- 280 тис. км
- Одеса
- Дизель
- Автомат
Продам сімейне авто у дуже доброму стані,усі питання за телефоном.
Продам сімейне авто у дуже доброму стані,усі питання за телефоном.
Машина в ідеальному стані. Жодного підкрасу. Пробіг 100% оріг 2 ключа Метка Adaptive led Adaptive drive Алькантара Я другий власник. Нові тормоза по кругу 3.5 к Допомога з продажем не потрібна! ДЛЯ ЗВ ЯЗКУ ПИШІТЬ В ЧАТ
Продам Е34 в доброму стані.Пів року тому був замінений ПНВТ, насос в баці.Резина стоїть зима.Новий акумулятор.На продаж не готовив,їзжу кожен день.Всі питання по телефону.
Всім доброго дня .продається таке авто на укр номерах потрібно доробити двигун всі запчастини наявні.всі питання по телДіма 525i bmv1995r
Продажа хорошего автомобиля на свои года , в достойном состоянии , все что с ней делалось , расскажу по телефонумен интересен на бмв или Ауди , я владелец данного авто .
Автомобіль в гарному стані. Кузов без дтп, весь в рідній фарбі(перевіряли перед покупкою прибором). Мотор в чудовому стані, 100 км тому замінено масло і всі фільтри, масла не їсть, не димить. Коробка та зчеплення також в гарному стані. Після покупки була обслужена гальмівна частина, замінені колодки, шланги, гальмівна рідина, сальники редуктора, передні стійки, сайлентблоки в передніх ричагах, задні амортизатори,демпферний шків коленвалу, замінений аккумулятор. По техніці зауважень немає Гарна комплектація: датчики світла/дощу, авто світло, шкіряний салон в гарному стані, мультимедіа з екраном, двох зонний клімат Більше інформації по телефону Продаж тільки з повним переоформленням
Бмв х6 2009, стан наближений до ідеального, по ходовій питань немає взагалі, жодних помилок, машина реально жива, на діагностиках відмічають дуже хороший стан авто в порівнянні з аналогічними машинами, Не бита
всі деталі по телефону
деталі по тел
Авто в чудовому,детальніше про авто за телефоном
авто прошіть під 360-380 к.с., обмін на Х6
Машина бізнекласу.ПОВНИЙ ПРИВОД,мульті руль, пам'ять підігрів сидінь і ще багато чого.Можна обміняти якусь гарну жіночу машину з вашою доплатою
Авто у моїй власності 4 роки. Перереєстрація була по сімейним обставинам. Повністю обслужене і справне авто. Заміна цепа була 20 тис. тому.На даний час все справне і обслужене. Перевірити можем на будь якому СТО. В комплекті відам ще оригінальні титани на гарній зимові резині. Кого цікавить детальна інформація, набирайте.
Гарний стан вся в рідній фарбі нічого робити не потрібно ланцюг поміняний на 250000
Продам бмв е90, 2.0 бензин, 6 ступінчаста механіка, у хорошому стані, комплектація шкіра, парктронік навколо, сглаживание дзеркал. По ходовій нічого не стукає, гума 70% Continental, вкладень не потребує.. по документах будь-який вид оформлення, решта питань по телефону.
Хороше авто під відновлення ., вся ліва сторона куплена по оригіналу в колір., хто реально зацікавлений телефонуйте .! Перекупам автомайданчикам прошу не турбувати !!!
Продам обслужену Бмв ф30 328 задній привід! зроблений вихлоп з заслонкою+даунпайп! -тюнинг оптика -різноширокі BBS19 диски свіжо викрашені -карплей -камери заднього виду -м кермо -пам?ять сидінь -вся в м оригінальму обвісі! -nbn підсвітки -цепки все замінено! по америці ціла вся! -люк -прошитий sport+ чеків на 100+к! тачка дійсно варта уваги стан сів і поїхав! доки порядок! м.Вінниця.вся доп інфа по тф!
