- 200 тис. км
- Ізмаїл
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону,машина переоформляеться,в доброму стані,можливий торг
Всі питання по телефону,машина переоформляеться,в доброму стані,можливий торг
Продам свій: Chery Eastar (В11) 2007р. / не на ходу / під відновлення Двигун: 2.0 (1,97) - 95 kw (129 к.с.) - газ/бензин Другий власник після салону. Великий, комфортний, сімейний автомобіль з великим багажником. Дуже м’який та комфортний в ходу. Встановлено газ 4-го покоління в квітні 2023, балон під запаску на 54 л., вписано в тех.паспорт. В середньому розхід в змішаному циклі 8-10 л. газу, в залежності від манери їзди. Встановлена сенсорна магнітола з блютуз та камерою заднього виду. Дзеркала заднього виду з повторювачами поворотників, обігрівом, електро.регулюванням. Електрошторка задньго скла. Склопідіймачі на всі двері з можливістю блокування, як управніння скла, так й замикання дверей. Салон в доглянутому стані, не прокурений, сідухи з салону в оригіналних чохлах, не затерті, не продавлені, в дуже гарному стані, як нові!!! 2 тис.км. назад мінявся ГРМ, помпа, всі ролики, ремінь генератора. Стоїть новий акумулятор. На легкосплавних дисках R15, на зимовій резині. Є комплект літньої резини за окрему плату. З проблем: - потрібен ремонт двигуна (в першому циліндрі обрив клапана), є відео де працює на трьох. - потрібна заміна порогів. - присутні сколи на копоті (оброблені), та є декілька рижиків, які можна прибрати малими зусиллями. Присутній торг на каву. Можливий обмін з моєю невеликою доплатою. З документами повний порядок, лише переоформлення. Всім гарних продажів та покупок.
Продаж авто. Обслужена. Кондиціонер працює 4 скло підіймачі! Гарна комплектація. Деталі в пп або на любий месенджер. Торг присутній і в межах розумного
Автомобіль на повному ходу газ бензин газ вписаний з обліку знімається двигун після ремонта є питання по кузову.Дзвонити за номером **********
Терміново. Авто у працездатному стані. ГБО оформлене, вписане в тех. паспорт Недоліки: Дефекти лакофарбового покриття
деталі по телефону
Авто у хорошому стані. Ходова у нормі, кондиціонер працює, мотор масла не бере.
Всім хто дивиться це оголошення Добрий день,по авто потребує заміни прокладки ГБЦ є тріщина на склі ,торт присутній
Продам свою машину в хорошем состоянии Мотор обслуженный работает ровно не дымит не троит Коробка работает нормально мягкая не выбивает По ходовой нечего не гремит не стучит По кузову есть моменты гнилое нету дно пороги стаканы все целое Салон чистый ухоженный хороший велюр РАБОЧИЙ КОНДИЦИОНЕР дует как надо По электрик все работает исправно 4 Электра стеклоподъемник центральный замок сигнализация регулировка зеркал подогрев зеркал и заднего стекла Электра шторка заднего стекла хорошая музыка магнитола с экраном пионер с блютусом стоит сабвуфер активный играет очень хорошо По документам полный порядок любой вид оформления Звоните пишите расскажу более подробно за машину На обмен дороже!
Продаю Chery 2007 рік 2.0б, в гарному стані, але потрібно дещо доробити. Було відреставровано головну (змінено направляки клапані на “VAG”, клапана, гидрокомпенсатори також), новий ГРМ, очищені паливні форсунки, нове мастило,антифриз. Проведено повне Т/О. Один власник з салону.Торг тільки при перегляді!
Замінено трос ручного гальма. Новий АКБ 75 А, страховка, магнітола (блютуз). Газ вписаний, в т.п .при бажанні можна встановити. Власник.
Машина на ходу, есть нюансы, всё по телефону
Мотор,коробка,підвіска в хорошому стані.Деталі по тел.
Продам авто,на повному ходу...потребуе трохи уваги....з документами порядок,переоформлення...подробиці по телефону
Продамо свою машину Chery Eastar 2.0 літровий 2007року. Машина на ходу, їде але стан кузова на фото. діюча страховка. Всі питання дзвоніть по телефону , або за додатковими фото та відео пишіть на вайбер Володимир . Торг можливий. Обмін не на багато дорожщю і меньшу машину, дякую.
Автомобіль із пробігом 127тисяч, стан відмінний, як новий Є газобалонне обладнання. Кондиціонер Електропідйомники, електрозеркала. Підігрів заднього скла та дзеркал . Камера заднього ходу Задня електрошторка
