- 170 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Пригнаний автомобіль з Америки (замінена дверь багажника) В комплекті також зимня резина Ходова обслужена повністю Є люк Сенсорний екран
продам власне авто,приганяв для себе,машина обслужена,єдиний власник в Україні,більш детальніше розповім по телефону,машина вся в рідній фарбі.
Продаю свою BMW X1 2013року 2.0 дизель у гарному стані! Пробіг 220т.км Повний привід. Комплектація x-драйв. Мотор коробка ходова у відмінному стані! Пройшла повне обслуговування: замінено усі масла фільтра, колодки. Видалена сажа, стоїть даупайп та прошита стейдж #1 Обслуговується на БМВ гараж. Їде дуже чудово та економічно! (За бажанням можно поставити сажу обратно та повернути заводські налаштування) Усі чеки надам! Маємо 2-х зоний клімат контроль Підігрів сидінь Карплей Підігрів дзеркал Камера заднього огляду Парктронік Встановлені якісні лед лампи Автомобілем залишитесь задоволені!
Збереженій автомобіль у відмінному стані: - рестайлінгова модель - европа - гарна комплектація - не фарбований кузов 100% - у власності 9 років - замінені ланцюги на 240т. пробігу - чистий/охайний салон - вчасне і правильне обслуговування Запрошую на перегляд, за авто не соромно а Ви залишитесь задоволені покупкою.
опис відсутній
Продаю своє авто. Канада, спідометр у км, 2л, повний привід, 245 коней. В ідеальному стані, 8 ступеней, ланцюг ГРМ замінений на 103000 км. Обслуговування на автосервісі BMW GARAGE RACER, м. Київ та База BMW та MINI/AVTOMOTIVE м. Дніпро. Вся історія обслуговування є. Два комплекти нової резини, літня RunFlat. Фарбований бампер.
Не Америка! Машина приганялась для себе. За час експлуатації жодного разу не підводила. Надійний двигун в поєднанні з 8ст акпп дають чудову динаміку та мінімальний розхід палива. Завжди вчасне ТО За більш детальною інформацією телефонуйте
Не бита, не фарбована, стан чудовий)) все справне, збережений салон, зимова резина, новий акумулятор. В авто присутня задня камера, мультикермо, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, авто складання дзеркал, лед-фари, датчики світла і дощу, магнітола, панорама, все працює) Авто повністю обслужене!Торг біля авто)
Стан ідеальний своя машина обслужена повністю вкладень не потребу
Авто, яке дарує чудові емоції завдяки своїй потужності. Автомат працює без нарікань. Автомобіль обслугований, у відмінному стані. При їзді 50 км/год у місті можна вийти на витрату палива 11,5-12 літрів. Якщо їздити більш агресивно, то 14–16. На даний момент авто знаходиться в Німеччині.
Продам BMW x1,в E84 кузове,2 л. дизель, повний привід,один власник,
BMW X1 в гарному білому кольорі, 2013-го року випуску, із 2.0 бензиновим двигуном. Повністю у рідній фарбі, та з цілою безпекою, приїхала із Америки із пошкодженим передній лобовим вікном. Автомобіль обслужений, є всі квитанції та чеки, по прибуттю з Америки замінені ланц, ваннс, вкладиші. Вже на новій літній гумі. На хорошій комплектації: шкіряний салон, панорама, двохзонний клімат, встановлена гарна магнітола (кар плей, андроїд авто), камера заднього виду, датчик світла, датчик дощу, омивач фар, передні та задні птф, задній парктронік, мульти кермо, підігрів керма, вибір режиму руху, старт-стоп, електро регулювання сидінь, підігрів сидінь, допомога при спуску, круїз, 4 склопідйомники. Загалом хороше, зручне та доглянуте авто, як для міста так і для траси. Розумний торг біля машини.
Продам офіційне авто з оригінальним пробігом 100% любі перевірки Сто все замінено по регламенту всі рідини масла фільтра повністю обслуженна дуже економне авто 2 пари коліс Блек едишин оригінал ,повна комплектація Торг
Продам власне, доглянуте авто. Володію три роки. Пробіг за цей час складає 15тис. кілометрів. (друге авто в сім'ї). Технічно без зауважень. Доглянутий салон. Гарна комплектація. Камера заднього виду. Встановлено сучасний екран з підтримкою Apple CarPlay В наявності чеки по регламентним роботам. До мене автобізнесмени скрутили пробіг. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Авто можно подивитсь в районі Майдан Незалежності.
Продам своє авто с 3-х літровим двигуном N55b30. Машина була пригнана з Америки. Всі пошкодженні деталі були замінені на оригінальні. в машині немає жодної китайської запчастини. робилася для себе. пробіг не скручений , а реальний. Робилася не для продажу. По техніці працює все справно. Зроблено повне ТО. замінено олію в АКПП. новий акумулятор. За додатковою інформацією телефонуйте. Готовий до любої перевірки на будь якому СТО. Торгові майданчики прошу не турбувати !!!! Перегляд авто біля ТЦ Магелан !!
