- 246 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 2.98 л.
- Автомат
Продам своє авто, яке в користуванні 6 років Я 2 власник в Україні Безпека вся ціла Заміна масла кожних 7тис км Закодовано всі можливі опції, пожиттєвий код на карти (оновлення без введеня коду) Всі кнопки, всі функції працюють, по машині немає ніяких помилок Замінено всі тех рідини (охолоджуюча рідина, АКПП, роздатка, оба редуктори), перезаправлено місяць тому кондиціонер Впускний патрубок (ChargePipe) замінено на металевий - FTP (болячка N55 двигунів) Прошито АКПП xHP в комфорт режимі + відображає актуальну передачу Двигун сток прошивка + каталізатор на місці) Гарна комплектація - проекція (HUD), максимальна приборка (6WA), NBT, память сидінь, безключевий доступ, задні шторки, задній підігрів сидінь Цікавить обмін з моєю доплатою на BMW G01, G20, G30
