- 203 тис. км
- Львів
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Всім привіт почну продаж свого власного авто з того, що я пригнав машинку без дтп і з пробігом 200к, обслуговував по мірі того, що вона хотіла і що її боліло) Приїхала вона з нюансом по мотору повʼязаним з блоком управління, все було зроблено і вона вже через 2 тижнів після пригону поїхала своїм ходом, в ході було замінено ремкомплект патрубків системи охолодження, і одразу після цього пішла спати помпа яку я одразу ж поміняв 25к, чеки по роботі і витратах маю! З нюансів з якими я стикнувся, що на фото в штатах не було видно стан кузову, і приїхавши сюди від сонця лак і фарба потріскали на капоті задній ляді стойках і найдорожче це дах мені обійшовся, це була не запланована витрата, але я перемалював її, бо робив дійсно для себе, колеса поклав попереду Michelin, заді Pirelli! Також великі витрати потягнув салон в мене є фото до і після, перешив весь передній ряд і дверні карти в німецьку шкіру з перфорацією, щоб зберегти вентиляцію і масажі, задній ряд залишився в задовільному стані тому його не рухав! Розкажу про комплектацію тачки! М диски 19 різноширокі, 351 стиль! Адаптивна підвіска! Активні стабілізатори! Дотяжки дверей! М-пак завод! Задня електро і бокові шторки! Салон ламайки з вентиляцією, підігрівом і масажем, тобто максимум, що існує! Чорна стеля! Без ключевий доступ! Hi-fi музика! Завдська ембієнт в салоні! Чесно я дуже хотів доробити її до такого ідеального стану і якби не ситуація в країні і моє рішення і можливість поїхати за кордон я б це зробив! Щоб я по ній зробив то це хіба замінив екран ав салоні бо він працює все ок, але він того сонця в нього то покриття потріскало, по бажанню хто хотів би поміняв би кермо, але чомусь мене пре саме це її оригінальне) Масло поміняв, страхування зробив, дзвоніть, пишіть, продаж не спішний, буду радий почути кожного, всім вдалих продажів, ціна адекватна, щоб приїхати забрати і випустити мене за кордон)
