- 152 тис. км
- Чечельник
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина чорна Cherry Amulet , другий власник , в гарному стані , але є нюанси по кузову не критичні. Мотор масло не їсть , їде бодро , газ 4-го покоління , документи в порядку. Торг
Машина чорна Cherry Amulet , другий власник , в гарному стані , але є нюанси по кузову не критичні. Мотор масло не їсть , їде бодро , газ 4-го покоління , документи в порядку. Торг
Не була в дтп не заправлений кондиціонер стоїть магнітола фірма піонер
Всі питання на вайбер зв'язок тільки там...Сів поїхав все замінено все працює...Кому цікаво пишіть все розповім вайбер телеграм сігнал...
продаю своє авто,дуже чудове ,дешеве в експлуатації, економне , резина АКБ салон все в чудовому стане кузов норм на свои роки їржи нема,е два мізерних рижика на дверцятах,пороги я міняв короба супер, по кузову е невеличкі сліди експлуатації, невеликий торг,газ вписан провода нові свічі теж,поршня нові гільзи теж,коліно 0,25покругу,,голова шлифовалась рабоча???робив для себе,і по ходовке теж все , звонить вайбер +???
авто кожен день на ходу! ходова вся обслужена! багато чого замінено! дзвоніть все розповім! тел. +**********
Авто в гарному стані, вкладень не потребує.
Продам бо є інший автомобіль дзвоніть пишіть на вайбер все розповім хороший торг реальному покупцеві
опис відсутній
Машина повністю обслужена в рідні фарбі Гума зима сигналізація газ 4 покоління негнила оброблено антигравієм страхівка є кондиціонер працює вкладень не потребує можливий обмін щось типу Скудо,добло,партнер,віто торг присутній
Продам просте надійне авто Чері амулєт газ-бензин. Авто ніколи не підводило, везе з точки А в точку Б. Автомобіль проходить ТО кожні 7-8 тисяч км. Масла не бере. Нещодавно замінено передні стійки, щітки стартера, стійки стабілізатора, гур. Телефонуйте розповім про авто все що вам цікавить **********
якщо немає зв'язку пишіть вацап, телеграм
Без ДТП, не битий, не крашений, реальный пробіг 55 тис. , гаражне зберігання.
Авто поварене і пофарбоване, встановлені сидіння зі SKODA OKTAVIA 2015р., двигун та коробка в нормальному стані, було замінено щеплення, встановлені ксенонові лампи. Авто власне, ніколи не підводило. Решта питань за телефоном або повідомлення. В мене з 2018 року. Можливий обмін з моєю доплатою до 1000 доларів
авто на ходу, є незначні пошкодження (видно на фото), було 2 власника деталі за телефоном Михайло
Автомобіль на повному ходу, сів і поїхав. Пробіг 80 тис не скручений. Днище кузова оброблене і не гниле, по кузову є не значні рижики, які не критичні. В комплекті зимова гума якій 1 сезон. Масла і фільтра мінялись на 79тис км. За детальною інформацією пишіть або телефонуйте
