- 292 тис. км
- Шацьк
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Машина на повну ходу, з документами повний порядок, більше інформації за телефоном
Машина на повну ходу, з документами повний порядок, більше інформації за телефоном
*Свіжопригнана з США* *Мінімальне пошкодження* *Чистий 16 рік!* *XDRIVE* *Дуже гарна комплектація* *Замінено усі рідини* *Їде дуже гарно* *Відполірована та покрита керамікою* *Авто варте уваги* *Можливий обмін*
Авто в гарному стані. Вся в бронеплівці Lumar. Нанесене керамічне покриття. Детально розповім по телефону.
BMW IX i20 50Xdrive Авто повністю ціле, було розібране страховою, що і видно по фото з Америки. Батарея 111.5квт Повний привід 360 камери Harman Kardon Проекція, сліпі зони, автопарковка, аімбіент підсвітка і т.д. Прошита під Європу - є всі мови, включно з українським меню Встановленні М-ліхтарі з жовтими поворотами (Європа) Всі деталі за телефоном, авто продається від власника.
Продаю свою доглянути машину , пригнану з Німеччини,все інше що цікавить пишіть в повідомлення
Машина приїхала без ДТП... Телефонуйте з радістю розповім все що вас цікавить по авто... на обмін дороще як у всіх... Ніяких проблем з машиною немає.
Продам бмв е60 528і чистий 2009 рік в непоганому стані. З гарною комплектацією Гарний торг Стоїть газ але не вписаний Терміново По документах порядок
Продам справжній баварській флагман bmw e66 740li. Комплектація індивідуал Шторки дотяжки гідробагажник все що треба. Максимальні сидіння задній електро диван, окремий клімат для заднього ряду. Стоять дорогі бі лед лінзи світло як в день. Активні стабілізтори, підвіска EDC 2 режими їзди. Задня пневмопідвіска ще на гарантії Авто обслужене та доглянуте вкладень не потребує, є зимова та літня резина 19 різноширокі оригінальні диски, 5 запаска. Офіційний автомобіль куплений на АВТ Баварія в Києві. Фактично я 2 власник. Відчуття від їзди не передати хто розуміє той розуміє, лайнер з динамікою звичайного седана. Обслуговувалась у Львові на Христині за бажанням можна переглянути всю інформацію по проведеним роботам. Більше деталі по телефону, все розкажу та покажу.
Зроблено ВСЕ: -заміна цепів; фото надам -відремонтована коробка; фото надам -замінені гальмівні диски; -форсунки перевірялись; -підвіска повністю перебрана(100к грн) ЕКОЛОГІЯ ВІДСУТНЯ
Продам власне авто,яке приганялось з Голандії в ?23 році.Перший та єдиний власник в Україні.Грошей на обслуговування авто не шкодував,тому авто в дуже гарному стані.По авто зроблено багато роботи,тому подробиці по телефону. Літній вигляд + зимовий лук.
Авто куплено в Америці без пошкоджень!!!
ЦІНА ЗА ГОТІВКУ! На обмін дорожче!Присутній адекватний торг. Розгляну обмін виключно з вашою доплатою. Автомобіль у відмінному технічному стані: двигун сухий, без підтікань, масла не бере; коробка працює плавно, без ривків. Машина повністю обслужена та не потребує вкладень. Комплектація багата, є все для комфортної та приємної їзди: • Адаптивне світло (встановлені нові лінзи) • Дотяжки всіх дверей • Безключовий доступ • Панорамний дах • Підтримка CarPlay та Android Auto • Вбудована навігація • Парктроніки (передні та задні) • Електропривід багажника • Дзеркала з автозатемненням, підігрівом та складанням • Сидіння з підігрівом та вентиляцією Авто доглянуте, вкладень не потребує — сів і поїхав. Дзвоніть для детальної інформації. ОБМІН ТІЛЬКИ З ВАШОЮ ДОПЛАТОЮ!
Авто в доглянутому стані, повністю обслужене Є ще другий комплект колес по домовленості Хороша комплектація, без ДТП
Без пробігу по Україні, із США! Розмитнений — сертифікований — готовий до постановки на облік. Багата комплектація, чудовий технічний та візуальний стан. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Готовий до будь — яких перевірок на СТО !!!
Дуже гарне і збережене авто, все по регламенту і тільки в офіційного дилера BMW, до останнього кілометру. без інцидентів та підфарбовувань. все скло рідне, включаючи вітрове. останнє сервісне обслуговування зроблено на 255 876 км. При потребі надам додаткову інформацію. фото та відео звіти. В разі відсутності зв'язку телефонуйте через WhatsApp Прохання до помічників з продажу, інста/телеграм спільнот не турбувати. Всім мирного неба, вдалих покупок та продажів.
Автомобіль сів і поїхав. Замінено масла, фільтри. Нова резина 2025 року. Вкладень не потребує.
Авто у відмінному стані,є сервісна книжка, кузов в гарному стані без рижиків і царапин.
BMW 530d gt.2013 року. Пригнане з німеччини 3 роки тому.авто дійсно в хорошому стані як технічно так і візуально. Що до технічного стану маю всі чеки-фактури,по виду виконаних робіті їх дууже багато. Замінений цеп грм,всі масла,фільтри,стоять нові пневмо стійки,(були замінені на бмв сервісі в німеччині) тормозні диски і колодки по колу нові.повна заміна вмастила в коробці і редукторі.І багато чого іншого було виконано. Комплектація досить не погана: Проекція з читанням знаків Адаптивний круїз контроль Попередження про перешкоди Адаптивне дальне світло Датчик дощу Повні bmw розширені сидіння з підігрівом пам?ятю і масажем(передні) Шкіряний салон напа Великий монітор з навігацією Дотяжки дверей Відкривання ногою багажних дверей Безключовий доступ Двохзонний клімат-контроль Пневмопідвіска Електро руль з пам?ятю Електрична панель приладів Зміна режимів їзди Електро регулювання дзеркал Два ключа І багато чого іншого…. В авто є косметичні підкраси деталі за телефоном.
