- 162 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам чудове авто вкладень не потребує зовсім! Сів поїхав є комплект нової зимової резини йде з авто є добра музика електро скло підйомники. Машинка працює як часи заводиться з пів оберту! Хто придбає не пошкодує машина краща ніж Жигулі в 100 разів.Перевірено.особисто. Пробіг оригінальний не скручений ні на кілометр.! Кому потрібно фото салону скину в особисті Телефонуйте!
Всі деталі за номером телефоном)
Чері амулет пере оформляється на зимові резині з кондиціонером дзвоніть відповім на всі питання
На автомобілі відкапіталений двигун,та кпп,нові передні стійки, опори,шруси,грм,замінені всі фільтри та мастила.По ходовій частині проблем із запчастинами немає,є багато аналогів серії Vag. Набирати номер через 063
авто повноцінна на ходу сів поїхав з документами все в порядку переоформляється є страховка можливо під виплату
Продаю CHERY AMULET 2008 року, авто на ходу , всі недоліки видно на фото () Олег
продам китайця стан хороший пробіг рідний в сім'ї він більше 6 років, перепродавався родичам є його історія обслуговування вкладень великих не потребує працює як на бензині так і на газу кондиціонер працює салон у відмінному стані чохли ідуть в комплекті дно в порядку, трохи пороги пішли тонування в круг продаж не спішний, торг символічний Власник, бажано переоформлення( можно через дію, можно в тсц)
машина дуже чудовому стані масла фільтра поміняні у рідній красці всі деталі по телефону газ не вписаний
Один господар, не бита, не фарбована. Переоформлення обов'язкове. Усі інше деталі за номером телефона.
Авто не варене, не фарбоване, не гниле. Гаражне зберігання. Стан авто на фото. Більше інформації за номером.
У продажі Chery Amulet 1.6л газ/бензин. Стан, Сів поїхав: -Двигун в хорошому стані; -Відремонтована ходова; -Кузов не гнилий. Комплектація: -Підігрів передніх сидінь; -Кондиціонер; -Електро регулювання зеркал; -Електро скло підйомники; -Магнітола на андроїді; -Камера заднього вигляду; -Є страховка. По роботі: -Підтягнути ремінь ГУР; -Заправити кондиціонер; -Поставити захист двигуна (є в наявності). З авто віддаю коробку запчастин. Є недоліки по кузову - не критичні. Авто в хорошому стані, присутній торг біля капоту.
Продам своє авто. Перший власник. Авто в гарному стані. Газ 4покоління. Комплектація люкс. Лед лампи головного світла. Охайний і чистий салон. В авто не курили.Кондиціонер працює справно.АБС,склопідьйомники,подушки безпеки водія і пасажира,підігрів передніх сидінь,регуліровка дзеркал,тонування,парктронік,легкосплавні диски,підкрилки,юсб магнітола. Інщі питання по телефону.
Доброго дня! Продаю своє авто! Три роки тому повністю поварено та перефарбоване в два кольори, основний чорний мат! Двигун зібраний на компонентах Ford на пробіге десь 200тис.(ГБЦ повністю Ford, китайські тільки блок і колінвал), працює на газу краще ніж на бензині! Додатково стоїть шкіряне кермо, сидіння передні зі Skoda з підігрівом, свіжа літня гума! Так всі плюшки і не описати, хто буде купляти все розповім! Зараз не їздить майже тому продаю! Номер іде з машиною!
