- 56 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину, в гарному стані, додаткові фото або інформацію надам, можливий торг
Авто у відмінному стані! Вкладень не потребує.
Надійне авто постійно на ходу, обслуговується вчасно, замінено ГРМ на новий, помпа, свічі масла і т.д.
Детально про авто відповім по телефону.
Продам свою улюблену першу машину. Відкатала на ній чесні 8 років. Жодного разу мене не підвела. На СТО змінювала все, що рекомендували. Останнє Т.О. було на 112 тис., було замінено: Колодки перед/зад+рем комплекти, трос ручника, передні важелі, втулки стабілізатора, масло мотор/коробка/гідрач. Машина в хорошому стані. Газу ніколи не було. Мотор хороший, масла не бере. Коробка робот не пинається (минулого року змінила зчеплення), проїхала 7 тис. км. Салон у хорошому стані. У машині працює кожна кнопка. Кондиціонер є, але ніколи не вмикався, пічка гріє відмінно. Закривається з пульта, є дотяжка всіх скла. Комплектація та функціонал для такої машини просто супер. Підігріви працюють. Хто купить, залишиться задоволеним. Тільки повне переоформлення в МРЕО, я власниця. Торг біля машини реальному покупцеві. Перегляд правий берег, район Перемоги. Будь ласка, з смішними пропозиціями не турбувати. Причина продажу — купила собі Tesla.
Гарний автомобіль, їздить дівчина, новий АКБ, нове зчеплення, тормозна система, свічки , броніпровода , дорогі леди в фарах , замінені короба ,гарна резина. Чехли на сидіннях шилися на замовлення ,преміум-якості.
Авто куплене у 2021 році в салоні. Купляв на себе, далі їздили дочка з зятем, потім дружина ( з сім'ї не тікало). Стан - "сів - поїхав", вкладень не потребує. На зимній гумі, є комплект літньої ( пробіг біля 2000 км). АКБ нова, заміна в минулому році. Витрата газу - 370 км з баку (30 л.), бензину менше. З салона встановлено захист двигуна та мкпп, тонування скла задніх дверей.
1 Власник Придбана з салону в 2008 Рідний пробіг,деталі за телефоном
Авто в робочому стані,заміна масла тільки відбулася,ходова в порядку,кондиціонер працює,салон чистий,детальна інформація за телефоном або на місці огляду
Продаю свою любимую машину. Для начинающих самый лучший вариант, легкая, маневреная, расход 5 л по городу, по трассе 3-4л. В хорошем состоянии, двигатель работает тихо, коробка не пинается, по кузову небольшие моменты (не критичные) пороги меняла, днище не гнилое. Всё чинилось во время, 2 комплекта резины. Вопросы по телефону. Торг небольшой у капота
Продам Chery Kimo A1. Я власниця автомобіля, машина доглянута та їздила акуратно, переважно тільки по місту, не кожного дня. Технічно авто повністю справне, ніяких проблем немає. По машині зроблено: замінено зчеплення, помпу, ремінь ГРМ, ходова повністю обслужена, також поварені пороги та днище. Салон у хорошому стані, є кондиціонер, парктроніки, електросклопідйомники та гідропідсилювач керма. Стоять хороші 14 диски, також є комплект зимової гуми. Розхід по місту приблизно 6–7 літрів, газу не було і не встановлювався. По лакофарбовому покриттю є невеликі нюанси — місцями підфарбування та невеликі подряпини. Продаю, тому що хочу придбати новіше авто. ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПОВНИМ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ НА МІСЦІ.
Продам терміново. Всі деталі по телефону, Ватцап ,Вайбер.
Продам легковий автомобіль Cherry QQ 2008 року, в гарному стані - сів та поїхав. Коробка робот, ГБО 4 покоління, електросклопідйомники передні та задні, кондиціонер не працює, треба замінити радіатор, нещодавно зроблено зчеплення, ходову, замінено всі розхідники. Всі питання за телефоном!!
Автомобіль у хорошому стані. Не битий, не фарбований. Обслуговування на сто. Гаражне зберігання, обслуговування своєчасно. Салон чистий, не прокурений, ЭКО шкіра
Апельсинова манюня в доброму стані. Для дівчинки новачка яка хоче навчитись добре їздити, маневрена, слухняна. Запчастини до апельсинки не дорогі. Бюджетний варіант. Все працює, сіла і поїхала. Ремені ГРМ замінені перед новим роком. Є пару рижиків. Реальному покупцю можливий торг. Всі питання по телефону.
