- 96 тис. км
- Київ
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Продаємо свій автомобіль в ідеальному стані з рідним пробігом (AWT Bavaria) в повній комплектації X-Max з усіма можливими датчиками і опціями (перераховувати не хватить місця). Готувалася для себе, як авто для дітей, прискіпливо, надійно і з любов?ю. Три останні роки перебувала в Европі, там майже не їздила. Повністю замінена гальмівна система, включаючи навіть диски, замінені свічки, всі фільтра і масла в усих можливих місцях і вузлах, включаючи фільтр коробки. Замінені задні стопи на оригінальні європейські і перепрошиті. Переналаштована функція ECO Pro, під дуже економну витрату палива. Красивий салон чорний на чорному + оздоблення деревом "темний горіх". Панорамний мультидах. Камери огляду 360, сліпі зони, та багато іншого. В комплекті гума літо і зима, і та і та як нова. Зима "Ранфлет" за космічні гроші. Продаж вимушений, через нове законодавство Европи що до Українських біженців. Авто готувалося на довгострокове користування. Готові до будь яких перевірок, як на професіному сервісі BMW від AWT Bavaria, так і у "знающого сусіда з датчиком товщини лакокрасочного покриття". Торг біля машини, по чітким зауваженням. Площадки і перекупів прошу не турбувати (взагалі!) Тільки в гарні, дбайливі руки.
