- 141 тис. км
- Миронівка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Chery Amulet в нормальному робочому стані. Недавно був зроблений ремонт двигуна , нові задні стійки,ступичні підшипники. Всі питання в телефонному режимі.
Продам Chery Amulet в нормальному робочому стані. Недавно був зроблений ремонт двигуна , нові задні стійки,ступичні підшипники. Всі питання в телефонному режимі.
Автомобіль без вкладень. Кузов без рижя і вздутій краски. Днище цілісіньке без дірок. Мотор масла не бере. Не димить не каптить. Ходова частина обслужена повністю. Газ 4 вписаний. Їде що на газу що на бензині.Салон ідеально чистий. Кондиціонер заправлений. Тоніровка. Фаркоп. Титани.Торг біля авто. Любий вид переоформлення. Авто знаходиться в Лохвиці!
Авто варте вашої уваги,кожного дня виїжджав по справах на ній,авто в гарному косметичному стані,є незначні рижики,але для машини 2008 року дуже достойний стан,якщо зацікавило авто то пишіть,будемо домовлятися
Пишіть в телеграм або вайбер на номер вказаний в оголошенні **********
Продам автомобіль в хорошому стані, не битий, не фарбований, в гарній комплектації, задні передні склопідйомники, кондиціонер також працює. З документами все в порядку, будь-який вид переоформлення. За детальною інформацією телефонуйте.
По ходовій частині все супер. Масло поміняне. 4 склопідйомника.Кондиціонер Газ вписаний в техпаспорт. Підігрів сидінь. Газ установлений. По документах все в порядку. Всі питання по телефону,любий вид переоформлення
На данный момент разбито заднее стекло,но уже есть новое, осталось только вставить и поменять бендэкс на стартере,все я проехал максимум 1500 по городу,т.к.постоянно на работе
Продам Чери Амулет 2008 г. 1.6 газ/бензин. Газ 4 покколения вписан в тп. Гидро усилитель руля , кондиционер. Не гремит масла не ест. Салон в хорошем состоянии чистый и ухоженный. По технике все ок, есть фаркоп большoй багажник. Резина летняя и зимняя. Реальному покупателю торг при осмотре.
Продам Chery Amulet 2008 р. Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю справний. Надійний бензиновий двигун 1.6 інжектор, механічна коробка передач. Встановлений кондиціонер. ? Рік випуску: 2008 ? Двигун: 1.6 бензин (інжектор) ? КПП: механічна ? Пробіг: 80 430 км ? Кондиціонер ? Передній привід ? Тоновані вікна ? Охайний салон ? Хороший технічний стан Автомобіль економний та невибагливий в обслуговуванні. Двигун, коробка передач і ходова працюють без зауважень. Вчасне обслуговування, вкладень не потребує. ? Деталі за телефоном. Реальному покупцю можливий торг біля автомобіля.
другий власник. Після ДТП. Торг біля авто .
Машина на повному ходу!дніще ціле,Переоформлюеться,Газ вписаний,страховка до кінця року!Потребуе ремонту головки,кільця вкладиші замінені,ГРМ мінявся,основний радіатор Новий,новий компресор кондиціонера!нові проводи та свічки! Ціна на віддачу без Торгу!!дурні пропозиції залиште собі!
Продам живий Амулет 2008 з кондиціонером ! Автомобіль повністю обслуговуваний та годовий до нових поїздок з новим власником ! По комплектації, гур, кондиціонер, 4 скло підйомники, підігрів передніх сидінь! У автомобіля 1 власник з салону ! Запрошу вас на перегляд даного авто!
Авто потребує ремонту. Витік антифріз. Перегрівся двигун. Не гнила. Ходова,радіатор,генератор, грм нові
Продам авто срочно , газ бензин ходова в хорошому стані не гнила , є нюанси по кузову а саме лакофарбове покриття , можливий торг
Продаю своє авто в дуже хорошому стані, на ходу. Салон чистився професійно, є газова установка 4-го покоління. Не робочий ручник і є незначні пошкодження бампера. Можливий торг.
Продам Chery Amulet 2008 р.в. газ / бензин, на ходу, газ потрібно підключити , багато чого зроблено і замінено, ГРМ помпа, ремінь, ручки замки все відкривається і замикається, гума норм, є музика, салончик не затасканий і не прокурений, підсвітка неонова, дуже зручні сидіння з підігрівом, ГУР, кондер треба заправити , подробиці по телефону або пишіть!
Продам автомобіль у збереженому стані , нагадую в автомобілеві не курять не пʼють не їдять , дітей не возим !!! І глупих вопросів не задавати !!!! Автомобіль повністю обслужений !!! Перекурам будь ласка не турбувати !!!! Ціна указана без торгу !!! Продам авто такому господареві як Я !!! Не брендове авто , ну в такому стані я мало де бачив. На смс я не відповідаю !!! Цей авто коштує цих коштів . Всі питання за телефоном +**********9. Володимир
Не гнила,зимова резина,заводиться і троїть
