- 74 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані, один господар. Кондиціонер працює. Новий акумулятор, нові супорта з колодками, новий глушник. Документи на мені, додаткові питання по телефону!
Авто на ходу подребує косметичного ремонту на двигуні встановлене гбо потребує довстановлення балона (є в наєвності балон) Салон перешитий ГРМ масло фільтра замінені на 147 тисячах
Хороше авто за свої кошти. Рідна фарба , пробіг !!!! Кондиціонер . Нова резина. Новий акумулятор. Новий генератор. Двигун без зауважень. Мінімальний торг біля авто.
Авто в хорошому стані повністю обслужено З документами все ок переоформлення Коробка переключає добре По ходовій нюансів нема Причина продажу Купилий новий автомобіль Є страхівка
Авто на ходу кожного дня. газ-бензин вписаний в техпаспорт. комплектація з кожаним салоном та люком. з документами все ідеально я власник. потребує кузовних робіт. Продаж лише з переоформленням
авто в доброму стані, мотор після капремонту, сів і поїхав, економна, детальніше за телефоном **********
Стан хороший
Продам авто, після кап ремонту. Проїхало 20 км, і не заводиться. Гарний стан. Без корозій та гнилі. Дуже живе авто по кузову.
Авто без дірок. Оброблений кузов. Передні сидіння Tesla підігрів електро регулювання. Кондиціонер працює. Електро скло підйомники. Два комплекти гуми на дисках. Їздить кожен день.
Машина в хорошому стані,глядяна,є не долікі але вони рішаються,нова гума літня,салон не прокуряний приємно пахне ,росходніки мінялось все в часно,телефонуйте розкажу все в диталях.
З автосалона - в одних руках, гаражне зберігання, надійний та доглянутий автомобіль
Продам надійне авто,їздила дівчинка , купували спеціально для навчання, авто невибагливе, ніколи не підводить,гарно заводиться(), нові гальма, акумулятор на гарантії, ідеально підходить як навчальний автомобіль, все решта при огляді.
Авто від влдасника ,в хорошому стані,є кондиціонер. Пробіг рідний ,обслуговувалось вчасно ,кузов не гнилий . З документами порядок ,переоформлення є.
Продам свій автомобіль Chery Elara 2007 року випуску. Машина дуже комфортна, простора та не дорога в обслуговувані. Під капотом надійний 2-літровий двигун, який чудово працює як на бензині, так і на газу. Коробка передач перемикається плавно, ходова частина в нормі, нічого не стукає і не гримить, треба тільки замінити трос ручника з колодками. Комплектація максимальна для цієї моделі: шкіряний салон, клімат-контроль, парктронік та повний електропакет — усе працює справно. Салон чистий, доглянутий, у машині ніколи не курили. Звісно ви розумієте що проблема Китайців це їх кузов. Він до мене підшпакльовувався та фарбувався, і мною також, але в цій автівці більше плюсів ніж мінусів, та і на їзду це взагалі не впливає. Машина дуже комфортна і якщо людина пересідає з вітчизняного авто або ланоса чи навіть інших іномарок будете дуже задоволені. На 268тис. замінений ремінь грм та помпа. Новий радіатор з вентиляторами та радіатор пічки. Передня гума під заміну, зад ще поїздить. Продаж із повним переоформленням МРЕО, ДІЯ. Реальному покупцю охоче поступлюся в ціні біля капота.
Продається автомобіль у дуже гарному та збереженому стані. Економний та шустрий. Оригінальний пробіг 45тис. км. Розхідники поміняні. Проведена часткова вібро та шумоізоляція кузова. Продаж від власника. Є можливість по окремій домовленості із покупцем встановити тюнінговану прошиувку блоку управління двигуном, яка дає ще 10 коней іт.д. На автомобілі встановлена літня гума. Зимова іде у комплекті..
Авто в одних руках із 2007р, рідний пробіг, без ДТП, рідна фарба, не димить. Перереєстрація присутня, встановлено газ.
Продам Чері Елара авто в доброму стані є незначні нюанси по кузову, а так сів поїхав, по питанням пишіть в вайбер
Cherry Tiggo 2008 року, мотор 2,4 на автоматі, передній привод. Газ- бензин. Виїхала з салону у 2010 році. Мотор коробка ходова без зауважень, 5 тис км тому була заміна ременів та роликів ГРМ та задніх амортизаторів. Машина кожний день на ходу. Великий кліренс. Є моменти по кузову, на фото. До продажу машина не готувалося. 2 ключа, два комплекта резини. Торг мінімальний біля капоту, автобізнесменам допомогу у продажу не пропонувати. Цінуйте свій і мій час. Всім гарних продажів та мирного неба.
Чудове авто для міста, дуже економічне, та дешеве в обслуговуванні. Розхід пального по місто 6-7, ТО робилось по плану. Авто кожен день на ходу. Чудовий варіант для жінки, людей похилого віку, початківцям, або звичайним користувачам. Продаю у зв’язку з потребою у більшому авто. Більш детальну інформацію надам у телефонній розмові.
