- 203 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Автомобіль пригнаний зі Штатів, проїздив на ньому 3 місяці, пригнав собі і відновив для себе, вклав в автомобіль 14к$, нова фара (оригінал), новий капот, обвіс купив/поставив, пофарбував капот/обвіс/пороги і що не мало важливо замінив ланцюг ГРМ - він абсолютно новий, навіть замінив масло в коробці передач, яке змінюється раз на 10 років)), так само поставив М-кермо дороге, коротко кажучи все нове, у технічному плані для себе зробив, вклав не мало.. Автомобіль дуже достойний. Повна комплектація, камера 360’ підігрів усіх сидінь, пам'ять сидінь, складні дзеркала і т. д. Але у мене своя ситуація, через яку потрібні терміново гроші, тому віддаю в хороші руки достойну BMW F-10. Обіцяю майбутній власник цього автомобіля буде дуже задоволений покупкою.
