- 200 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 2.99 л.
- Автомат
Ідеальна машина для міста. Може їхати економічно 5л/100 А може валити так, що вуха закладає. Технічно проблем не було, після покупки раз обслужив, більше проблем не було. На подив масло не їсть, після заміни доливати не довелося. Сказати щось складно, тому що по суті тільки їздив на ній, отримував задоволення, за рік проблем 0. Нова гума ран флет, купив минулого року. Машинка підійде як сім'ї. Так і молодому хлопцю. Багажник нормальний. Є незначні дефекти по кузову (сусіди по парковці не хороші люди, побили дверима) Машина з Європи, зроблена повністю з оригінальних деталей, напевно тому і мізки не робила. Продаю не терміново, тому торг адекватний є. Кат рідний стоїть ще нормальний.
