- 270 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Комплект грм менялся 20 тыс назад ! Ходовая часть без вложений !
Комплект грм менялся 20 тыс назад ! Ходовая часть без вложений !
Продам авто 2.0газ бензин по мотору та коробкі зауважень немає Авто в рідній фарбі Пробіг 150000 тисяч Все детально по телефону **********
авто в хорошому стані ДВЗ після кап ремонту 15т, ГБО 4п вписано в ТП. шкіряні сидіння з Chevrolet Epica, все з підігрівом. водійське електро. клімат. АБС, подушки все працює.
Продам авто . Черри Эстар 2008 года. В нормальном рабочем состоянии, вместительный салон. Полный электропакет. Есть фаркоп. По кузову есть небольшие нюансы. Цена 3000 $ с торгом. Вся информация по телефону05375717
Продам авто в гарному стані дельті за тел
Всі деталі за номером телефону
Чері істар 2.0 2008 року випуску! Перша реєстрація 2013рік! Авто обслужене! Сів поїхав! Тоноване в "круг" ! Клімат! Великий корабель! Я власник з 2020 року! Всі питання по телефону!!!
Авто на ходу є недоліки по кузову, але основне без іржі. Новий АКБ, Резина Зима, Літо, треба ставити трос ручника є новий, і задні гальма ставити трубки їх немає. Авто реєстрація Ровенська обл. Гоз, жінка. Є страховка ще дійсний. Ціна буде 1700 баксів без торгу.
Підігрів дзеркал, регуліровка дзеркал, захист для дітей, можна відкривати багажник ключем і так далі. Всі запитання по телефону.
Продаю Chery 2007 рік 2.0б, в гарному стані, але потрібно дещо доробити. Було відреставровано головну (змінено направляки клапані на “VAG”, клапана, гидрокомпенсатори також), новий ГРМ, очищені паливні форсунки, нове мастило,антифриз. Проведено повне Т/О. Один власник з салону.Торг тільки при перегляді!
Машина на ходу, есть нюансы, всё по телефону
Авто в хорошому стані, двигун і КПП теж, ходова без питань, газ 4 покоління вписаний у техпаспорт, клімат-контроль холодить, хороша комплектація, стекла всі рідні крім лобового, авто все в рідному фарбуванні крім задньої лівої арки, замінив пороги минулого року, з документами порядок, питання по телефону!!!
Бізнес клас за ціною жигуля,машина на ходу,працює як на газу так і на бензині,мотор робили пару років тому,їде на всі свої 130 кобил,скло підйомники працюють,задня шторка працює,гарна музика,багажник відкривається кнопкою,електро регулювання дзеркал працює,задні протитуманні вогні працюють,на водійському сидінні є підтримка спини,машина вартує своїх грошей. Тепер нюанси:по кузову(не прям кошмар)але питання є,тріснуте лобове,кондиціонер треба заправити(радіатор новий),світиться абс(по передньому правому колесі),стойки стабілізатора треба дивитись,прогорів десь глушник треба дивитись
Продам комфортне та зручне авто за розумну ціну. Машина з рідними пробігом в 128000 км з ГБО 4 го покоління вписаним в ТП ,що в наш час дуже актуально, в гарному стані за ціною ланоса , переварені оцинковані пороги, та професійно оброблене днище , проточені гальмівні диски, машина після ТО , авто має гарний стан без іржі та в гарному кольорі , охайний чистий велюровий салон , в дорозі м'яке та комфортне з потужним двигуном та робочим кліматом , має гарну аудіо систему.Також розгляну обмін на хетчбек , з моєю доплатою.
