- 148 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Замінено трос ручного гальма. Новий АКБ 75 А, страховка, магнітола (блютуз). Газ вписаний, в т.п .при бажанні можна встановити. Власник.
Замінено трос ручного гальма. Новий АКБ 75 А, страховка, магнітола (блютуз). Газ вписаний, в т.п .при бажанні можна встановити. Власник.
Авто в робочому стані , зроблена ходова, дзвоніть за додатковою інформацією
Машина на ходу , кондиционер исправен ходовая в норме , новые колодки и диски, вопросы по телефону, торг уместен
Машина на ходу, есть нюансы, всё по телефону
Мотор,коробка,підвіска в хорошому стані.Деталі по тел.
Продаю власний автомобіль, який поєднує в собі максимальну комплектацію за доступну ціну. Машина обслужена, доглянута та готова до щоденної експлуатації. Ідеальний варіант для тих, хто шукає просторий салон та м’яку підвіску. за деталями телефонуйте або пишіть
Продам Chery Eastar, двигун працює добре, коробка та ходова в нормальному стані. 6000км назад було проведено ТО замінено всі прокладки, відшліфовано головку блоку, встановлено нові гідрокомпенсатори, також замінено всі масла та фільтри. Салон у хорошому стані. Одразу після покупки були встановлені чохли, тому сидіння добре збереглися. Кузовом та дверима потрiбно зайнятися. У комплекті віддам декілька запчастин та комплект зимової гуми на штампованих дисках. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Продам авто,на повному ходу...потребуе трохи уваги....з документами порядок,переоформлення...подробиці по телефону
Продамо свою машину Chery Eastar 2.0 літровий 2007року. Машина на ходу, їде але стан кузова на фото. діюча страховка. Всі питання дзвоніть по телефону , або за додатковими фото та відео пишіть на вайбер Володимир . Торг можливий. Обмін не на багато дорожщю і меньшу машину, дякую.
можливий обмін з вашою доплатою на крос індура.
Авто в хорошому стані, двигун і КПП теж, ходова без питань, газ 4 покоління вписаний у техпаспорт, клімат-контроль холодить, хороша комплектація, стекла всі рідні крім лобового, авто все в рідному фарбуванні крім задньої лівої арки, замінив пороги минулого року, з документами порядок, питання по телефону!!!
Автомобіль із пробігом 127тисяч, стан відмінний, як новий Є газобалонне обладнання. Кондиціонер Електропідйомники, електрозеркала. Підігрів заднього скла та дзеркал . Камера заднього ходу Задня електрошторка
Бізнес клас за ціною жигуля,машина на ходу,працює як на газу так і на бензині,мотор робили пару років тому,їде на всі свої 130 кобил,скло підйомники працюють,задня шторка працює,гарна музика,багажник відкривається кнопкою,електро регулювання дзеркал працює,задні протитуманні вогні працюють,на водійському сидінні є підтримка спини,машина вартує своїх грошей. Тепер нюанси:по кузову(не прям кошмар)але питання є,тріснуте лобове,кондиціонер треба заправити(радіатор новий),світиться абс(по передньому правому колесі),стойки стабілізатора треба дивитись,прогорів десь глушник треба дивитись
перший власник, механічно авто повністю справне. переварене дно та гарно обработано. кузов потребує окрасу. дірок не має.
АВТОМОБІЛЬ НА ХОДУ Один власник, авто куплено у автосалоні, у автосалоні було встановлено : захист двигуна, тонування, подвійний антикор, сигналізація двухстороння з доводчиками всіх вікон на 110 тис. км. був встановлений ГБО Італія, Лавато
