- 290 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.98 л.
- Автомат
Можливий обмін на VW Golf 7 GTI на автоматі, або BMW F30 на автоматі і задньому приводі. Продам обслужений Х5. Я власник. Володію автомобілем понад 3 роки, тому можу розказати і показати про авто все! Авто в доброму стані. В хорошій заводський комплектації. Рестайлінгова версія на 8 ступінчастій коробці ZF 8HP, заводський M-pack, Hi-Fi аудіосистема з сабвуферами, М кермо з F серії пелюстками, спортивні сидіння(Спотрсітз) з підігрівом, електро регулюваннями та пам'яттю, електро привид кришки багажника, 4-х зонний(передній і задній) клімат контроль, широка мультимедіа з Bluetooth, камери 360 градусів, передні та задні парктроніки, безключовий доступ, європейські дзеркала з автозатемненням та підігрівом, панорама і багато іншого. Працює абсолютно усе, що має працювати, буквально кожна кнопка. Замінено усі технічні рідини, а саме: оригінальне мастило ZF в акпп з піддоном і фільтром, мастило в передньому та задньому редукторах, мастило в роздатці, замінено гальмівну рідину та охолоджувальну рідину. Замінено прокладку теплообмінника, передні гальмівні диски та колодки, задні гальмівні диски та колодкии включно з новими колодками та механізмами ручника. Замінено блок ручника на новий з новими тросами. Замінено помпу. Замінено усі 6 катушок запалювання та всі свічки. Фари перепаковані з новим склом та якісними бі-лед лінзами. Задні Led ліхтарі в стилі X5 G05 з жовтими вказівниками повороту. В загальному вирішено усі дитячі хвороби кузова Е70. По ходовій і двигуну теж питань немає. Загальний технічний стан чудовий. Усі чеки на деталі які змінювались в наявності. Кузов в доброму стані, за виключенням двох дрібних деталей, є вм'ятини на пасажирській двері(хтось прим'яв у дворі), та є сколи на передньому бампері, машина все ж не нова. Є два комплекти нової різноширокої Зимової та Літньої гуми R20. По телефону торгу тисячами немає. Всім гарних продажів та мирного неба!
