- 276 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продам власне авто офіціал, не амеріка, в користуванні майже чотири роки, повний привід, чорний шкіряний салон, максимально комфортні сідіння, двигун 2 літра бензин 245 лошадок.
Продам власне авто офіціал, не амеріка, в користуванні майже чотири роки, повний привід, чорний шкіряний салон, максимально комфортні сідіння, двигун 2 літра бензин 245 лошадок.
Автомобіль в хорошому стані, кожного дня на ходу. По двигуну питань немає, легендарний m50b25, заводиться в любу погоду, не димить не стукає. +/- 2000 км. проїхав на новому маслі. Встановлений новий комплект щеплення. Редуктор коробка не виє. Їде на всі гроші. Емоції дарує на максимум. Проблемні місця лише по кузову, а саме низ дверей. Дірок немає. Пороги переварені, дно ціле. Встановлено ГБО4, також недавно була заміна фільтрів і налаштування. По ходовій замінені задні амортизатори, опорні, відбійники та пильники. По передку нові стойки стабілізатора та поперечна тяга. Відреставрована куліса та трапеція двірників. Новий вентилятор пічки. Салон не роздертий. Новий АКБ. З документами повний порядок, оформлена на мене, експертизу проходить.
Максимальна комплектація, камери 360, білий перламутр, проекція, електропривід кришки багажника, підігрів усіх сидінь, пам?ять положення водія та інше. Можливий обмін, торг біля авто, допомоги у продажі не потребую!
Пригнана з Кореї! М пакет! Максимальна комплектація, без дотяжок, не бита не фарбована, вся в рідній фарбі! Рідний пробіг! Обслужена, вкладень не потребує! Перевірка на СТО!
Авто по техніці вогонь, не підводило ні разу, ніякого колхозу, все в оригіналі, працює кожна кнопка, сидіння з ломаючими спинками, в досить хорошому стані(цінна річ), клімат, доводчикі , світло ідеальне, по техніці все добре, з недавнього замінив два задніх підшипника, датчик абс, дві задніх піввісі, ходова вся після реставрації, амартизатори, пружини, все мінялось і не багато проїздило, розхід бензину 12 місто, 8. 5-9 траса, газу коло 15 по місту і 10 по трасі якщо спокійно їхати коло 120, з мінусів, є трохи рижики( на фото видно) а так то на повному ходу.
Машина куплена з аукціону Манхейм у США (без пошкоджень - ціла). Карфакс є, сертифікат про стан авто є. У Америці був один власник. У лізингу, на каско, обслуговувалася на офіційному дилері. 2 ключі Ексклюзив - Єдина жива і не бита у країні! Машина у повному оригіналі, сток, без допрацювань по техніці. У багатій комплектації. Стеля в алькантарі, проекція, Харман, комфортні сидіння, українізація і т д. Пригнав і робив для себе. Продаж по сімейним обставинам. Ендоскопію робив - все супер. По техніці машина в дуже хорошому стані, без нарікань. Пригнана на пробігу 58 тис Акумулятор новий Дистанційний запуск двигуна працює. Зроблено повторне ТО на 63 тис. км. Допрацювання : -проставки перед 15 мм, зад 20 мм(Адаптекс) -решітка радіатора М -дзеркала М -полірування -рідке скло -анти дощ -полірування елементів декору салона -плівка під ручками дверей -захисна антибітумна плівка на передніх крилах -забронований весь перед автомобіля -перешитий руль у алькантару Перша реєстрація, комплект зимніх та літніх коліс. Бюджет 73 тис.$ Готовий на обмін. Розгляну х5 (40і, 45е, 50і), х7 (40і, 50і).
Офіційний автомобіль.ТО проходив на офіційних станціях. Технічний стан без зауважень,вкладень не потребує.Гаражне зберігання. В ДТП не був. Другий комплект шин та дисків. Комплектація та стан автомобіля на фото.Продаж від власника.
Продам BMW 520d E61 Touring — комфортний та практичний універсал бізнес-класу. Автомобіль чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Додатково •Комплект зимової та літньої гуми Стан Автомобіль на ходу. Є нюанси по кузову — видно на фото. Основна інформація • Рік випуску: 2006 • Двигун: 2.0 дизель (M47) • Коробка передач: автомат • Привід: задній • Кузов: універсал (Touring) • Пробіг: 422 000 км • Колір: Black Sapphire Metallic • Салон: чорна шкіра Dakota Комплектація • Панорамний дах • Навігація Professional • Парктроніки (PDC) • Кондиціонер • Круїз-контроль • Легкосплавні диски BMW • Шкіряний салон • Бортовий комп’ютер • Сигналізація
Продам або обміняю Bmw e 39 , 3.0л дизель , 2000року ,на паркетник або бус. Авто в гарному стані багато заміни нових деталей оригінали. Кожний салон,сидіння з підігрівом. Масло не жере від заміни до заміни після 8000. Заводиться в морози супер їздить що дня дуже багато. Питання деякі по телефону 06******64
Офіційний автомобіль з прозорою історією . Цілий. Знаю всю історію авто . Машина другу половину свого існування - в моїх руках .Обслуговування проводилося на профільному сервісі BLS Service . Обслужена повністю: гальмівні диски , колодки , рідина . Свічки, масла( двигун , коробка, редуктор) , подушки двигуна замінені .Два ланцюги ГРМ ( нижній і верхній) . Зазвичай водїї замінюють верхній і розповідають що ГРМ замінений ( а це 1/5 від повної вартості робіт) , клапанна кришка. Ходова теж постійно , по дрібницях, обслуговувалася .Акти виконаних робіт з мокрими печатками і чеками - в наявності . Покрита керамікою . Автомобіль повністю цілий , без ДТП , але є косметика ( при зустрічі включати дурника і казати , що я чогось не знав ніхто не буде) . З актуального : косметики потребує передній бампер ( можу сам зробити , для реального покупця) .Хто кричить , що БМВ «ламуче відро» ,просто ніколи ним не володів. Двигун не жере масло, сухий, достатньо економічний . Не чіпована !!! В теперішніх умовах можна розраховувати на 10 літрів , по Києву !Траса - при швидкості 110-120 - 6,5 л/100 км ( з увімкненим кліматом). резина літо/зима. Можливий обмін на Х5 , не старший від 2017 року . Допомоги в продажі авто- не потребую , дякую завчасно . Майданчики, інтернет-сторінки, інстаграм-сторінки - дякую ще раз , допомоги не потребую .
Машина на свої роки в гідному стані! Мінімальні пошкодження, безпека ціла. Скло рідне. Повний привід! (Не плутайте із заднім) Двигун не димить, коробка, ходова в ідеальному стані, багато було замінено, вкладено немало грошей! Ланцюг поміняно, всі прокладки, двигун сухий. Всі масла, фільтри замінено. Є папери виконаних робіт. Гарний колір у поєднанні з бежевим салоном виглядає шикарно. Задній М-бампер, красиві диски з різноширокою зимовою гумою. гумою. Michelin. Хто розбирається в BMW, оцінить стан. Салон не затертий, доглянутий. Хороша комплектація, є все для комфортної їзди. авто бізнесменам прохання не... турбує! Телефонуйте реальним покупцям, у кого немає грошей і хоче просто приїхати подивитися та покататися, вам не за адресою. СТО/ машина не боїться! Повне переоформлення в сервісному центрі. Дивитися на Оболоні.
BMW 5 series, M PACKET модельний ряд 2020 рік. Машина після повного ТО, заміна масла в коробці, двигуні, у роздатках, всі фільтри, важелі, колодки, новий акумулятор і гума. В машині працює абсолютно ВСЕ! Сліпі зони Start/stop CarPlay Українська/Європейська навігація Управління жестами Утримання в полосі Передній/задній парктронік Камера заднього огляду Люк Пам?ять сидінь Бесключовий доступ на всі двері Акустика Harman Kardon Адаптивний круїз контроль Автобізнесменам не турбувати!
Пропоную Вашій увазі BMW 540i в кузові G30 Авто переодягнено в М5 рест. По відновленню Безпека вся оригінальна ДТП по США не значне. Пробіг оригінальний є кар факс.чистий один власник по США Всі деталі використовувались виключно оригінал. Було зроблено ТО по мотору ТО по АКПП Без вкладень взагалі. Деталі за телефоном
BMW 540i G30 Продам дуже живу та доглянуту машину в максимально багатій комплектації. Машина дарує емоції та при цьому залишається дуже економно та комфортною для повсякденної їзди. Автомобіль приїхав із США без удару. Машина повністю обслужена до болтика, жодних вкладень не потребує. Комплектація: • Заводський M-пакет • Розширена шкіра • Сидіння з синім M-рядком • M-пороги зі значками • M-гальма (вентильовані) • Проекція на лобове скло • Музика Harman Kardon • Окремий екран керування кліматом • 4-зонний клімат-контроль • Бездротове заряджання • Apple CarPlay • Адаптивне світло – вирізує зустрічні машини на трасі • Утримання у смузі • Розпізнавання дорожніх знаків Машина дуже динамічна, але при спокійній їзді залишається комфортною, як звичайна 5-серія. Виглядає ефектно та привертає увагу на дорозі. З усіх питань – пишіть чи дзвоніть.
M-пакет, адаптивні LED фари, автодальнє світло з вирізанням зустрічного транспорту, Comfort Access, безконтактне відкриття/закриття багажника рухом ноги, електропривід багажника, М-диски, М-гальма, нове оригінальне лобове скло під HUD-проєкцію (встановлене 2 місяці тому), нова гума 2025 року, комфортні сидіння з електроприводом та пам’яттю, підігрів передніх сидінь, 4-зонний клімат-контроль, ambient-підсвітка салону, електроскладання та автозатемнення дзеркал, навігація Professional, Apple CarPlay, Bluetooth, USB, цифрова панель приладів, HUD-проєкція на лобове скло, керування мультимедіа жестами, адаптивний круїз-контроль, камери 360°, автоматичне паркування, парктроніки перед/зад, розпізнавання дорожніх знаків, датчики світла та дощу, Plug-in Hybrid, адаптивна підвіска, один ключ. Прохання телефонувати після 19:00, бо нема зв'язку!
НЕ ПРОПОНУЙТЕ СВОЮ ЦІНУ ПЕРЕКУПИ ТА ХОЛІВШИКИ – ПРОХОДІМО ПОВЗ Мотор N52NB30A 200 кВт 272 к.с.
Вітаю, машина технічно бімба, поставив нові диски, резина бомба, майже всі запчастини нові, є списовок, пригін в районі 100км, торг на каву, є рижики, дно бімба, задня права арка треба поварити, люк, 2 склопідйомника, самоблок, 2.5 без ванос, прогорівший вихлоп, музика є, high приборка, омивач фар.
Продам авто ,стан на фото ,до нього є бампер(на фото),по кузову є сколи (все на фото)вчасно обслуговується ,все працює.Переоформлення .За потреби зніму відео.Даа комплекта коліс літо/зима
Привіт усім. Продам BMW E39 530D 2003 року, з пробігом 444к км. В сімʼї більше двох років. Технічних проблем з машиною нема - відмінний варіант на повсякдень за середній прайс. Купували два роки тому з пробігом 410к км. За 2 роки наїздили 34к км - жодних проблем чи євакуаторів не було. 30к км з 34 приблизно було наїздено за кордоном, жодного разу не підводила, 2000 км в один бік - для неї без проблем. Машина з оригінальними М Бамперами, чорний шкіряний салон, люк, бокові дзеркала Тайвань. Та і все, що ще розповідати? Що було зроблено за два роки: * Заміна передніх гальмівних дисків і колодок - оригінал БМВ, купувались у Німеччині. 620$. * Нова зимня гума Hankook * Літня гума 2 сезони проїздила. * Проводка багажника * Заміна трубки ЕГР. * Заміна модуля двері, що піднімає та опускає скло. * Фарбування переднього бампера, і деяких єлементів. * Ремонт сидіння * Заміна приводного шківа. * Ступенчаті підшипники задніх коліс. * Регулятор сидіння переднього * Лампи ближнього світла. * Заміна трубок паливних * Заміна парктроніків. По машині ще дещо потрібно зробити: підгниває один поріг, замінити картер двигуна (є у наявності), по салону кілька нюансів є. По зовнішньому вигляду: передній бампер погано підфарбований, відлущується фарба, рижик на замку багажника. Машина бадьора, їде 230 по трасі в свої 23 роки. Не в ідеальному стані, але в дуже доброму. Причина продажу: нерухомість. З продажем не поспішаю, з задоволенням ще буду їздити два роки. Торг можливий лише після перегляду.
