- 185 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам власний автомобіль,перший власник в Україні ,особисто замовляв з США,автомобіль був з не сильним пошкодженням,цілою безпекою,всі вікна рідні,повністю на ходу run and drive,сам заїхав та з?їхав з трейлера. Було проведено повне ТО автомобіля,все було зроблене на BMWest IF,є всі чеки та квитанції,було замінено повний комплект ГРМ також ланцюгом масло насоса та всіма комплектуючими ,комплект корінних та шатунних вкладишів,всі сальники,прокладки та рідини,в коробкі,роздатці та мости,колодки,все що було потрібно по ходовій частині також,та багато іншого,вкладено багато коштів. Після цього всього ТО автомобіль проїхав дуже мало,так як 2 в сім?ї. ТОРГ. За всіма питаннями телефонуйте,якщо номер не відповідає тоді на телеграм,вайбер або ватсап
