- 285 тис. км
- Херсон
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Бумер в чудовому стані. Деталі за телефоном.
Бумер в чудовому стані. Деталі за телефоном.
Та сама жива е60, що ти шукав) По техніці питань немає зовсім, все працює як ГОДИННИК, робити непотрібно нічого зовсім, мотор/акпп працюють ідеально, ходова та кардан нещодавно зроблено. Будь які перевірки будь ласка) * По комплектації: ломані сидіння, пам?ять передніх, проекція, парктроніки передні та задні, камера, підігрів сидінь, клімат, електро регулювання руля, електро складання дзеркал, чорна стеля, гарний звук вихлоної, саб Якщо хочеш збирати всі погляди в своєму місті - телефонуй ) приженемо в будь яке місто ?
Автомобіль в доглянутому стані. Мотор в гарному стані, коробка без зауважень, по електриці все працює. Додаткова інформація в особисті повідомлення
Продам незавершений проект BMW e36 з двигуном 2.5D M57D25 від BMW e39 на механіці Хороша комплектація, 4 склопідйомники, клімат контроль,люк Форсунки та ТНВД після діагностики, справні є роздруківки результатів Авто потребує ремонту, після зими почав тікати антифриз, зараз не заводиться, займатись немає часу, продаю як є У комплекті віддам турбіну від X5 E53, По машині ходова нормальна, коробка переключає справно Машина своїм ходом без проблем приїхала з Одеси Ціна обєктивна для авто з двигуном M57, його потенціал приблизно 280 кс. Дзвоніть, розкажу. З документами все добре, тільки перереєстрація, я власник!
Авто в хорошому стані , двигун після капітального ремонту , зробив рік тому замінював все Ходова не гримить Деталі по телефону
Продам авто на ходу стоїть 2.5tu плита варити не потрібно авто кожного дня на ходу біль детально за телефоном
Продам бмв е39 1998р 2.5 бензин Тільки переоформлення Телефонуйте запитуйте **********
Продам своє авто стан хороший по мотору немає питань взагалі?? тільки вотсап +ч91573пять017ч2
Машина в користуванні пів року. Робилася ходова частина. Замінена рульова рейка, новий насос ГУР. Олія та всі фільтри замінено 1500 км тому. Нові свічки Bosch Замінено гальмівні колодки Проведено ТО газу із заміною фільтрів та ремкомплекту редуктора.На газу майже не їздив На ходу щодня По кузову є куди прикласти руку ,по техніці добра Витрата бензину 12л Обмін на е46
Машина в доброму стані, кожен день їзжу на ній. Було замінено: ричаг передній задній, рульовий накінечник, пильник нижнього ричяга, підшипник ступиці зад, стойки перед і пружини передні Масло було замінено 2000 км назад, разом з усіма фільтрами Є нюанси по лакофарбовому покриті На свої роки бодра, їде добре по кузову не гнила зовсім Торг присутній
Електро пакет люк абс 19 Колеса идеальное состояние родимая покраска омиватили фар кондицеонер ориг. Магнитола cd только пригнаная с германии провернная на автосервесецвет темно синий. Обсуждение все по телефону номер Обезательно +3
Автомобіль доглянутий на свої роки досить актуальний,багато що заміняно на нове,їде гарно без посторонніх шумів,гума нова літо R18,рейка реставрована,ходова в коло повністю нова,радіатор теж новий. Я власник,все що цікавить по авто розповім.
Продам машину в хорошому стані деталі по телефону
Машина технічно в дуже гарному стані нічо робити непотрібно все світить все працює їде дуже гарно титани р 18 дуже гарні стоять з поганого то трошки треба зробити рихтовку на двох елементах на їзду не впливає мотор коробка ідеальний стан з пів оберту заводиться
Автомобіль в хорошому стані, кожного дня на ходу. По двигуну питань немає, легендарний m50b25, заводиться в любу погоду, не димить не стукає. +/- 2000 км. проїхав на новому маслі. Встановлений новий комплект щеплення. Редуктор коробка не виє. Їде на всі гроші. Емоції дарує на максимум. Проблемні місця лише по кузову, а саме низ дверей. Дірок немає. Пороги переварені, дно ціле. Встановлено ГБО4, також недавно була заміна фільтрів і налаштування. По ходовій замінені задні амортизатори, опорні, відбійники та пильники. По передку нові стойки стабілізатора та поперечна тяга. Відреставрована куліса та трапеція двірників. Новий вентилятор пічки. Салон не роздертий. Новий АКБ. З документами повний порядок, оформлена на мене, експертизу проходить.
Продам хороший автомобіль з оформленням, на впевненому ходу. Мотор М50B25 працює відмінно, також встановлено газ 4 покоління. Автомат у відмінному стані без нарікань. Ходова хороша. Кузов в нормі. Салон в принципі в нормальному стані, але перешити сидіння або поміняти не завадить, можна і чохли встановити. Електрика працює. Хороша комплектація. Оформлення. Інші питання по телефону.
Вітаю, машина технічно бімба, поставив нові диски, резина бомба, майже всі запчастини нові, є списовок, пригін в районі 100км, торг на каву, є рижики, дно бімба, задня права арка треба поварити, люк, 2 склопідйомника, самоблок, 2.5 без ванос, прогорівший вихлоп, музика є, high приборка, омивач фар.
Продам BMW e39 в хорошому стані. Газ/бензин. Ходова в ідеальному стані, новий радіатор і акумулятор. Машина не гнила.
Машина в непоганому стані але є куди прикласти руки • Потребує заміни підвісного(час від часу під нагрузкою хоче залізти в салон),вижимного підшипника та заднбого сальника коробки та також передньої резини(деякий час їздила без розвалу та вилізла гуля,від якої йде вібрація) • На холодну стукає гідро компенсатор • Диму не має,масло їсть тільки під дуже великими оборотами • Є моменти по кузову та лкп • Стоїть ГБО 4(вписане) • Музика грає,всі лампочки працюють • Люк в одному положенні заїдає,потрібно відрегулювати • Вся передня ходова,окрім стойок,нова повністю • По задку,за останній рік,замінювалися тільки підшипники • Обігрів заднього скла працює • Мотор працює рівно(при мені міняли прокладку гбц(victor reinz),разом з нею сальники та промивали гідрики,на тей момент з ними проблем не було),хон гарний без задир • Додатково потрібно поставити троси на регулювання «духовки»,їх попросту немає • За додатковими питаннями,фото пишіть/дзвоніть
Легенда е39 на 2,5 моторі коробка автомат по кузову вся крашена, да крашена машині 30 років, дно як не дивно ціле і без корозії, на порогах є пару моментів хтось не вміє ставити домкрат, резина зима літо, і взагалі я думаю сама жива е39 на свій вік салон комплект кожаний клімат працює сів долив масла і поїхав да масло кушає бо це бмв хто знає той знає критичних моментів немає машина вихідного дня дарує емоції та комфорт!!!********** або **********
