- 263 тис. км
- Глибока
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Гарна комплектація. Все працює. Деталі в пп або на будь який месенджер
Гарна комплектація. Все працює. Деталі в пп або на будь який месенджер
Віддаю в добрі руки свою Chery Eastar 2008 року. Це не просто машина — це частина історії. Вона була зі мною в багатьох поїздках, ніколи не підводила, завжди надійно довозила до місця. Простора, зручна, комфортна — справжній друг на дорозі. Доглядала за нею, як за своєю. Стан хороший, пошкодження мінімальні — лише дрібні сліди часу, які зовсім не впливають на хід чи комфорт. В салоні затишно, тепло і приємно навіть у холодну пору року. Продаю лише тому, що час рухатися далі. Пишіть або дзвоніть — відповім на всі питання з радістю юля пишіть вайбер Телефонуйте
Продам свій надійний автомобіль на повному ходу мотор після повного кап ремонту замінено нове щеплення нові ступичні підшипники нові шруси газ бензин вписано в тех паспорт з документами порядок переоформлення. Дзвоніть все розкажу.
Продам свой автомобиль, покупал его в салоне в 2008 году, с правой стороны на двери небольшая царапина, больше претензий по машине не будет. Гаражное хранение.
в відмінному стані
Автомобіль в ідеальному стані, вкладень не потребує, деталі по телефону.
Всі питання за телефоном Один власник Продає дідусь
Авто в хорошому стані,все в оригіналі,138тис рідного пробігу,не бите не фарбоване!!!Стан сів поїхав без капіталовкладень!!!Цікавить обмін на менше авто на автоматі для дружини,можливо з моєю доплатою!!!На обмін як і у всіх ціна космос!!!Неадекватам та супер спеціалістам не турбувати!!!Торг біля авто реальному покупцю!!!Слава Україні
Рідний пробіг, стан сів і поїхав, не гнила, газу ніколи не було, я власник, і ходовик по сумісництву, готовий підняти на підйомнику в будь-який час, за машину не соромно в такому стані і з таким пробігом їх не залишилось.торг.переоформлення.
Авто в загальному чудове, проїхала рік в мене без ніяких нарікань, продаю бо не потрібна, авто стоїть, по автомобілю було обслужено все!! в прямому сенсі слова, З переду всі сайленблоки, шарові опори, втулки, зетки, наконечники з тягами, Рейка рулева відреставрована ще на гарантії, шрус замінено лівий, і передні підшипники, в авто вкладено душу для приємної їзди, кому потрібна заїдемо на яму і все детальніше будете бачити, По тупим питанням не турбувати!!! що треба все написано!
авто в гарному стані.. на ходу щодня, сів поїхав.. ходова, двигун, коробка без нарікань. гарне комфортне велике авто, мяка ходова, великий багажник..
Продам автомобиль в хорошем состоянии, недавно был заменен комплект ГРМ, помпа, сальники распредвала и коленвала, также поменян комплект сцепления, перебран стартер и генератор, машина очень комфортная, есть кондиционер, полностью рабочий, кожаный салон, целый, четыре стекло подъемника, по всем вопросам звоните или пишите.
Продам Chery Eastar 1.8., 2011 року! Чудове авто D класу. Проведена робота по ходовій частині була заміна стійок стабілізатора передніх та задніх , замінено гальмівні колодки , нещодавно була проведена ТО1,автомобіль без іржі,за автомобілем слідкував усі обслуговування проводив вчасно. На дорозі веде себе тихо та впевнено, . Встановлено ГБО 4 покоління(все прописано в тех паспорті). Прекрасне авто за свої гроші !!! Дзвоніть відповім на всі питання
Авто не нове але працює також можливий обмін з моєю доплатою 1000-2000уе розгляну варіанти всі деталі по телефону.
Авто технічно в справному стані на повному ходу вкладень не потребує все що треба було замінити замінено масла,фільтра, комплект грм, термостат, антифриз, зроблена передня ходова розвал сходження, резина зимова встановлена нова, газ 4-го покоління працює відмінно по роботі на бензині теж нема питань,автомобіль повністю готовий до щоденного використання.
