- 390 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.99 л.
- Автомат
авто в хорошому стані,гбо броневаний балон італьянська проводка скоросні форсунки,з документами все добре
авто в хорошому стані,гбо броневаний балон італьянська проводка скоросні форсунки,з документами все добре
Продам BMW E39 у гарному стані. Автомобіль на ходу кожного дня, двигун працює рівно, коробка без зауважень. Кузов виглядає добре, має гарний темно-синій колір. Салон охайний вся обслужена нова літня резина в подарунок відам зимову резину детальна інформація за телефоном
доглянуте авто, телефонуйте відповім га всі запитання
Продаю BMW 520i(192 к.с.), добрий стан, доглянуте авто. Комфорт, динаміка, німецька якість, саундбуфер. Без ДТП, усе працює. Корозія відсутня, нова оптика. Авто увесь час в одній родині. Деталі — в особисті.
Офіційне авто. По факту я третій власник. Жодних підфарбувань та перефарбувань. Жодних дефектів як по кузову так і в салоні. Скло все оригінальне. Купував з пробігом 132 тис., за цей час зробив коштовні регламентні роботи, а саме: - заміна ланцюга ГРМ та все що було супутнє, роліки, помпу, ремені , охолоджуючу рідину, - свічки запалювання - мастило в редукторі та АКПП - вкладиші шатунів - ревізія генератора повна - ходову зробив все що було потрібно . ТО робив через кожні сім тисяч пробігу на СТО AUTOFUN та Bumerang. Стан авто майже бездоганний. Нічого робити непотрібно взагалі на цей час. Яскраве , динамічне та стильне авто для чудових емоцій. Будь які перевірки вітаються. Додам до авто зимову гуму BRIDGESTONE в дуже гарному стані. Авто не полірувалось, не хімчистилось все в стані як воно є.
Повний опис скину в особисті повідомлення. Продам легендарну БМВ Е34 з гучною аудіосистемою. 1989 рік випуску, двигун М50б20 ванос, механічна коробка передач, ГАЗ/Бензин. Особисто я власник даного автомобіля останні 7 років. Про цей автомобіль можна багато говорити, детальна консультація по телефону, основні моменти напишу. Двигун в гарному стані, для фото під капотом навіть не витирав, все в такому стані як є і зараз. Встановлене ГБО 4 покоління, газовий балон на 70 літрів, завправка до повного 54 л. Бензиновий бак 85 л. Розхід палива: ГАЗ: по трасі 11-12 літрів, по місту 13-14 літрів; БЕНЗИН: по трасі 7-8 літрів, по місту 9-10 літрів. Вихлопна система зроблений прямоток, доволі гучний автомобіль, недавно замінив колектори двигуна. Замінено диск щеплення та обидва циліндри щеплення (верхній що в салоні та нижній що на коробці) на нові. По ходовій частині рік тому було замінено передні та задні стойки. Всі опори амортизаторів, втулки стабілізаторів, стойки стабілізаторів виконані з поліуретану компанії PolyPro з Шостки. Перед новим роком замінив центральну рульову трапецію та розвальні тяги. Колеса, на перших фото сірі диски оригінал БМВ R17 не варені і не катані з зимовою гумою, далі на фото золоті диски R17 в комплекті з проставками та довшими гвинтами з сікретками, ці диски з літньою гумою. Але золоті диски, 3 з них варені, один цілий. По електриці все працює, фари та повороти купував нові Польська фірма не пам’ятаю точну назву, вони з заводу йдуть вже з «Ангельськими глазками», склопіднімачі всі працюють без питань, відкриття люка вручну, але є увесь комплект робочого механізму з моторчиком щоб зробити його електро). Пічка працює, літом – холодом, зимою – теплом. Кондиціонер не працює, але все можна зробити. Музика: Тут краще мене набирати, але коротко – потужний сабвуфер, підсилювач на саб, підсилювач на двері, дверні карти були перероблені спеціально під гучний фронт автомобіля, з картами разом 12 динаміків діаметром 16’’, та 4 твітери.
