- 465 тис. км
- Динівці
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Класіка на повному ходу замінено коплект щпепленя, проводився кап ремомонт кузова заміна торомозних колодок вкладень не потребує.
деталі по телефону
переерстрація деталі за телефоном
В нормальному стані на свої роки, повністю на ходу,проведено ТО з заміною олії двигуна ,КПП,антифризу та гальмівної рідини, нові датчики абс по кругу, перебран генератор, замінені 2ступиці, прокладка кришки клапанів, масляного фільтра, повітряний патрубок, клапан вк.цеп в гарному стані. в комплекті 2 нові опори амортів,це єдине що стучить на ямах. гума зимова але непогана.не завжди на зв'язку,краще пишіть
Шукаю власника авто для переоформлення, я власник по документах, мені ідуть штрафи, не хочу подавати в розшук , можливо по фото або номерах знає прошу звязатися зі мною **********
Купив десь пів року назад, немає можливості займатися, газ/бенз,за інформацією пишіть в телеграм
Машина в непоганому стані але є куди прикласти руки • Потребує заміни підвісного(час від часу під нагрузкою хоче залізти в салон),вижимного підшипника та заднбого сальника коробки та також передньої резини(деякий час їздила без розвалу та вилізла гуля,від якої йде вібрація) • На холодну стукає гідро компенсатор • Диму не має,масло їсть тільки під дуже великими оборотами • Є моменти по кузову та лкп • Стоїть ГБО 4(вписане) • Музика грає,всі лампочки працюють • Люк в одному положенні заїдає,потрібно відрегулювати • Вся передня ходова,окрім стойок,нова повністю • По задку,за останній рік,замінювалися тільки підшипники • Обігрів заднього скла працює • Мотор працює рівно(при мені міняли прокладку гбц(victor reinz),разом з нею сальники та промивали гідрики,на тей момент з ними проблем не було),хон гарний без задир • Додатково потрібно поставити троси на регулювання «духовки»,їх попросту немає • За додатковими питаннями,фото пишіть/дзвоніть
Потребує не значних вкладень.
продажа не срочная . от машины не избавляясь. только переоформление
Автомобильіль тільки після капітального ремонту, мінялось багато чого по мотору, (перелік можу скинути) автомобіль їде, але треба налаштувати систему запалювання, салон живий, добре працює музика, підвіска не скрипить, в додачу до машини віддам комплект коліс, торг присутній. Більш детальна інформація по телефону або біля машини
Продам БМВ е30 м50б20 машина в хорошем состоянии делалась под проект покрашена поварена по салону есть нюансы ходовая отличная переоформление
Авто в доброму стані. Пороги стоять оцінковані, днище повністю поварене та оброблене . По докам машина чиста сам перевіряв коли брав. Сім років їв моєму користуванні. Телефон хазяїна є.
