- 191 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 3 л.
- Типтронік
Авто дуже в гарному стані повністю обслужене на гарній комплектації:Доставив паркторники дистронік ,електро ляда, підігріви.Замінено всі мастила,диски тормозні та колодки ,цепок ГРМ,Єдва комплекта дискі.
Звіт по машині на фото в оголошенні , дивіться уважно! Ціна відповідає стану , торг є , не порівнюйте с е70 за 15-16 тис , і тем більше с ф15 за 22-24 тис в комплектації барабан обмін можливий , але бажано с вашою доплатою . на обмін 25 продаю бо треба щось більше , або 2 авто авто 350 сил , їде дуже бодро гарний технічний стан авто , 2 власник в Україні, володію 18 місяців і за весь час наїздив 13000 км , на разі всі рідини замінено , обслужені тормоза , машина їздить у режимі дом , садочок, робота , дом гарна комплектація : із дуже рідкого для цієї машини це адаптивна підвіска і адаптивне кермо та розширена спорт коробка . старт стоп авто холд допомога при спуску відключення стабілізації максимальні сидіння ломані з усіма підкачками, підігрівом, пам'ять руля сидінь , проекція , дотяжки дверей , безключевий, датчики світла ,дождя. панорама , складання підігріви дзеркал , спорт режим , лепістки, круїз, шторки задніх вікон, камери 360, задня камера , парктроніки перед зад , фари фул лед с адаптацією в плівці, дороге тонування атермальна плівка , 2 комплекта дисків з резиною зима 19 м диски ,літо 21. задня полка з сіткою вся ходова робилась 10т км тому , одразу при купівлі була заміна мастила в коробці готова до будь-яких перевірок на станції авто по кругу б'ється 200 мікрон , усі проєми , силові конструкції 60мікрон . можливо то 2ий заводський окрас , але точно немає ані грами шпаклівки , за весь час експлуатації ніде нічого неповизазило , не потріскалось , ні вигоріло . дтп не було обмін цікавить на щось дешевше, можливо на 2 авто , за готівку адекватний торг , після перевірок на станціях, наразі по машині немає жодної серйозної помилки за деталями телефонуйте , пишіть з 9 до 20 в любий день
Свіжопригнаний з Бельгії. Без пробігу по Україні. Рідний пробіг. Без ДТП.
По копарду 2015 рік, приїхала ціла. Помилок немає. В хорошому стані. Пригнана з Америки. Для себе замінений цеп ГРМ, нова резина зимова. Два ключі, дотяжки дверей, підігріви та облуви седінь, м пакет, чорний потолок, відреставрований повністю дисплей та по клеєний в плівку, встановлено дорогий карплей На обмін 16000 Обмін на x5 або 5
Машина в прекрасному стані.Сів і поїхав, вкладань не потрібно максимум пахучку і то автомобіль має свій прекрасний запах. Масло фільтра все поміняне.
Офіційна машина. Повний фарш. В броні. Фари лазер, кожа/алькантара, підігрів/вентиляція сидінь, підігрів руля. Повний електропакет. Музика harman. Електро 3й ряд сидінь і електро фаркоп. Пневмо підвіска. Абсолютний топ. **********
Продається BMW X3 xDrive30i у дуже гарному стані — автомобіль, який дійсно дуже доглядався. Машина використовувалась акуратно, за кермом була дівчина. Авто повністю обслуговувалось на офіційному сервісі BMW. Двигун 2.0 (245 к.с.) забезпечує відмінну динаміку — розгін до 100 км/год близько 6.6 секунди. Повний привід xDrive додає впевненості на будь-якому покритті. Комплектація включає все необхідне для комфорту: LED фари, двозонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, парктроніки спереду і ззаду, спортивні сидіння та кермо, автоматична коробка Steptronic. Салон — чорний Sensatec у відмінному стані, кузов у кольорі Black Sapphire Metallic виглядає дуже ефектно і доглянуто. Автомобіль не потребує вкладень і готовий до експлуатації. Готова до будь-яких перевірок.
2 власники в Україні Бережна експлуатація Багата комплектація: Дотяжки дверей Проекція Ламані сідушки та багато що іншого, корисного Автомобіль в чудовому технічному та візуальному стані. Все функціонує та працює. Вчасно обслуговувався, на преміальній зимовій гумі, пробіг відповідає спідометру. Авто має індивідуальні інженерні опції. Новий власник буде задоволений на 100%! Авто без ДТП та в рідній фарбі! Можливий обмін на Audi E-TRON
ціна вже без торгу! якщо поза зоною чи не відповідаю, пишіть в чат Вітаю. Хто шукає такі авто за 4-5тис$)) успіхів вам! Продаю свою власну BMW E65, на двигуні М54B30, (рядна шістка) хто розуміє той знає що це за двигуни. Взагалі машина дарує дуже класні емоції. При покупці я робив ендоскопію двигуна, і міряв компресію, (хоча цей двигун не страждає задирами на відміну від 3.6-4.4-4.8). Ніяких задирів, і компресія рівна. При бажанні можете перевірити за ваш рахунок. Кажу як є, розхід масла від заміни до заміни, а це 9-10 тис. км. 600-800 гр. і це реальність, іноді їжджу по трасі на великій швидкісті. Авто в експлуатації в мене кожного дня і майже 3 роки, за цей час вкладено не мало коштів і прикладено чимало зусиль. Дуже багато чого зроблено і замінено, із основного це, -заміна масла в АКПП +4 втулки і окуляри мехатроніка обслужений кардан +заміна підвісного підшипника -замінено багато датчиків, повністю перебрані стартер і генератор -також замінені ремені, ролики і натяжник -кондиціонер обслужений цим літом і був замінений компресор бо старий трошки слабувато качав, можна було залишити ще, але все таки замінив -нові катушки на 6 циліндрів -також обслужена газова установка, (газ вписував в тех.паспорт) -замінені патрубки і шланги на гбо і радіатора -Замінені ричаги передньої підвіски -Поставив класний agm акумулятор. В авто грошей не шкодував оскільки робив для себе і не планував продавати! Рік тому була промивка системи охолодження, замінена додаткова електрична помпа і квкг. Авто в квітні 2025 року покрито дорогою керамікою.(майже 20 тис.грн) є наклейка на фото видно. Кузов весь рівний, без вм'ятин і корозії По електриці все працює, поставив лед світло, підігріви - обдуви сідушок, дотяжки дверей, парктроніки і т.д.. майже нова різноширока резина, всесезонка, також нещодавно замінив диски з f серії. продаю у зв'язку з придбанням авто з сша
BMW X3 XDrive 20d, 2015 р., автомат, дизель 2.0 (190 к.с.) Авто зі Швеції, пригнав у 2019 р. Не битий, не фарбований. Пробіг 150 500 км. Парктроніки перед/зад, камера заднього виду, автоматичний фаркоп, підігрів руля, датчики тиску в шинах, і т.д. Повний привід, автомат. Відмінний стан. Знаходжусь в Австрії. Читаємо уважно!!! Можливий обмін двох авто на дорожчий автомобіль. Другий автомобіль Audi q5, 2.0 TSI 211 к.с., 2015 року, шкіряний салон, максимальна комплектація зі США пригнаний у 2021 році. Обмінюю два авто на авто дорожче: BMW x5, Mercedes GLE, Volkswagen Touareg Авто має бути не старше 2020 року, плюс моя доплата.
Продам власне авто, технічно справне, панорама, ксенон, мультимедія, парктроніки по кругу, попогріви. Кондиціонер обслужений, ланцюг грм був замінений, по кузову рідне фарбування, реальному покупцю можливий торг але біля капоту. (Багажник на даху не продається)
Продам хороший бумер в хороші руки телефонуйте всі питання по телефону
Официальный из салона. Авто в хорошем состоянии. Все ключи и сервисная книжка.
Продаю автомобіль bmw f10 ,525d,n57 дорест Автомобіль пригнаний з Німеччини особисто мною ,без пробігу по Україні , авто у відмінному стані , просто ідеал , як по технічній частині так і по зовнішньому вигляду , пробіг оригінальний можна перевірити по Carvertical Комплектація авто : 2 ключі M пакет Shadov line М салон , не затертий Рекаро сидіння + алькантара Чорний потолок +люк М руль з перфорацією М накладки на пороги Лед приборна панель Великий екран Проекція на лобовому 2 зоний клімат контроль Підігрів сидінь АКП- 8 ступенева Круїз контроль Автомобіль тонований дорогою плівкою Фари в ідеальному стані , затягнуті броне плівкою Карбоновий спойлер Карбонові накладки на дзеркала Парк тронік , передній і задній Датчик світла та дощу Автоматичне дальнє - ближнє світло Є питання дзвоніть або пишіть у вайбер
Авто в моїх руках 4 роки. Надійний німець в хорошому стані, чудово тримає дорогу за будь-якої погоди. Автомобіль доглянутий, повністю обслужений та готовий служити вірою і правдою. Двигун працює рівно, оберти не плавають. Коробка передач перемикає плавно, без ривків та затримок. Ходова частина обслужена. Повний привід працює ідеально виручає взимку та нелегкому бездоріжжі. Авто варте уваги! Продаж тільки з переоформленням на нового власника. Торг можливий виключно біля капота автомобіля з реальним покупцем.
Авто в ідеальному стані, робити взагалі нічого не потрібно, ходова зроблена, електрика справна, авто на ключ та поїхав, деталі за телефоном
Офіційна машина, куплена в салоні АВТ Баварія, затягнута вся в бронеплівку, включно з дахом, лобовим слом та салоном. Поворотна задня вісь, стеля алькантара, жести, камери 360, розширений пакет шкіри, та багато іншого дивіться по комплектації або по фото.
Продаю своє авто, єдиний власник в Україні, шукав на аукціоні сам. З моменту приїзду обслуговування на одній філії, вся історія присутня. Одразу замінені всі рідини, фільтр та олива акпп, ланцюги двигуна. Дооснастив оригінальним M-sport кермом з пелюстками і підігрівом, NBT Evo ID6 з тачскріном з свіжими мапами BMW, оригінальними LED фарами, оригінальними LED протитуманними фарами. Два комплекти коліс на оригінальних дисках. Обидва пофарбовані з алмазною проточкою, літо 397 стиль і зима 416 стиль. Два комплекти оригінальних килимків - велюр і резинові. Два ключі. Передній бампер рестайл, на авто фарбований тільки він. Заводський теж був цілий, є фото і з ним По безпеці нічого не спрацьовувало і не чіпалось. Кермо оригінальне лежить в коморі, є фото за усі роки володіння авто) Комплектація Sport Line - спорт сидіння з підігрівом, 6wa приборна панель, парктроніки перед і зад, камера заднього виду, червона строчка по салону, з цікавого - s704 - M-sport suspension. Детальніше опції можна подивитись на сайтах які розшифровують vin код. Все заводське, з китаю тільки внутрішні ручки передніх дверей де на оригіналі софт тач перетворюється в пластилін) По техніці зауважень немає. ТО робив кожні 5-7 тисяч км Нещодавно замінена клапанна кришка, тисяч 30 тому повністю гальма Відполірував і покрив твердим воском Фото з аукціону ще можна побачити на bidfax, замінений був лише алюмінієвий підсилювач під переднім бампером. Навіть бампер був повністю цілий і страхова поклала всі запчастини в салон) Жодних інших пошкоджень не було Продаж лише з переоформленням
