- 97 тис. км
- Нікополь
- Бензин, 1.55 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані повністю обслужене, без корозії, кондиціонер робочий, два ключі, нова гума. Якщо немає зв'язку телефонуйте або пишіть на вайбер , ТГ .
Авто в хорошому стані повністю обслужене, без корозії, кондиціонер робочий, два ключі, нова гума. Якщо немає зв'язку телефонуйте або пишіть на вайбер , ТГ .
Продам авто Chery Jaggi в гарному стані 2008 року газ/бензін ГБО- 4 покоління , зимова гума Я власник тел:**********
Є пофарбовані місця
Машина честная Кузов целый,гнили нет Два комплекта резины Любой вид переоформления
Продаю свій автомобіль, пробіг рідний, не скручений, гаражне зберігання, за автом доглядали, по ходовій все добре, електроніка вся працює, кондиціонер, гідропідсилювач керма, склопідйомники на всі двері. Двигун працює тихо, ходова не шумить, гума стоїть літня на титанових дисках. За містом витрати пального 5л, по місту 6.5 - 7, в залежності від швидкості, максимальна швидкість - 120, комфортна - 100. Можливий торг, повне переоформлення
Продам авто
Всі деталі за номером телефону
авто бралося з салону для себе,будь яке переоформлення,можливий торг дзвонить ********** домовимось. Валентин
Продам Автомобіль в доброму стані! Деталі за телефоном! Кондиціонер працює!
ЦЗ, сигналізація. На 120 зроблено велике ТО за регламентом. Ремінь ГРМ, помпа, сальники, олія, фільтри. У сім'ї дванадцять років їздить щодня на роботу-з роботи. Потребує кузовної косметики. Газ ніколи не стояв-витрата 6л по місту.зроблено ходову, важелі, стабілізатори, гальмівні диски, колодки. Машина робиться щоб їздити. ціна 2.2 без торгу,пробіг зараз 140 нова акб.
Продам черіка автомобіль в хорошому стані як на свої роки по днищу все супер по порогам також салон в хорошому стані новий акумулятор хороша зимова гума
Автомобіль Chery QQ 2012 року Двигун 1.1 бензин Механічна КПП Пробіг 97000 км. На ходу. Автомобіль був привезений попереднім власником з Китаю у 2012 році. Він був виготовлений для внутрішнього ринку, тому є якіснішим, ніж ті, які призначені для експорту. Продаж реальному власнику. Перекупники — не витрачайте свій і мій час. Власнику розповім усі деталі як є. Присутній торг.
Продам Чері Амулет в хорошому стані,розповім про авто ,салон чистий не прокурений бо катаю діток , чудово холодить кондиціонер,весною тільки заправив,хороша музика із хорошими чохлами.по ходовій все чудово весною замінив опорні ,шарові вокруг тормозні колодки,гума зима чудова 23року,помотору питань немає взагалі робить тихо .газу немає і не було ,розхід авто 7.8на сто.замінив ГРМ роліки та помпу тоже весною.автомобіль без вкладень, по кузову є професійні подкраси як авто не нове і має вже роки,гнилі рижиків немає в загалі днище чудово оброблене .Авто переформляється ,ціна даного авто 2500трг біля капота на переоформлення та дорогу.
Автомобіль повністю обслужений,газу не було і не має,є комплект літніш шин на титанових дисках,кому цікаво звоніть лише по конкретним питанням,торг присутній в розумних цілях!!!
Продам авто в гарному стані, технічно все справне. Зроблений двигун, кожен день на ходу. Кузов живий повністю без дірок, двері без іржі.
продам непоганий автомобіль з малим пробігом вкладення тільки пороги документи в порядку
Якщо ви бажаєте придбати авто за яким дійсно доглядали, не від перекупів, то це саме воно. Продам свій автомобіль. Дуже доглянуте, їздила я та робили все для себе. Авто готове до будь-яких перевірок. Ідеальний варіант для міста. Я володію нею 1 рік, їздила дуже мало і тільки по місту, попередні власники також дбайливо ставилися до авто і мало їздили. По обслуговуванню: - Восени встановили новий акумулятор, швидко заводиться навіть взимку - весною замінено передні гальмівні колодки 4 штуки - замінила два амортизатори і підсилювачі - перевірено рідини - рік тому поставили новий ГРМ - замінили лампочки на нові, додаткове освітлення позаду(зручно коли треба їхати заднім ходом). Всі ці роботи можна перевірити на вашому СТО. Я купила її за 2200$, вклала 300$. Салон Світлий, чистий та акуратний. Чохли нещодавно замінила, нічого брудного не перевозила, їздила в основному я одна, дуже чистий салон. Електро підйомники всіх вікон. Є кондиціонер (минулого літа добре охолоджував, зараз потрібно заправити). Пічка взимку працює відмінно, дуже тепло. По кузову: Хороший стан. Гарний колір. Невеликі подряпини спереду праворуч та на правому дзеркалі, легко усуваються. Задній ряд повністю розкладаєтся, збільшується обʼєм багажного відділення. Із нюансів: - Потрібно замінити шини (бо вже зношені). Можна і так їхати, але краще замінити. - Є трохи корозії на правому боці. Нічого не скриваю, машинка вже не нова, тому це нормально для неї. Дарую: - блютуз ресівер, щоб підключати музику по блютузу - Чохол для ручки коробки передач - Засобі для догляду, омивач скла - Додаткова шина Перекупників прохання не турбувати, продаю лише в приватні руки. Машина готова до перевірки на будь-якому незалежному СТО. Тільки повне офіційне переоформлення через МВС. Краще пишіть мені тут в чаті, на дзвінки не завжди можу відповісти. Машина буде Вам добре і довго служити. Пишіть, домовимось про зручний час перегляду. Гарного дня!
