- 245 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Всі деталі за номером телефону Про автомобіль
Всі деталі за номером телефону Про автомобіль
Продаю авто в чудовому стані . По кузову в повному порядку . Ходова була зроблена , замінено шарові , ричаги, втулки, сайлент блоки, ззаду теж все було поміняно, масло замінено в двигуні та коробці. Коробка робот працює добре. Резина літня на авто і комплект зимньої майже нова. Салон в доглянутому стані. кондиціонер був заправлений і перевірений працює на відмінно . Масло не їсть . Газ відрегульований і обслужений .
Продам автомобіль у хорошому стані, на ходу, газ бензин.Зробленний кап ремонт двигуна. Є незначні дефекти по кузову. 2010 рік випуску.
Доглянута та економна Chery QQ в найкращому стані по Україні!!! Рік у користуванні (проїжджала 15 км. в день, частіше менше). Зверніть увагу: 1) Рідний пробіг 2)Автоматична коробка передач 3)Двигун дуже економний у відмінному стані 4)Коробка без нарікань 5)Ходова не стукає 6) Пороги без дефектів 7)ТО завжди вчасно Комплектація: .кондиционер .склопідйомники (на всіх дверях) .люк .партроніки . світлий салон .2 комплекта гуми+1колесо (зимові куплені в 2026 р. +літні) .2 комплекти чохлів на сидіння (кож.зам+літні). .бортовий компютер Страховка тільки зроблена, хватить на рік! Комплектація бомба! Документи в повному порядку.
Автомобіль в хорошому стані, на правильному двигуні з коробкою автомат. Встановлено газ 4 покоління. Технічно та візуально в гарному стані, кузов не гнилий. З документами порядок.
Ідеальне авто повністю після кап ремонту !!! Поміняні всі найважливі агрегати: Стартер, помпа, радіатор, генератор, ремені ГРМ, поміняні масла, акамулятор і ще багато чого … Зимова гума + 2 літніх до неї ще є! Зауважень по авто немає , коробка та мотор в ідеальному стані!
До вашої уваги пропонується добрий практичний автомобіль. В одних руках 9 років. Нормальний технічний стан. Потужний двигун 2.4 та автоматична АКПП. Працюють чудово, нарікань нема. Працюючий кондиціонер. Встановлено гбо що допомагає заощадити на паливі. Ходова теж в нормі. Нова літня резина. Продаж тільки з переоформленням на нового власника. Більше інформації за телефоном .
Машина в хорошому стані,обслуговується вчасно. Вкладень на даний момент не потребує,сів і поїхав. Акумулятор новий,сигналізація з дотягувачами скла,є парктронік.До машини в подарунок віддам масло та фільтр. Всі додаткові питання по телефону.
Продам Chery Tiggo 2.0 бензин. Автомобіль виїхав із салону у 2009 році. Я другий власник. Купував авто 15 травня 2026 року у першого власника, який придбав його новим у салоні. Машина купувалася для дружини, щоб навчитися керувати автомобілем. Двигун 2.0 бензин Газ ніколи не встановлювався («газу не нюхав») Рідний пробіг — 67 000 км Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує Всі регламентні роботи виконувалися вчасно Після покупки профілактично оновив підвіску: • стійки та втулки стабілізатора; • сайлентблоки передніх важелів; • задні амортизатори; • задні пружини. Технічний стан відмінний Встановлена сучасна 2DIN магнітола з підтримкою Android Auto та Apple CarPlay та з камерою заднього огляду. Охайний салон, кузов у хорошому стані, не фарбований. Автомобіль використовувався бережно, продається у зв’язку з відсутністю потреби. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. VIN: Y6DDB14B28D070302 Телефонуйте або пишіть — із задоволенням відповім на всі запитання
Авто в дуже доброму стані. Гаражне зберігання.Авто в сім'ї 8-років. Я другий власник. Замінив ГРМ, помпу, ролики, масло фільтра, 1000-км тому 2.4л МІТСУБІСІ мотор і коробка. передній привід, Газ розхід 9-11л на 100км. Люк кожа топ комплектація, прицепне, все рідне нічого не різалось не мінялось, обез шумлена з салону першою власницею...Обслужене має історію обслуговування, варте вашої уваги. Один недолік фрион пропускає-кондиционер не працює. Дякую всім МИРУ та ЗДОРОВ'Я...
Машина в доглянутому стані , сів і поїхав. Масло не бере. Ходова частина доглянута.Салон в харошому стані. Машина переоформлюється. Ідеальне авто для вашої дружини чи доньки .
Автівка повністю на ходу,двигун та коробка автомат працюють без нарікань,по кузову є нюанси, авто не гниле, є рижики, з документами порядок
