- 380 тис. км
- Южноукраїнськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Типтронік
Офіційний автомобіль в сімʼї більше 10 років. 2 комплекта гумми , мотор сухий, по ходові без зауважень, в ДТП не був. Глушиник Superstrint 1300$ Площадкам не турбувати.
Офіційний автомобіль в сімʼї більше 10 років. 2 комплекта гумми , мотор сухий, по ходові без зауважень, в ДТП не був. Глушиник Superstrint 1300$ Площадкам не турбувати.
BMW M340 X-drive 03/24 року випуску, автомобіль затонований Зроблений FEMTO Unlock в Фінляндії, розблокований блок управління двигуном, знятий ліміт швидкості 210 км/год, також тепер машину можна прошити. Вся передня частина авто в бронеплівці. Стан повністю нового автомобілю Авто в кераміці Зауваження відсутні Перевірки на будь-якому сто Також розгляну обмін Площадки з продажу авто прошу НЕ ТУРБУВАТИ
Продам свое авто в хорошому стані з рідним пробігом м пакет панорама чорний потолок рідний пробіг два комплекти гуми зіма літо
Михайло 57 з двома турбінами. Ходова нова Тормоза в коло замінені Форсунки замінені (6шт) Ланцюги+вкладиші замінені 15т тому Тонований в коло Масла, фільтра 2т тому 2 ключа із заводу Пульт автономного обігрівача (Автономка працює) Колеса R19 різноширокі, свіжофарбовані
Продам чудовий сімейний автомобіль, комплектація Luxury !
В 2018 році пригнана з Німеччини, дуже доглянута, 1 власник в Україні (перереєстрація рік тому була через спадщину від батька тому авторіа пише 2 власники) і 1 в Німеччині, 7 років в сім?ї, топ комплектація, чорна стеля, великий монітор, ел. регулювання сидінь, панорама, проекція, розпізнавання знаків, бі ксенон оптика, пробіг РІДНИЙ, ТО пройдено 2000км назад. Автомобіль весь час обслуговувався на офіційному диллері, таких залишилось одиниці.2 ключа.
Продаю свій BMW F10 Цей автомобіль привезений з США, має відновлену безпеку та оригінальний M-Look, який підкреслює його спортивний характер. Машина робилася під себе і завжди була в особистому користуванні. Основні характеристики: ? Пробіг: 109 000 км ? Руль: оригінал М – додає спортивного вигляду та чудове відчуття керування ? Тонування: заводське, що забезпечує комфорт навіть у спекотні дні ? Технічний стан: автомобіль завжди доглянутий, всі деталі – оригінальні ? Експлуатація: без нарікань, машина без проблем Двигун працює бездоганно та не споживає масла, а АКПП (ZF 8HP) перемикає передачі плавно – без ривків та зайвих шумів. Ходова частина не стукає, що робить поїздки особливо приємними. Салон зі шкіри завжди був акуратно доглянутий (в машині не курили), і всі кнопки працюють справно. Є незначні подряпини, але загальний стан авто залишається відмінним. Я завжди обслуговував машину вчасно та встановлював лише оригінальні запчастини – тому можете бути впевнені в її надійності! ? Телефонуйте мені для узгодження деталей – торг можливий при огляді! ? Деталі – за телефоном.
Продам авто вкладень не потребує.Всі питання на вайбер.Двигун після капіталки,акп після капіталки.Пневма нова .Відполірована та вкрита керамікою.Фари тюнінговані з Лед лінзами,задні стопи оригіна нові.Ходовка вся нова разом з тормозними дисками.Пишіть в телеграм за номером.Ціна за налічку 10000 $,телефонуйте або пешіть телеграм або ватсап
Продам автомобіль в відмінному стані, без жодних проблем, не фарбована, збережена,без участі в ДТП,обслужена, без будь-яких вкладень, любий вид переоформлення.Всі вузли та агрегати без нарікань. Без пневмо!!! Телефонуйте, домовимось.Усім гарних покупок та продаж!
Кузов ціленький без рижиків не гнилий ЛКП в чудовому стані доглядаю за нею По мотору: мотор працює справно, було зроблено капіталку повністю, двигун працює як новий Ходова частина вся перебрана замінені всі ричаги диски колодки в круг амортизатори і багато чого другого нарікань жодних тихо комфортно їздить По салону без нюансів кожна кнопка працює не зачуханий нічого не провисає не надорвано і т.д На свої роки машина що технічно що по комфорту повністю ідеальна як на повсякденну їзду шикарне авто тому така і ціна тому-то ще раз повторюсь грошей не жалів в неї такий стан авто дуже важко знайти Думаю буде запитання чому продаю(якщо все так круто) все банально просто своє на ній відкатав хочу купувати щось новіше і на автоматі :)
Продам BMW X5 E53. З 2014 року в родинi, авто доглянуте, обслуговувалося вчасно на сертифікованому СТО. У рідній фарбі, без ДТП. Надійний двигун, справна ходова, чистий збережений салон. Будь які питання за номером телефону.
Продам своє легендарне авто BMW Е46, з надійним атмосферним мотором 1,9 на механіці рест. Без ДТП Авто в хорошому стані, двигун (масло не бере) коробка ходова без проблем, т.о. виконувалося вчасно та якісно В обслуговуванні недорога, а емоцій вам подарує.
Продам свій автомобіль!Повний рестайлінг кінець 2003року!По автомобілю все обслужено, зроблені фари , стоїть андроїд ,гарний салон , чорна стеля! Зараз на зимі R17диски , в комплекті з машиною є літні R20!!!
Автомобіль знаходиться в Голандії, дуже хозяйське авто, продаж лише у зв’язку з переїздом.30 тис тому були замінені вкладиші, мастило міняється раз на 5-6 тис кілометрів, оригінальні колісні диски, не потребує вкладань. Можливо зняти відео огляд. По домовленості авто буде пригнано до України в ваше місто.
Перший продаж. Другий власник в Україні. Рідний пробіг. Стан ідеальний.
Автомобіль у хорошому стані. Був привезений зі США , після незначного ДТП . Авто купували для себе повністю пройшов все ТО. Автомобіль довго чекали, щоб був у такій комплектації та з мінімальним пошкодженням.Порадуе Вас мінімальною витратою палива та надійністю. Таких автомобілів в Україні дуже мало, будь-яка перевірка.
Продам власну BMW F10 528i xDrive (повний привід), чистий 2014 рік (рестайлінг). Автомобіль у моєму володінні понад 2 роки, купувався для себе. За цей час проїхав лише близько 20 тис. км, експлуатувався дбайливо, як авто вихідного дня. На обслуговуванні та доопрацюваннях не економили, усе робилося вчасно та якісно. Автомобіль повністю дооснащений в оригінальний M-Paket: бампери, пороги, дифузор та інші елементи — тільки оригінальні заводські деталі, без дешевого китайського пластику. Усе встановлено професійно, зазори ідеальні. Реальний підтверджений пробіг — 153 тис. км. Масло в двигуні змінювалося кожні 6–7 тис. км. Двигун 2.0 TwinPower Turbo працює тихо та рівно, без сторонніх звуків, підтікань чи запотівань. АКПП перемикає плавно в усіх режимах, повний привід xDrive та ходова частина без жодних зауважень. Автомобіль повністю обслужений і не потребує вкладень. Є акти виконаних робіт, чеки та фото процесу обслуговування. Комплектація: • оригінальна акустика Harman/Kardon; • велика мультимедіа NBT; • напівцифрова панель приладів 6WA; • оригінальне спортивне М-кермо; • спортивний селектор АКПП; • чорний шкіряний салон; • люк; • стеля, перешита в алькантару; • якісне тонування; • оригінальні диски. Окремої уваги заслуговує вихлоп — виконано якісне роздвоєння на 4 труби з керованою заслінкою. Натисканням кнопки автомобіль може залишатися тихим для міста або отримувати приємне спортивне звучання. Автомобіль має гарний зовнішній вигляд, привертає увагу та дарує емоції від керування. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Новому власнику також віддам комплект зимової гуми Goodyear. Продаж неквапливий. Аргументований торг можливий лише біля автомобіля після огляду.
По комплектації, заводський м пакет, камера заднього виду, камера 360, підігрів руля, широка мультимедіа, європейська приборка, максимальні сидіння, різноширокі диски Vossen, свіжовикрашені в графітовий колір, люк, чорна стеля, музика harman, дуже добре звучить 10 тисяч назад була капіталка мотора, замінено вкладиші, цепок, масло не їсть взагалі, по мотору і коробці зауважень немає зовсім, коробка на стейдж 2, повний привід, особиста машина, від?їздив місяців 8, звоніть пишіть
