- 83 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу сів та поїхав. 1. Не гниле ( мінімум косметики на фото) дирок не має, кузов в доброму стані (варились короба) 2. Ходова частина зроблена мною ще 5 тис тому назад, тормозні диски, колодки, сайлент перед-зад мінялись, стойки в нормі, задні амортизатори мінялись. 3. Іде добре, коробка питань нема і міняв рік назад масло. 4. Радіатори охолодження та кондиціонера в доброму стані, працює на бензині та газу (ГБО4), електро дзеркала та 4 склопідйомники працюють, кондиціонер працює холодним, освітлення все працює, фари лед з лінзами, обігрів заднього скла. Авто володію 2 роки при мені проїхало 9 тис (використовувалось як друге авто), страховка закінчилась у квітні, скло тріснуто при минулому власнику (заводське) мені не заважало, двері ізнутрі оброблені. В авто все працює. 5. Два комплекти резини, зима в новому стані 14 дюймів, літо в нормальному. Але помітив після заміни термостату (пічка не дуже гріла зимою) викидує іноді !! антифріз з бачка, хоча на холостих працює і вентилятор вмикається і датчик температури рідини теж показує при підключенні телефоном через ELM що температура падає , бульбашок в бачку нема. 6. Оформлення - генер. довіреність на 3 місяці або переоформлення через ДІЯ/МРЕО. Ціна вказана на віддачу та без торгу.
Машинка повністю справна. Двигун та ходова в порядку. Все працює. Без іржі. Камера заднього виду. Нова гума та акумулятор, замінене щеплення. Салон збережений. Вкладень не потребує. Переоформлення
Авто в хорошому стані повністю обслужено З документами все ок переоформлення Коробка переключає добре По ходовій нюансів нема Причина продажу Купилий новий автомобіль Є страхівка
Авто на ходу кожного дня. газ-бензин вписаний в техпаспорт. комплектація з кожаним салоном та люком. з документами все ідеально я власник. потребує кузовних робіт. Продаж лише з переоформленням
авто в доброму стані, мотор після капремонту, сів і поїхав, економна, детальніше за телефоном **********
Стан хороший
Авто в досить доброму стані ,не гнила двигун після кап ремонту, газ 4 покоління, новий радиатор,термостат,подушка двигуна, щеплення, нова зимова резина 23року.Поставлений парктронік.На лобовому стеклі сколи торг вмісний.Замінена панель приладів так як не працював датчик пального рідного пробігу 152тисячі на новій панелі як поставив було 210 тис.
Авто у задовільному стані, сів і поїхав.
Продам Чері Амулет,стан хороший,поміняні всі розвідники, дод.інформація по тел.
Продам Chery QQ 2008р Двигун 1.1 Машина в справному стані Всі деталі по телефону +**********
в відмінному стані
Продам машину всі питання по телефону
продам авто питання по телефону перший власний можливий торг свіжа страховка , підігрів сидінь, нова гума.
Авто на ходу. Потребує кузовного ремонту
Авто в гарному технічному стані, сів і поїхав. Все працює. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
продаю машину в очень хорошем состоянии,после кап ремонта двигателя обкатку ещё не прошла,полностью сделана ходовая часть,поменяно полностью все сел и поехал.машина готова полностью к любой проверке.комплект зимней резины,с переоформлением.все остальные вопросы по телефону,смотреть можно в любой день
Продам Chery Jaggi 1.3 газ/бензин, 2008 року випуску, на повному ходу. Двигун у доброму стані, заводиться з пів оберту, працює рівно, масла не бере. Ходова в доброму стані, нічого не стучить. Салон в гарному стані. Кузов не фарбований, має невеликі вікові нюанси. Дуже гарна комплектація, ел. склопідйомники, регулювання дзеркал, сигналізація, центральний замок, кондиціонер який працює бездоганно, двохдінова магнітола з камерою заднього огляду. По електриці все працює. По залишеним питанням телефонуйте. Торг на оформлення вітається.
