- 307 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.99 л.
- Автомат
Власне авто. Ходова частина в ідеальному стані, нічого не стукає, не пищить, не тріщить не гримить. Все мінялось максимально вчасно і дорого. Колодки та диски усе замінено, рідина гальмівна замінена. Мастило, фільтр АКПП замінені, відповідні документи також маю Мастило в задньому редукторі замінене також Пневмопдвіска працює ідеально. Замінений/повністю відреставрований карданний вал, не на «з розборки», а відреставрований рідний, замінений також підвісний підшипник, еластична муфта. Хто розуміє, той знає, що це їх хворе місце. Є легкий люфт рейки (15 років). Машина не «пливе» дорогу тримає рівно і чітко. Салон чистий, не затертий, без тріщин та порізів, доглядаються вчасно, шкіра дуже полюбляє кондиціонери для шкіри. Чорна стеля. Руль не порваний, без тріщин, але за бажанням все ж таки перешити не завадить. Памʼять сидінь водія та пасажира, крісла з спинкою яка ломаєтся, комфортний доступ (безключовий), проекція, датчик дощу, світла, адаптивні фари. Музика грає ідеально. Нічого не рипить, шумить і так далі. Гарні R20 різно широкі колеса М, рівні, без ремонту. Стоїть дуже круто як повинен стояти справжній ІКС Колір Carbonschwarz виглядає дуже круто і вдень і вночі Гума тільки літня. Уся інформація по телефону. Є в усіх месенджерах. Пишіть. Я власник. ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ, ЖОДНИХ ДОВІРЕНОСТЕЙ! РЕКЛАМА НЕ ЦІКАВИТЬ! ПЛОЩАДКИ, АВТОБІЗНЕСМЕНИ НЕ ТУРБУВАТИ! ЗА 12-14 НЕ БУДЕ! Торгуюсь в межах адекватності!
