- 310 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 3 л.
- Автомат
автомобіль кожен день на ходу , повністю від капітальний двигун , нові ваноса , ходова замінена .вчасно міняється масла фільтра По деталям телефонуйте
автомобіль кожен день на ходу , повністю від капітальний двигун , нові ваноса , ходова замінена .вчасно міняється масла фільтра По деталям телефонуйте
Ціле авто з США з дилерського аукціону в чудовому стані, як технічно так і візуально, оригінальний пробіг 211 тис км, усе працює на відмінно - мотор, коробка (замінено масло), фільтра, масла, у т.ч. у редукторі, по ходовій - в ідеалі (замінено передні стойки, ричаги). Салон збережений, панорама не скрипить, русифіковане меню, нові карти навігації, дотяжки дверей, підсвітка салону, старт-стоп та інше. Резина 255/55/R18 50тиж22року, + зимова резина НОВА. Розширювачі арок в колір і проставки. Ідеальне поєднання кольору кузова та салону. Скину Карфакс, останні 6 фото з США. По авто робити нічого не потрібно, лише насолоджуватись потужністю двигуна та самим BMW!!!.
Робити нічого не потрібно обмін не ітересує.
Автомобіль в гарному збереженому стані. Авто приганялося для себе. Обслужено, проведено заміну ремнів та роликів, заміна мастил (двигун, коробка, роздатка, гідропідсилювач керма), рідин (охолоджуюча, тормозна) будь яких вкладень не потребує. Все в справному робочому стані.
РОЗМИТНЕНЕ СЕРТЕФІКОВАНЕ!!!!! продам авто в хорошому стані…американка приїхала з мінімальними пошкодженнями бампер та підігнутий капот бампер замінили капот вирівняли…авто на повному ходу мотор працює гарно в авто нічого не тарабане кузов без вмятин ризиків чи царапин…салон не затертий не подертий всі кнопки як нові…звоніть На обмін 15000$
Авто в гарному стані , доглянуте , все замінено вчасно , масла -фільтра 1 тис , км назад мінялось ... 3 власник , авто куплялось в салоні 1 власником , телефонуйте **********
Продаю власний автомобіль 3.0 бензин простий атмосферний двигун на який можливо поставити газ.
Продається свіжо пригнане авто з Європи(Німеччина). BMW X5 40e xDrive Plug-in Gibrid. Чистий 2017рік. 2.0.бензин,N20 турбомотор+електродвигун дають разом 313к.с. Це підзаряжаємий гібрид,по-науковому Plug-in Gybrid.Від звичайної розетки заряджається за три години.У місті можна їздити чисто на електротязі до 30км,взагалі не витрачаючи пального.Гібрид ідеально,як і для міста,так і для траси. Авто у відмінному технічному та візуальному стані.245 тис.оригінального пробігу,не бита,не фарбована. Готовий на будь-які перевірки. Колеса R 19 на новій гумі Bridgestone. Комплектація: -повний привід xDrive -пневмопідвіска -оптика BMW Adaptive LED з автоматичним дальнім світлом -задні LED ліхтарі -електропривод багажника -тонування скла -електрорегулювання сидінь з пам'яттю -атмосферна LED підсвітку салону -мультируль з електрорегулюванням -автоматичнн затемнення дзеркал Великий дісплей мультимедіа,проекційний дисплей, передні та задні парктроніки,камера заднього виду,навігація BMW Proffesional. Бездротова зарядка до смартфона. Bluetooth ,USB,AUX.
Авто привезено із США для себе , все повністю відновлено (капот, права фара та безпека) Оригінальний пробіг. По машині взагалі нічого не потрібно робити. Новий акамулятор. Є комплект гуми зима/літо та додатково зробив ще один ключ (залишилось прошити). По комплектації: - мультируль - система старт-стоп - круїз контроль - шторки задніх пасажирів - Лед фари адаптивні - Контурне підсвічення салону - Панорамний дах - Пороги - Задня камера та парктронік 5UXKR2C59EOC01857 він код
Не затрачайте час з дурними пропозиціями, я тисячами не торгуюсь!!! Ціна крайня біля капота, після сто та ін. буде 23 тис Машина приїхала з Америки без пошкоджень Вся в рідній фарбі Салон в дуже гарному стані навідмінно від схожих авто, як новий, пахне також новою машиною. Замінена цеп та всі рідини Помилок чи питань по техніці немає зовсім Самий надійний двигун та коробка що пропонує BMW, витрата палива приємно здивуює. По підвісці питань немає Вирізали єкологію, не коптить не пердить. Все працює рівно та як має бути. Впускний почистили. Егр працює. Хімчистку салону зробили. Кузов без Вмятин. Знизу авто також в дуже гарному стані Гума зимова як нова Стопи европейські (700$) взагалі машину від европейськоі не відрізнити Додатково встановлені М розширенні арки та проставки на колеса для виліту коліс (на фото їх ще нема) Русифікована, має карти України, дотяжка задньої ляди, автоскладання дзеркал та всі плюшки які можуть бути активовані. Ніяких питань та вкладень не потребує, будь які перевірки на Вашому СТО. Маю відеоогляд можу скинути по запиту. Вкінці фото з аукціону. По запиту можу скинути карфакс. Немає чого приховувати! Не займаюсь перепродажем авто, авто своє, ДОПОМОГИ В ПРОДАЖУ НЕ ПОТРЕБУЮ! Обмін не цікавить Перший продаж в рік, тому все буде без переплат. Переоформлення дія або мрео
Авто моє. Відмінний стан., вкладень не потребує. Автозапуск, 4-х зонний клімат, панорама, хрусталь, преміальна музика, нова резина. Тільки зроблена ходова (заміна ричагів). Торг тільки біля авто.
Чудовий стан. Шпаклівка та гниль відсутні. АКПП робив в Одесі. Гума Bridgestone. Музика android.
Офіційний автомобіль на гарантії,один власник,ідеальний стан,використовувся для поїздок закордон,два комплекта резини,зима,літо,весь автомобіль обклеєний захісною плівкою, індивідуальна комлектація,деталі по телефону.
Продам Х5 Е53 2004 року ( рестайлінг ) Повністю обслужений робити нічого не потрібно! Присутній газ ( вписаний та повністю обслужений ) Коробка працює гарно як і двигун Нова ходова та тормозні диски з колодками,супортами Поміняні всюди масла та фільтра! Замінено акумулятор та генератор! Люк працює , не тече ( дренажі перед сезоном почистили ) Нова резина 22 року Hankook на 20 різношироках дисках Дуже гарна комплектація! Салон ціленький та доглянутий. Любе переоформлення!( власників по базам 3 )
Машина в хорошому стані. За детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Авто в дуже гарному станi!! Зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють iдеально!! Жодних вкладень не потребує!! Два комплекта гуми
