- 74 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Хороше авто за свої кошти. Рідна фарба , пробіг !!!! Кондиціонер . Нова резина. Новий акумулятор. Новий генератор. Двигун без зауважень. Мінімальний торг біля авто.
Авто на ходу кожного дня. газ-бензин вписаний в техпаспорт. комплектація з кожаним салоном та люком. з документами все ідеально я власник. потребує кузовних робіт. Продаж лише з переоформленням
авто в доброму стані, мотор після капремонту, сів і поїхав, економна, детальніше за телефоном **********
Продам свій автомобіль Chery Elara 2007 року випуску. Машина дуже комфортна, простора та не дорога в обслуговувані. Під капотом надійний 2-літровий двигун, який чудово працює як на бензині, так і на газу. Коробка передач перемикається плавно, ходова частина в нормі, нічого не стукає і не гримить, треба тільки замінити трос ручника з колодками. Комплектація максимальна для цієї моделі: шкіряний салон, клімат-контроль, парктронік та повний електропакет — усе працює справно. Салон чистий, доглянутий, у машині ніколи не курили. Звісно ви розумієте що проблема Китайців це їх кузов. Він до мене підшпакльовувався та фарбувався, і мною також, але в цій автівці більше плюсів ніж мінусів, та і на їзду це взагалі не впливає. Машина дуже комфортна і якщо людина пересідає з вітчизняного авто або ланоса чи навіть інших іномарок будете дуже задоволені. На 268тис. замінений ремінь грм та помпа. Новий радіатор з вентиляторами та радіатор пічки. Передня гума під заміну, зад ще поїздить. Продаж із повним переоформленням МРЕО, ДІЯ. Реальному покупцю охоче поступлюся в ціні біля капота.
Продам Чері Елара авто в доброму стані є незначні нюанси по кузову, а так сів поїхав, по питанням пишіть в вайбер
Продам авто чери елара 2.0 газ/бензин, треба прикласти руки, пробита прокладка гбц, заводиться, є проблема з бампером видно на фото, дно ціле, з документами все чисто, трохи підстукує ходова (є запчастини треба замінити) пишіть в особисті!!!
Продам власне авто, з легкими слідами експлуатації. Повністю обслуговане, замінені рідини згідно регламенту. Вся детальна інформація за телефоном. Можливий торг.
Авто в хорошому стані,основні моменти розповім по телефону! мотор 2,0...масла не пє! ходова перебрана....щеплення в порядку....є пару моментів по корозії ...розповім все по тел.... був замінений стартер....салон приближений до ідеалу..... за час експлуатації вартує уваги кліренс....високий...цю зиму не підвів ні в одному снігу! коробка передач в ідеалі! прохання турбувати конкретно бажаючих купити даний автомобіль.....перекупів , тих хто не має ще до повної суми 300 ? нетурбувати.....! в автомобілі впевнений....розповім про що потрібно і некритично!розхід 9л .місто !! доступні запчастини,ціна нууу дуже приємна!! ПРИЧИНА ПРОДАЖІ !! ПОТРІБНО ПИРІЖОК!
авто на ходу, на 250 тс. км. замінено ремінь грм,генератора, ролики, новий генератор, новий акумулятор, незавісима подвеска, перукупи не турбувати.
продам єлару повністю находу стан завів пойіхав по кузову як у всіх китайців пороги дніще потребує поварки але не критично авто йізде кожен день.газ 4 покоління музика повний електропакет.люк . клімат працює.з документами порядок.ціна я думаю адекватна
Авто в гарному стані сів поїхав є декілька моментів по кузову по ходовій питань немає мотор відкапіталив 15 тис назад
Продам Елару в чудовому стані, на максимальній комплектації По машині все світиться і працює кожна кнопка 3 тис км назад було зроблено: насос гідроусілітєля новий, бачок і жидкість нова Полуось нова, рейка рульова з тягами Нова Ходова частично нова і перед і зад, зроблений розвал Супорт ззаду новий, колодки Перед, Зад, Ручнік нові, куплялося зразу всі три пари колодок Масло в двигуні і коробкі замінено, фільтра всі замінено Система охолодження помита і залитий новий антифриз По доках все ок, я власник, любе переоформлення в тому числі Дія
Багато що зроблено, Детальніше за телефоном.
Авто у доброму стані. Подробиці по телефону.
Авто в досить хорошому технічному стані. Все працює. Замінені усі задні ричаги. Робочий кондиціонер, заправлений.
Продам на повному ходу газ 4 покоління вписаний в та по електриці все працюе шкіряний салон ходова в нормі
