- 126 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Мотор,коробка,підвіска в хорошому стані.Деталі по тел.
Продаю власний автомобіль, який поєднує в собі максимальну комплектацію за доступну ціну. Машина обслужена, доглянута та готова до щоденної експлуатації. Ідеальний варіант для тих, хто шукає просторий салон та м’яку підвіску. за деталями телефонуйте або пишіть
Продам Chery Eastar, двигун працює добре, коробка та ходова в нормальному стані. 6000км назад було проведено ТО замінено всі прокладки, відшліфовано головку блоку, встановлено нові гідрокомпенсатори, також замінено всі масла та фільтри. Салон у хорошому стані. Одразу після покупки були встановлені чохли, тому сидіння добре збереглися. Кузовом та дверима потрiбно зайнятися. У комплекті віддам декілька запчастин та комплект зимової гуми на штампованих дисках. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Продамо свою машину Chery Eastar 2.0 літровий 2007року. Машина на ходу, їде але стан кузова на фото. діюча страховка. Всі питання дзвоніть по телефону , або за додатковими фото та відео пишіть на вайбер Володимир . Торг можливий. Обмін не на багато дорожщю і меньшу машину, дякую.
можливий обмін з вашою доплатою на крос індура.
Авто в хорошому стані, двигун і КПП теж, ходова без питань, газ 4 покоління вписаний у техпаспорт, клімат-контроль холодить, хороша комплектація, стекла всі рідні крім лобового, авто все в рідному фарбуванні крім задньої лівої арки, замінив пороги минулого року, з документами порядок, питання по телефону!!!
Бізнес клас за ціною жигуля,машина на ходу,працює як на газу так і на бензині,мотор робили пару років тому,їде на всі свої 130 кобил,скло підйомники працюють,задня шторка працює,гарна музика,багажник відкривається кнопкою,електро регулювання дзеркал працює,задні протитуманні вогні працюють,на водійському сидінні є підтримка спини,машина вартує своїх грошей. Тепер нюанси:по кузову(не прям кошмар)але питання є,тріснуте лобове,кондиціонер треба заправити(радіатор новий),світиться абс(по передньому правому колесі),стойки стабілізатора треба дивитись,прогорів десь глушник треба дивитись
АВТОМОБІЛЬ НА ХОДУ Один власник, авто куплено у автосалоні, у автосалоні було встановлено : захист двигуна, тонування, подвійний антикор, сигналізація двухстороння з доводчиками всіх вікон на 110 тис. км. був встановлений ГБО Італія, Лавато
авто в доброму стані.практично новий двигун.хороша магнітола з камерою заднього виду.нова резина.можливий обмін на автомат,можливо з моєю доплатою.
В продажу, авто не нове тому питання варена, крашена, гнила повинні відпасти. Я другий власник із салону, треба дивитись задню ходову. Всі доки маються в наявності, можно обмін. Краще вайбер, телеграм. На цьому номері.
Авто в нормальному стані!На повному ходу!Мотор,коробка без питань! Всі інші питання по телефону! По кузові є нюанси . Переоформлення,довіреність! Торг в межах розумного!
Битые клапана
Продам авто по технічній частині все зроблено мотор обслужений масла не бере до кузова треба прикласти руки
Продається Chery Eastar 2007 року, перше покоління — великий та комфортний седан із просторим салоном і відмінною керованістю. Авто у не пуганному стані для такого року . Встановлено новий акумулятор. Та встановлено новий радіатор двигуна.По іншим питанням в повідомлення або по телефону.
