- 65 тис. км
- Одеса
- Дизель, 2.99 л.
- Автомат
Офіційне Авто! В дуже гарному стані, без ДТП, маленький пробіг, самий найкращий двигун 3 літра дизель з м’яким гібридом! Дуже дбайлива експлуатація, у плівці, в кераміці, зверніть будь ласка увагу на салон, кермо, водійське сидіння! Заводський М-пакет зовнішній та внутрішній, чорна стеля, Камери 360•, доводчик дверей, хрусталікі Swarovski, розширена шкіра (торпедо, дверні карти) і т.п. всі функції перераховувати не буду, ті хто цікавиться такими авто і так знає Дуже красивий колір темно темно синій (вночі майже чорний) колір салону камера не передає - як на мене самий ТОП. Обмін та допомога в продажу не інтересує. Другий власник! Хочу сразу відповісти чому багато перереєстрацій! Тільки в мене скільки було: 1. Купив авто на Рівненьских номерах які на них стояли 2. Купив імені номера 3. Продав авто своєї жинці так як говорили будуть чоловікам забороняти виїзд 4. Купив собі красиві номера 5. І вот тільки 2 тижні тому знов жінка свої номера забрала собі на авто, а я собі придбав такіж але з іншими буквами, як говориться сімейний лук! Все в середині родини, а на авторія світиться як купа перереєстрації. До речі і у парня що я покупав теж прв?язано з красивими номера була перереєстрація всередині родини!
