт, клімат-контроль холодить, хороша комплектація, стекла всі рідні крім лобового, авто все в рідному фарбуванні крім задньої лівої арки, замінив пороги минулого року, з документами порядок, питання по телефону!!!
Продам машину вся в рідній фарбі, не гнила, з рідним пробігом. Детальніше за телефоном.
Авто кожен день на ходу продаж тільки з переоформленням по фото видно стан кузова є невеличкий рижик на задній двері не бита не фарбована ходова в купі нічого не фарбувалось в комплекті тільки зимова гума в гарному стані два комплекти килимків з мінусів рижик на дверцятах пасажира цокають гідро компенсатори 1.8 газ безин високий гарний кросовер за свої кошти
Один власник. Пробіг 93 тис км. Доглянуте авто в робочому стані.
Авто в доброму стані
Єдиний власник (куплений офіційно в автосалоні), вчасно обслуговувалось кожні 8000км. Двигун, коробка без питань, в коробці заміна масла на 84тис. км відбулась( тоді ж і всі рідини: антифриз, гур, тормоза). Ходова нормально, правда колодки ще ні разу не мінялись і пильник на одному аморті порвався. В ДТП не був, але бампер сзаді в куту черканули, ковпак запаски (запаска рідна, повнорозмірна на литому диску з секреткою) падав, поклеєний, закріплений надійно тепер. Всі функції працюють як з заводу: кондиціонер, пічка, парктронік, абс, музика, підігріви і т.д. Завжди гаражне зберігання не врятувало від ржавіння дверей, це їх болячка, у декого ще крила ржавіють - тут нема, можливо допомогла повна антикорозійна обробка ще в автосалоні і підкрилки там же встановлені. Встановлена додаткова двохстороння сигналізація зі збільшеним радіусом дії. Літні колеса на R17 рідних (сріблясті на фото) зі свіжою гумою Michelin, можу додати коплект зимових коліс - ціна з додатковим комплектом зимових коліс на литих дисках R16 (чорні на фото, протектор як у нових, мало взимку їздив) + 300 дол. В авто не курили. На авто легко встановлюється газ, мене це не цікавило, лив виключно А95, по пробігу видно що не скоро б відбився. Авто постійно експлуатується. Тільки переоформлення в СЦ. Лише дзвінки і смс - месенджерів немає.
Продам Cherry tiggo fl . Авто в гарному стані, газ 4 покоління. Другий власник. Майданчикам та перекупникам прохання не турбувати.
Авто на впевненому ходу. Корозія на дверях. Подробиці по телефону. Торг біля авто. Гарний варіант для ЗСУ.
В салоні не матюкались В ідеальному стані була 10 років назад Вонючки змінювались завчасно Стан - сідаєш, сидиш Більш детально: Другий власник (перші два переформлення на одного були) В ДТП не була Ходова частина в нормі Є нюанси по кузову
