- 200 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Бізнес клас за ціною жигуля,машина на ходу,працює як на газу так і на бензині,мотор робили пару років тому,їде на всі свої 130 кобил,скло підйомники працюють,задня шторка працює,гарна музика,багажник відкривається кнопкою,електро регулювання дзеркал працює,задні протитуманні вогні працюють,на водійському сидінні є підтримка спини,машина вартує своїх грошей. Тепер нюанси:по кузову(не прям кошмар)але питання є,тріснуте лобове,кондиціонер треба заправити(радіатор новий),світиться абс(по передньому правому колесі),стойки стабілізатора треба дивитись,прогорів десь глушник треба дивитись
