- 227 тис. км
- Вінниця
- Бензин
- Типтронік
Пригнана із США для себе. Є Carfax. Машина ціла не фарбована. Поставив різноширокі 20 диски. Рідні 18 можу подарувати. 7 місць. Невеликий пробіг. Літній комплект присутній.
Пригнана із США для себе. Є Carfax. Машина ціла не фарбована. Поставив різноширокі 20 диски. Рідні 18 можу подарувати. 7 місць. Невеликий пробіг. Літній комплект присутній.
Машина в хорошому стані! Поміняна ходова повністю Змінено ланцюги мотора Машина повністю обслужена
Усі питання пишіть на вайбер На усі дам відповідь **********
Авто у гарному стані. Гаражне зберігання. Вся інформація за телефоном.
повністю обслужена, м пакет, літня резина з дисками, зимня резина на інших дисках.
BMW X5 E70 3.0 дизель Автомобіль на даний момент знаходиться закордоном (реєстрація Закарпатська область). Телефон може бути недоступний. Пишіть у чат на autoria. У моєму володінні 13 років. Обслуговувалася завжди в профільних сервісних центрах. Машина була куплена в офіційного дилера в Одесі. Я другий власник. Нещодавно зроблено велике ТО на суму понад 3000$ + зроблено полірування і хімчистка салону з розбором сидінь. Гальма вкруг нові. Запчастини завжди купував німецькі або хороший аналог. Грошей не шкодував. Салон в ідеалі, багата комплектація, включно з безключовим доступом (дуже зручна функція), масажними кріслами з різноманітними регулюваннями, панорамою і багато іншого. Фари + протитуманки в бронеплівці. Скла всі оригінальні BMW. Встановлена дорога музика, грає дуже файно. Машину в основному використовував тільки на тривалі дистанції по європейським дорогам, поїздки в місті мінімальні, що підтверджується мотогодинами двигуна. Більшу частину часу автомобіль зберігається в гаражі, оскільки це третій мій автомобіль. Без ДТП. Фарбованих елементів НЕМАЄ. Все в рідній фарбі. Будь-які перевірки. Машина вихідного дня. Таких екземплярів в такому стані одиниці. Обмін тільки на гроші!
BMW x5 e70 hamann , авто в обвісі hamann не Китай ,вихлоп повністю hamann з рівнодовгими колекторами ,карбоновий капот , салон зроблений під замовлення ,диски hamann , прошивка двигуна на заводі в Німеччині . Авто притягує всі погляди . Активний стаб .Газ стоїть на авто но треба його обслужити , я принципово на газу не катаю . Авто в гарному стані , ходова зроблена поміняно все що можна ,масла всі нові . Зроблена гільзовка двигуна ,двигун зібраний на оригінальних запчастинах . Диски р22 з літнім комплектом резини . Всі питання по телефону,також можливий обмін
