- 132 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 2 л.
- Автомат
BMW X4 F26 X-line Перший власник в Україні.Авто пригнане та без експлуатації по Україні.Рідний підтверджений пробіг.Екологія в ідеалі,з вихлопу запаху немає взагалі.Дуже комфортне авто.Салон та запах ,як у новому BMW тих років.система ГРМ в ідеальному стані.Після купівлі на пробігу 132тис.км було зроблено велике планове ТО,а саме: -заміна оливи 5w30 + повітряний фільтр 200дол Заміна передніх сайлентблоків + пильники з відбійниками 300дол -заправка AC 25$. -мембрана вкг 25$. -заміна мастила в редукторах та повна заміна в акпп з підоном та фільтром 500дол. В Кореї були змінені форсунки на нові(ціну на оригінал можете погуглити). Взимку дуже швидко прогрівається салон,як на бензинових авто. тобто авто обслужене по техніці від А до Я і проблем в майбутньому при експлуатації не буде ніяких.збережене авто.По косметиці є 1 косметичний ремонт ще в Кореї(ліві задні двері перефарбовувались).Нова всесезонна гума Pirelli. Опції: -X-line обвіс. -Максимальні спортсидіння. -Електропривід багажника. -Панорамний люк. -Ксенонова оптика. -Задні лед ходові вогні. -Камера заднього огляду. -Активні парктроніки 360 -Підігрів передніх та задніх сидінь. -Підігрів керма. -Датчики світла та дощу. -Розширена панель приладів. -NBT мультимедія з великим екраном та навігацією. -Проекція. -3 режими їзди(normal, sport, sport+). -допомога при спуску з гори. Продаж не терміновий.Бажано продаж в руки любителю BMW. Авто готове до подорожей та безпроблемної експлуатації.
